Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 20:33
Ja samo malo svratila da nahranim dušu......hvala na ljepoti
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 10:05
Mjesec i pol te nema u svojoj temi, nažalost znak kakvo je stanje u Istri, al ima nešto što te je i iznenadilo !!  Jelda!  Biljčica koja nam daje volju za dalje, biljčica koja prkosi ovom paklu!Big%20smile
Zato zatvaram oči i u mislima šetam kroz tvoj vrt a u mislima mi se vrte slike tvog vrta u najboljem izdanju, sezona po sezona !!smile113

Lijepi pozdrav
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 01:32
Free - nema me u temi jer nemam što slikat,jedino da otvorim novu temu pod nazivom suhi aranžmani.Od 23. 07. zabranjeno zalijevanje vrtova i kako govore trajat će do 15. 09.Zadnja dva dana bilo je kod mene 37°C pa ako ubrzo ne padne kakva kiša dosta toga će stradati.Većina trajnica i ukrasnih trava su napola suhe a ukrasni grmovi imaju svo spaljeno lišće a neki su i bez lišća.Nema baš puno biljčica koje bi me iznenadile ,jedino me može iznenadit što svaki dan vidim neku novu osušenu.


From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 01:34
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 03:07
Žao mi je vidjeti tvoj vrt u ovakvom izdanju.
Daj bože što prije kiše za sve nas.
Trave ni za lijek, brijest, bijeli grab, pomalo i crni grab, makljen, jasen, ostaju bez lišća, a pokoji cvijet koji zalijem se malo drži.
Ne mogu upload-at slikicu, pa ti šaljem puno pozdrava.  smile92



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 07:18
smile220Šta učini uvo ljeto tvojim biljčicama. 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 10:21
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

sve je smile227ovakav oleander godinama pokušavam zapelcati,ali baš me neće diviti ću se tvomClap
Prvo,godinama imam u planu zapelcavanja ove vrste ali sad kad sam pročitala ovo neću ni probati.I drugo,čim se dokopam mojih kamenjara nasuču ih šljunkom.To mi super izgleda,a valjda je i korisno.Samo ne znam da li se čuvarkuće preko šljunka teže šire.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 10:54
Ajme majko! :/ bas sam neki dan razmisljao sta je s tvojim vrtom :( ni moj vrt nije u boljem izdanju, sve suho, samo je par zelenih grmova.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 11:14
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

Nakon onih prekrasnih slikica ova ubija ko bolest,tako je i kod mene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 15:42

Stvarno mi je žao kaj ti je vrt u takvom stanju  Cry.
I kod mene, usprkos povremenom zalijevanju, nije puno bolje stanje.
Vratili smo se sa GO nakon 9 dana i dočekala nas je Sahara  Confused.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 23:43
Za svakog vrtlara, profija ili amatera, susa je najveci neprijatelj.
Dragi Muhle, vrt ti je neprepoznatljiv. Kod nas je malo zelenije, jer ima korova, a on se bome dobro drzi. Ono malo oraha,sada padaju zeleni, a sve je puno suhog lisca, kao da je sredina jeseni.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 22:52
Bolno je vidjeti Tvoj vrt u ovakvom izdanju nama, mogu zamisliti kako se Ti osjećaš dok ovo gledaš.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 08:29
Jako mi je žao tvog vrta.Vjeruj mi,tako je i kod mene.Osušilo mi se i veliko drveće,a sitno grmlje i ne brojim.Nemam snage niti slikati.Možemo se jedino nadati da će pasti kiša i pokazati se pravo stanje.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 00:49
UUhh, one zadnje slike tvog vrta su horor !!  Da li se vrt kaj oporavio poslije ovih prošlomjesečnih kišica ??

Nečeš vjerovati, ali došla sam u tvoju temu da nađem neku prelijepu pozadinu za desk, al ovo me sad ubilo u pojam !!   Sa tvojih zadnjih stranica selim se na prve !!!  I želim da ti u proljeće vrt bude bujan kao nikad do sad !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:12
Dragi Muhlenbergija nadam se da ti se vrt oporavijo i da se sprema za proljetni vatromet boja i ljepote te da je vinograd dobro rodijo pa da možeš ove zime guštati u dobrom vinu i novim planovima za sljedeću cvijetnu sezonu
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 07:26
i ja se od srca nadam i vjerujem da se nešto ipak obnoviloSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 23:55
Volim ovdje svratiti, čekam slike a nadam se da ih puno imaš, makar od nazad par mjeseci kada  ti se vrt lijepo oporavio.
 
 
smile99
Rijeka

Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 23:59
blue sky ,Retriver Sara - Zahvaljujem Vam na brizi za moj vrt.Nešto se je obnovilo a za neke biljke moram vidit kako će se ponašati sljedeće godine.Neke trajnice i ukrasni grmovi su se potpuno osušili,a stradao je i jedan Pinus strobus koji je bio visok 6-7 metara.Budući da imam svake godine problema sa sušom odlučio sam da ću određene dijelove vrta pretvorit u kamenjare.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 00:02
Mira K - nemam baš puno slika i radi suše izgubio sam volju za slikanjem
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 15:39
ovo je super,dlakava trdescantija i crvena delosperma...ili pak grijesim,jer kolko god gledala ovu delospermu drugacija je nego moja
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.