Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:52
Sijala sam sve krajem zime, početkom proljeća. Kad je ova nikla sam Bog zna.
Bila je u zemlji koju sam istresla sa sjemenjem koje nije niklo. A da vidiš kakva je boja!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 00:51
to je dokaz kada hoće, hoće a kada neće ne pomažu nikakvi trikovi Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 00:54
imas krasan vrt..osim hrpu lisca...al breza je odlicna..odusevit ce kad naraste...i sve naj za novo cvijece...smile99
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 21:04
A di su slike lantane, sad grickam nokte i čekam slikice.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 18:50
Evo moje lantane - koprive nikle između pomidora. Nadam se da je spašena jer joj je boja rozo - ciklam - narančasta, a takvu nemam. Ovih par cvjetića ostalo je nakon šoka od presađivanja 
Zahladilo je i na brzinu su unešena dva krumpirka - ja više ne mogu prići ostalim biljkama. 
Ovako izgleda azalea koju dobješ natrag nakon 10 dana, a pokloniš je sa puno cvjetova i pupoljaka nekome kome cvijet ništa ne znači. Ovo je slikano nakon što je sat vremena pila vodu. Bila je još gora.
 
Imam puno amarilisa koji nikako ne cvatu. Ovaj je kupljen i konačno ću vidjeti cvijet:
Lora, četiri mala fikusića kreću sa mladim listićima:
Kako se ono zovu: Jesu li eševerie? Od tri listića jedan ima već formiranu malu rozetu:
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 18:58
Eto Hoya, sa svojim krasnim vrtom i cvijećem stigla si i do 100-te stranice.
Čestitam smile73
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 19:02
Aaaa, nisam ni vidjela. Nekako sam sjetna kad znam da je društvo na okupu pa se igram i stavljam sličice. Pit' ću kavu s vama!
Hvala Otok!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 19:09
Prekrasno cvijeće,šteta za azaleu ali ti ćeš nju već oporavit,a kako se kaže čovjek uči na greškama,sada znaš da toj osobi ne trebaš pokloniti više nikada cvijet,barem ne pravi.Adam ti se odlično drži!!Thumbs%20Up
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 19:17
hej, 100-tka je tu bravo smile79
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 20:53
krasno hoya, još malo pa nećeš moći ućiBig%20smile, neka neka, bit će tu i nešto za ušićarit......ClapClap
 
.....a da i iskrene čestitke na 100 stranici

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 20:56
Čestitke na stotki
A kome si poklonila cvijet da ti ga vratio, zar ima i takvih Bože dragi?Confused
Koprivica je prava manekenkicaClap.

Imam molbu za tebe. Pošto si ti izvor moje lantane i ljetnjeg čempresa, možeš li nam objasniti kako si sijala, kada( koji mjesec) i gdje si držala zasijane biljke. Jesu li bile pod folijom , na suncu. Dobila sam upit od osobe kojoj sam slala, a ništa ne znam o uvjetima koje si primjenjivala kod sjetve.



Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 22:42
Lika, bromi, lora, smrckosmile79
 
Smrcko, lantane sam sijala krajem zime i znam da im je trebalo više od mjesec dana da niknu. Nisam pokrivala nikakvim folijama jer mi tako uvijek popljesnivi zemlja. Držala sam u stanu, u toplom i redovito vlažila zemlju.
A ljetni čempresi - njih bi najradje odmah stavila u zemlju jer najljepše niknu tamo gdje se sami posiju. A ostalo sjeme bacim početkom proljeća na jedno mjesto, posijem rijetko i čim izrastu 3-5 cm lagano ih izvadim i presadim. Takve sam veličine vama dala.
Ne znam da li su to najbolje metode, ali ja tako radim i imam dovoljno sadnica.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 22:53
ma taj ljetni čempres meni nikako nije htio niknuti prošle godine. a prekrasan je Confused spremiš koju sjemenkicu? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 22:55
Hvala što si bila vrijedna. Evo sam ti našla tvoj omiljeni cvjetić
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 09:53
Zapeli mi za oko tvoji adami,koliko liiistooovaaa...
Azalea voli hladnije mjesto,najbolje negrijani hodnik ,onda dugo drži cvijetove i ne vene.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 10:56
kontesa - spremit ću ti - naravno!
 
Smrcko - koji?
 
Štefice to su tri adama. Zato ima toliko listova. U dilemi sam da li ih na proljeće odvajati ili ne.
A azaleja je, nakon što sam je zalila odbacila skoro sve listove. Ima nekih mladih izdanaka - možda se spasi, ali sumnjam.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:08
Hoya čestitam ti na stotki!!!!!
 
Kod tebe uvijek uživam, bravo, samo tako nastavi!!!Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:25
Proljeće hvala, ti znaš da si mi dragi gost!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:29
Evo, napokon sam uspjela pregledat svih 100 strana tvog predivnog, predivnog vrta. Baš sam se fino našetala i nagledala prekrasnih biljčica. Sve jedna ljepša od druge, a ipak ne mogu reć koja mi je najljepša, kad su mi sve smile227.
Svak čast, hoya, i tebi i tvojima!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:31
bigmama kad dođeš u Rijeku lako to vidiš uživo - pa ćeš vidjeti i ono što objektiv ne zabilježi Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.