Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2012 u 00:42
kamenjar - Ova delosperma trebala bi biti 'Firespinner' ili njen sijanac.Ako ste na fejsu tamo ima jedna jako dobra grupa o delospermama gdje budu u raspravi i neki uzgajivači,pogledajte ovdje
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2012 u 21:58
Šteta je velika nastala ovog ljeta, ali svako zlo za neko dobro. Nastat će još jedan lijepi kamenjar u ovom vrtu u kojem ćemo uživati.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 16:04
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

kamenjar - Ova delosperma trebala bi biti 'Firespinner' ili njen sijanac.Ako ste na fejsu tamo ima jedna jako dobra grupa o delospermama gdje budu u raspravi i neki uzgajivači,pogledajte ovdje
 
bolje da nisam pogledala,jer ono sto sam vidila oduzelo mi dah..nemam rijeci za tu ljepotu,nisam uopce znala da postoje takve delosperme..steta da neznam engleski...reci mi molim te,postoji li mogucnost kupovine tih lijepih delospermi
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 22:55
kamenjar - Kod nas u prodaji ima jako malo delospermi dok se vani može nabaviti jako puno vrsti,pogledajte ovdje
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 01:56

 

Rijeka

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 23:06
 Sretan Božićsmile147
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 00:37
Muhle tebi i obitelji sretan Božić i sve najbolje!!

sutra je novi dan
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 20:05
 Vani kiša i snjeg a ja došla po dozu proljeća i beskrajne ljepotesmile169
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 08:28
smile113
Pozdravljam i puštam ti vrt,da sniva,ali kada se probudi,meni će zastati dah.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 14:56
U ovo tužno. ružno vrijeme, prošetam tvojim vrtom i odmah mi se raspoloženje povrati, mogla bi to pregledati tisuću puta i uvijek bi našla nešto što sam propustili i nisam zapazila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 18:54
blue sky ,Belina ,Triša - Drago mi je da Vas moje slike bar malo oraspolože u ovo tmurno vrijeme.Trenutno se u vrtu ne može baš puno toga vidjeti ( osim kamenja ) ali neke biljčice su se polako počele buditi iz zimskog sna.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 18:55
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 18:56
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 18:59
Iris 'Katharine Hodgkin' - Kupljen pred sedam dana u Plodinama



From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 19:01
Kad nema cvijeća stavljam još malo kamenja koje čeka za doradu još neki dijelova vrta.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 19:39
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

 
Evo me konačno i kod tebe i imala sam što vidjeti , sve me oduševulo ali ovo me zanima kako prezimljava i da li je izgubilo boju smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 17:53
Prvi put sam u tvom vrtu, prošetala sam od prvih stranica, oduševilo me proljeće u tvom vrtu, toliko cvijeća, pravi vatromet boja kao u bajci, žao mi je što te ovo ljeto pogodila strašna suša, ni nama u slavoniji nije bilo ništa bolje, za ovu godinu se svi nadamo da će biti bar malo bolja, stvarno mi je drago da sam prošetala kroz tvoj vrt
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 19:37
Interesantan kamen još kad ih malo doradiš bit će prava dekoracija. Clap
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 22:20
Čovječe, kod tebe i kamen lijepo izgleda! Ova hrpa kamenja mi izgleda jako privlačno....još kad ju oplemeniš sa sukulentima.......bit će to prava poslastica!
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 00:13
aralija ,Fanika - hvala Vam na šetnji mojim vrtom
Lantana ,bergenia - Ovakvo kamenje nalazi se blizu mene samo na jednoj lokaciji,na nepristupačnom terenu je i treba ga ručno iznositi po uzbrdici.Meni se sviđa jer ima dosta rupa po sebi i pogodno je za sadnju čuvarkuća,nešto kao na ovoj slici.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.