Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 151>
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 22:16
ehmeja ti je predivna ja ju imam par godina cvjetala prvi put, pustila 2 mladice jednu poklonim prijateljici drugu ostavim sebi i nikako da procvjetasmile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 06:34

Anastazija hvala ti na identifikaciji

e. nona oduvijek me fascinirala ehmeja, a sada kad je imam guglam svuda da naučim što više o njoj. Nema baš puno korisnih informacija, osim da je osjetljiva na hladnoću i da nakon cvjetanja pušta mladice. Koliko joj treba do nove cvatnje nitko nije napisao! Unhappy Ali barem preživi cvatnju za razliku od agave koja nakon cvatnje umire. Iako joj je taj prelijepi cvijet ukras, meni su prelijepi i njeni listovi!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 10:00
stephanotis i ehmejasmile227
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 10:25
Ono je ajuga. Imam ju i ja. Zove se još i ivica. Vrlo se lijepo širi i pogodna je za rubove, ivice, meni ispod oleandera. Možeš ju preseliti ako nije na nekom rubnom mjestu. Niska je ima šareno lišće i sad cvate tim grozdastim svjetloplavim cvjetovima.
 
Inače tvoj dom sve ljepši i šareniji....ClapBig%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 12:51
stverno nemam nekad riječi da znam šta bi pisalaaaaaaaa..pozdrav legendoooooosmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 18:26
preljepo a ehmea je carica sad cu i ja jos malo od susjede dobit mladicu pa cu je i ja imat :))
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 19:42
vau,ehmea je predivna!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:29
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ja samo sijem i sadim, a kad procvjeta ne znam što mi je procvalo! Sad

 
Tvoje riječi su mi izmamile osmijeh - to se i meni događa - Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:47
prošetala,vidila i uživala,krasno zaista proljeće kod tebesmile106
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 07:07
Krasne kućne novitete si odabrala!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 07:39
Mari imam tužnu vijest, stephanotis se svidio i mom zekanu, oborio ga, obrstio... CryCryCry
 
bako odustala ja od pokušaja da cvijeće smjestim gdje mu je mjesto, ajuga je sama izabrala gdje bi htjela biti, pa neka joj bude Confused
 
niho
 
panda, gio ehmea je moja konačno ostvarena želja, jednostavno je savršena! LOL
 
moon više mi to ne smeta, neka samo cvjeta Wink
 
sarajka proljeće je svuda krasno! Meni srce zaigra kad svaki dan otkrivam neko novo pupanje, klijanje, cvjetanje..
 
Anaida bilo je i vrijeme za početak kućne kolekcije, valjda sam jedina na CIF-u koja nije imala kućnih biljaka. Znala sam reći kako je to zato jer volim cvijeće na slobodi, pa ni ptice ne bih stavila u krletku. Sigurno neću imati pravu kolekciju, ali neke biljke ne bi podnijele hladnoću. Vjerujem da bi svatko teško odolio ljepotici kakva je ehmea, mene je eto "nagovorila" da počnem s kolekcijom
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 01:41

Prekrasno! Ovaj jasmin ti je poseban! Bravo!

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 09:12
U malom voćnjaku proljetna raskoš će se zadržati još koji dan, a onda će se cvjetići zametnuti u plodove. Sudeći po cvjetovima, jabuka neće biti tako puno koliko ih je bilo prošle godine, ali krušaka će i ove godine biti previše Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 09:14
Početak listanja loze ponovo me fascinirao, ovi nježni listići skupljeni su tako da izgledaju kao dražesni cvjetovi! Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 09:15

Ovaj jorgovan je prošle godine bio visok dvadesetak cm. a ove godine prerastao je visinom ogradu! Za koji dan otvorit će svoje pupoljke i zamirisati! Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 09:16
Klijanci orijentalnog maka prepunili su žardinjeru, svakako će ih trebati presađivati jer je po svemu sudeći svaka sićušna sjemenka isklijala! Rolling%20Eyes

Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 10:45
Uživam u tvom cvijeću i u tvojoj ljubavi prema njemu 
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 22:43
Stephanotis je moja tiha patnja, ali kako nemam ruku za kućno bilje, prepuštam to zadovoljstvo drugima. Ja ću doći i uživati gledajući ga i zamišljati kako miriši!smile78
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 00:36
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Stephanotis je moja tiha patnja, ali kako nemam ruku za kućno bilje, prepuštam to zadovoljstvo drugima. Ja ću doći i uživati gledajući ga i zamišljati kako miriši!smile78
 
Potpisujem!
 
Clap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 06:23
Otok moje cvijeće ima samo moju ljubav, možda će biti sretnije kad skupim još malo iskustva Embarrassed
waterlily, Mira K ja sam se u njega zaljubila na prvi pogled, ali sada je i meni postao patnja, ne doduše tiha nego prava jer ga je moj nestašni zeko oborio i uredno pobrstio listiće i cvjetiće! Cry Sad sam ga podrezala i svaki dan ga molim da ponovo potjera.
Stalno mu govorim
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.