Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:31
Grahorica izgleda prelijepo, moram priznati da ju prvi put vidim Embarrassed.
Jedva čekam da vidim rezultat radova, ne sumnjam da će izgledati fantastično Wink... Koprive na GABIONIMA Big%20smile izgledaju , hm, pa kako da ih zapravo opišem?!? Prelijepo ?! A ne, to nije prava riječ LOL, Clap! Ali, opet mi zapelo nešto za oko:klupica na terasi Approve!!! I ti si "vudrena" na stare stvari, tj detalje ili mi se čini? Ja sam nepopravljivo bolesna na njih Wink! Ostaj mi dobro do iduće šetnje kroz tvoj vrtić!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:20
smile120  smile113
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:35
Tako mi se sviđa da sam morala i danas malo prošetati
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:45
smile57
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:23
Anaida,danas smo probale,Silvek i ja,one bobice sa našeg grmića(zove se  Amelanchier ovalis ili krušvica)i samo da ti javim da su prefine.Probaj one plaveWink
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:49
U kave si se lijepe biljčice ponovila ,a vidim da si i "moje "lijepo smjestila
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 13:27
Grahoricu i ja vidim prvi put,a čula sam da lipo miriše i ona mi je kao cvit lipa,to si sijala?SmileTvoj krug sa sitnim  i krupnim kamenom malo me podsjeća na japanske vrtove i sviđa mi sesmile99
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 13:32
R.Sarice - uvijek, uvijek me veseli kad me posjetiš, posebno sada kad te i osobno znam!!
 
Gioiaa - draga moja djevojko, tvoj posjet posebno godi kad se sjetim koju ljepotu nam i ti pokazuješ!!
 
Magnilia i Anastazija - cure moje mile, evo i vas do mene, baš me uvijek veselite!!!
 
Ivna - znam da sam te sada "potrefila" ovim koprivama na kamenu, ali tako i mora biti jer si me djelom i ti "zarazila" koprivicama, pa da sad vidiš kako su lijepe!! Pozivam te da ih i uživo dođeš vidjeti! Imam ti tu staru klupu koju iznesemo na terasu kad očekujemo više gostiju, a unutra u kući imam i još neke starine koji bi ti se svidjele. Grahoricu ti, kad bude sjemena tj. graškića, dam za iduću godinu.
 
Shasha - stvarno, jestive su bobice?? Kakav im je okus? Molim te slikni mi ih izbliza i stavi na net, tako da zaista potvrdim da je drvce isto (čuj, strah me je Smile probati dok se ne uvjerim da su sasvim ista drvca). Budem probala. Hvala!!
 
Anči moja, uvijek ti se veselim kad me posjetiš u vrtiću! Daj Bože i uživo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 14:44
Rekli su meteorolozi da u danima koji dolaze opet moj međimurski kraj ne može očekivati sunce.. Sve do četvrtka najavljuju oblačno i kišovito. Pa sam zato ja jučer još slikala, dok je sunčeka još bilo, iako je i to jučerašnje sunce bilo neko siromaško.
 
Moj kamenjar ide prema vrhuncu svoje sezone. Počinju cvasti majčina dušica, santoline, žuti sedum.. Cvatu zečja uheka, karanfilčeki.. Sve mirišeeee, Fifi non-stop leži na majčinoj dušici dok je vani vruće (zloćko mali, ali nek leži, boje nego da kopa Wink ), bube su oko kamenjara - ose, pčele, bumbari...
 
 
 
Par detalja kamenjara...
 
 
 
 
Neki dan na kavici bio je jedna od tema. Moj čudesni Cotinus coggygria
 
 
U grooooo planu
 
 
 
U jednom od otoka imam mnoštvo cosmosa. Taj otok mi nije baš po volji.. Za iduću ga sezonu moram bolje osmisliti.
 
 
 
Jedan je - mini cosmosić već procvao. I cvao. I ocvao.
 
 
 
Osim kopriva na ogradi imam ih i ispod salixa. Pa evo ljepotica!
 
 
 
 
Kameleonče moj mali, ali leeeeepeki fest! I iza njega nazire se darak naše Otok, ruta.
 
 
 
Ne znam kakve su ovo cvjećke, sjeme sam od nekog od vas dobila poštom... ??
 
 
Iza kuće - stolisnik.
 
 
Pogled na dio vrta kroz moje čupavce lukiće.
 
 
 
Pa pogled na dio vrta i ograde kroz graničice velike.
 
 
 
Hoste, mini ivančice, dragoljub..
 
 
 
Evo kako sam ja smjestila Šmrckićine ljetne čemprese. Uz one prave.
 
 
 
Prva dalija u ovoj sezoni!! Imam ih dosta u vrtu, baš im se veselim.
 
 
 
Mlječika. Ogromna! Stalno ju skraćujem, obrezujem, prorjeđujem.
 
 
 
I za kraj današnjeg foto safarija - omiljeni mi motiv. Lavanda.
 
 
 
 
Znate li za podatak da su nekada davno ljudi vješali stručak lavande na ulazna vrata jer su vjerovali da ih štiti od uroka i zlih sila, i da je drevno vjerovanje kako lavanda, njezina sadnja i upotreba donose sreću. Pa, neka nam je sretno, neka nam je sa srećom!!
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:01
Cvjeće ti je baš veliko, zdravo i lijepo.Clap

Ovo sam ti najvjerojatnije ja poslala, to j biljka iz japanskog miksa.Smile


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:01
U prolazu sam ,a naveče ču pogledati na miru i polako Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:18
Smile Šmrcko, onda je to bila jedna od onih tvojih vrećica di je pisalo "ne znam što je" Smile  Hvala!!
 
Anči, dođi navečer!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:24
Sad znamo sve sem imenasmiley4392.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:47
Prekrasne si poklone dobila,a i sve ostalo jako se lijepo drzi poslje onog nevremena nekidan ,zaista se nema sta izdvojiti u tom moru ljepote.Nego imam jedno pitanje kaj kod tebe nema puzeva kad imas toliko cosmosa .
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 17:54
Bok mila moja.
Zašto ja ne vidim slikicu sa darovima od Anči?
Kamenjar ti je svakim danom sve lijepši.Clap
Bolje da Fifi spava nego da kopa.
Kaj još da napišem kaj neznaš,tak ti je sve lepeko,a ja se veselim da ćemo se uskoro opet vidjeti.Tongue
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 18:07
Uistinu sve je prelijepo! A to staro vjerovanje za lavandu, poznato mi je, samo mi se čini da stručak lavande u ormarima (posebno tamo gdje je rublje i posteljina) donosi više sreće.
Prva je sreća jer gdje je ona neće moljci, a druga je možda više ugoda, leći na mirisne plahte.. Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:03
Opet sam šetala i divila se! Stvarno neznam kaj bi izdvojila kad je sve tak krasno. Svaka čast,uživancija je tak nekaj gledati !  




                                                                smile120
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:18
Ja ću samo pozdraviti naša dva junaka Anaidu vrednicu i Fifija njenog neustrašivog "čuvara" i pomoćnika....nadam se da će vam ova noć biti mirna, bez grmljavca Wink
Vrt po običaju pici-pici, pa čak i onaj "đumbus-krug" Wink.
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:26
Prekrasno Anaida i vrt i cvijeće i tvoje priče koje uvijek oduševe Clap.
Lavanda ti je prekrasna, objesi stručak na vratai neka ti je sa srećom Wink
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:26
Pogledala sam ovu ljepotu prije spavanja. Mislim da ću sanjati nešto lijepo i šareno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,297 sekundi.