Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:10
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

ajoj,sve je tako rascvjetano I veselo (kao I ekipa ovdje) da je bio gust pregledati ove zadnje slicice (a i komentare)smile79


Klaudija ovaj tvoj komentar mi zaista laska,i prvi i drugi i treci deo ..ma jedinstvena si...smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:14
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Samo malo zavirujem da vidim ljepotu jeseni u tvome vrtu.....


Milice ti valjda znas koliko volim sto te vidim ovdeHug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:19
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

[QUOTE=aralija]Draga, koliko čujem i pratim jesen debelo stigla na kontinent, ali ove preljepe sličice grijat će te cijelu zimu, kao i nas koji posjećujemo tvoje predivne stranice,jednom sam napisala ljubav se ljubavlju vraća, a to je kod tebe to je očito i zato uživaj u ljepoti koju si stvorila,

Šetam tvojom temom, gledam predivne slike još divnijeg cvijeća, i mislim si, kako pohvaliti vlasnicu ovog posebnog vrta, da riječi ne budu prevelike a da ne bude ni najgluplja rečenica koju nalazimo u  temama: "sve ti je lijepo ili sve ti je divno " !  I tražeči riječi naiđem na aralijin post ! Sve što sam htjela napisati, napisala je aralija u ova 3 reda !!

Voljela bih da sam ti bila redovan posjetitelj, ali eto nisam, i to mi je žao !!  Divno je pratiti s koliko ljubavi ti brineš o cviječu i zato si tako cvjetno nagrađena !!  Više ću boraviti u tvome vrtu jer tvoj vrt to zaslužuje !!LOL





Uh draga moja,ja posle ovog napisanog nemam dovoljno dobrih reci kojima bih se zahvalila,ali bicu iskrena dok sam ga citala pomislila sam Boze ona je pogresila,nije ovo meni pisano,ali sobzirom da si citirala Araliju,shvatim da je to ipak meni,toliko se osecam posebno posle ovoga da stvarno ne znam sta jos da kazem.Hvala,pocastvovana sam....Embarrassed
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:37
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Slažem se da ti je cvijeće van tako,da ne hvalim previše najbolje da se preselim kod tebe na neko vrijeme i uživam ,ma ne brini da ti ne bude dosadno samnom ja ću povest i Ziju
smile213


A da ja tebi predlozim nesto drugoLOL...da meni ne bude dosadno ti posalji Ziju bez tebesmile156
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:37
Šetajući tvojim vrtom, sad ne samo da gledam divne, njegovane biljke, već nakon one naše prepiske, znam kolika je nada u njih utkana
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:38
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Draga Leona31,sve ti je prekrasno i male krizantemice,burgmansije, ruze a sta god koristila,ciribuciriba ili hokus pokus,kod tebe palismile55


Miska,draga,hvala ...LOL ma ja to inatim Dadinici...smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:42
Blue sky...Hug  smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:02
Evo sta mi je vetar sinoc uradi,Dadinice opet si me pobedilaLOL





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:09
anemona---




Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:10



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:11
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:16



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:17
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:17
Uuu, šteta za brugmansiu, kako je nastradala od vjetra, ali bude se ona brzo oporavila. Noćne slike pampasicinih perjanica su jako zgodne.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:26
ovo ne znamkako se zove mozda neko prepozna



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:27



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:30
skabioze,sve su za nijansu drugacije





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:33
Muraya paniculata exzotika



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:34
sa "limuncicima"valjda je seme-ovo tako lepo zamirise celu kucu





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 23:36
ma draga ti zaista hočeš da me ubiješ pokazujući ovoliku ljepotusmile101
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.