Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 272>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:12
Ajde, Hoya, svi čekamo tvoje jelkice
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 14:33

Drage moje, od ukrašavanja tih jelkica do jučer nije mi bilo ni do jelkica ni do ukrašavanja. Strijepila sam i noćima bdjela uz MM.

Valjda će sad biti dobro pa se uhvatim fotoaparata.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:05

Draga Hoya - sve najbolje, od srca... Šaljem pozitivne misli!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 19:41
Anaida hvala ti - uostalom ti uvijek pozitivno djeluješ na mene i tvoja mi posjeta izmami osmjeh smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 19:48
Hoyić, i ja se nadam da će se konačno situacija srediti po svim segmentima i da ćeš moći više biti s nama i da ćemo uskoro uživati u lijepim slikicama! smile79
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:05
zaista i od moje strane želim da ti se M čim prije oporavi, a ti ne brini stići češ i boriće ukrasitiHeart

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:37
hoya smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 22:08
Flavia. Lora, bromi smile79
Bojala sam se, ali izgleda da će sve biti OK.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 22:25
Bit će sve ok, to se da sanirati i treba biti discipliniran poslije. Sjetila sam se da su mojoj rodici u Švedskoj rekli cigarete, kava i alkohol nikad više. Ona nije slušala pa je opet  zaglavila, tad je imala ozbiljan razgovor. I poslije je bila disciplinirana.

Ja sam danas bila prvi put u udruzi celijakija rekli su mi da smijem jesti samo ribu, voće, povrće i meso. Jedino mi je to sigurno.Cry Sad imam još jaču volju za gljivarenje i brat ću sve što stignem , i tući ću se sa šumarima.smilie_sp_020.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:05
Pozdrav svima vama i našoj dragoj Otok koja me obradovala:
 
Da znaš, Otok, koliko mi je ovako nešto trebalo! Tvoj poklon došao mi je kao melem za dušu! 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:15
danas Otok mjenja Djeda Mraza - krasno!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 01:57
Prekrasan polon i Otočić je pravi anđeo, tjedan pun osmjehasmilie_engel_155.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 02:07
Poruke PPsmilie_haus_046.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 14:55
Smrcko - PP - slobodne
Jutros je moj vrt prekriven sniježnim prekrivačem. Ni meni ni ukućanima ne silazi blaženi osmijeh sa lica. Ceste nitko nije čistio, vani se čuje samo zvuk lopate, pokoji šaljivi kometar susjeda i smijeh djece. Meni je danas čaroban dan.  
Netaknuti snijeg - nitko neće niti koraka van utabanih staza napraviti - da ostane lijepo. Palme, limuni i mandarine u svojim kaputićima.
Auti miruju - cestom još nitko nije prošao
Ovdje ispod pokrivača miruju forumske sadnice - tek sada sam sigurna da im ništa neće biti
Višnja u krugu od santolina 
I moji alepski borovi preneseni iz Dalmacije na testu pod snijegom. Valjda će izdržati 

Mala tuja, moje camapnule - ružice i maćuhice ????!!!! Što li će ostati od toga ? 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 14:59
Hoyić, kako lijepe idilične slikice tvoga vrta! ClapClapClapSuper. Poklon od Otok je fenomenalanBig%20smileClapClapClap i mene je razveselio sličan prije par dana!....nego...s kojeg ti to kata fotkaš?....meni se čini jako visoko!!!?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:07
Ma što reći nego smilie_wet_088.gif   smilie_wet_037.gifsmilie_wet_045.gif
A ja sam iza staklasmilie_wet_049.gif.

MM otišao u dućan i dugo ga nema, zabrinuo me. Jutros je krenuo na posao i u nekom dijelu dana se skoro sudario, proklizao. Jedva se vratio kući, nije ni otišao na posao.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:09
ma Hoya jel to i kod tebe zabjelilosmile65.......baš lijepo izgleda sve ovako pokriveno snjegom.....čak i auti izgledaju  drugačijeWink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:13
Hoya ja sam samo čekala slike tvog vrta!Big%20smile
Divota, kako kažeš bijelo, čisto..i. ja danas provela jutro kao dijete, zabavljajući se!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:14
Flavia, sad je super - idilično - sve je snijeg sakrio!
A i ti si ponosni vlasnik umjetničkog djela naše Otok ?!
Slikam sa trećeg kata, a ona mala kuća gdje gdje se vide palme, limuni ... to ti je moja budućnost - veselim se mirovini i preseljenju u nju.
 
Smrcko, nije baš bajna situacija na cesti. MM i ja smo očistili dvorište, stavili lance i otišli u malu avanturu. Nije uopće bilo ugodno. Neozbiljno !
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:24

Ja neki put uđem u vrt na stražnja vrata, pa tako i danas u tvoj i tek sad vidim da si imala ozbiljnih problema sTM.

 

Šaljem pozitivne misli, nek zaboravi mušku tvrdoglavost (znamo kakvi su pacijentiWink) i nek sluša doktore i tebe.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.