Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 10:41
uh, koji lijepi božuri, kartuže kako san naučila od vas međimurki! lijepa je i ova sivozelena hosta, o tvojim kaktusima je već odavna sve rečeno, nego me zanima kako ti se drži koralj. klematisi su ti za 5!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 11:41
Nisam baš redovita u posjetama zadnjih par tjedana, ali obečajem, popravit ću se, Wink!!!

Pa ne moram i ja hvaliti sve ljepote u tvom vrtu, svi samo uzdišu i ponavljaju ono kaj su svi rekli već deset puta!!!  Za promjenu, ja ću uživo hvaliti tvoje kraljice, i mirisati i maziti i titrati!!!! Ali s tobom, ruku pod ruku!!!smile79 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 07:00

Antonija,koralj lijepo napreduje,naučila lekciju,na suncu,redovno zaljevati i gnojiti,ima nove mlade listeke,možda dočekam i koji cvjetić

Danas ujutro dočekalo me ovo u dvorištu,skoro sam prošla pokraj njega ne primijetivši ga.
 
Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 07:06
Ma daj, kako možeš ovo ne primijetiti.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 07:08
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma daj, kako možeš ovo ne primijetiti.


Slažem se sa OTOK.
Gdje držiš kaktuse zimi, negdje na hladnom mjestu?


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 08:36
Lijepi jutranji pozdrav te dočekal!! Nego, baka Mali Kaktusek, jel ti vidiš da budeš za trenutak, dva došla i do 100 strana svojega vrteka!!? Clap
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 09:19
Otok,stavljala sam sušiti benkice i uopće nisam bacila pogled na kaktuse,još će se početi ljutiti na mene.Wink
 
Nataly,u hladnoj garaži na prozoru,cijelu zimu bez zaljevanja.
 
Anaida,vrijeme brzo prolazi,kaj ne?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 11:18
sve ti jutros nešto lijepo, nešto lijepo si radila i ugledala lijepo iznenađenje!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 07:11
kakva raskoš!!! smile39
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:28
Misty me podsjetila na božure, katruže, a moja baka bi rekla batoneki!!!
Jedva čekam da tvoj-moj zamiriše kod mene!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:33
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Otok,stavljala sam sušiti benkice i uopće nisam bacila pogled na kaktuse,još će se početi ljutiti na mene.Wink 


Ako je zbog benkica, oprošteno ti je.

Kako je bebica?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:39
Raskošan vrt cvijećemClap, ali  mene oduševljavaju ovi rascvjetani kaktusi!Thumbs%20Up
Što reče Otok... sad je u kući ipak najvažniji novi racvjetani "cvijetak"!Big%20smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 09:19
kaktusek, božuri su prekokrasni Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 10:48
sve je predivno,ali mene odusevljavaju tvoji kaktusi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:33

Gioiaa,drago mi je da ti se sviđaju kaktusiTongue

Kontesa,Misty,Lovro katruže posebno lijepo mirššuTongue
 
Bako,znam da i ti voliš kaktusekeTongue
 
Otok,bila sam okrenuta leđima kaktusima,i stvarno ih nisam ni pogledala,poslije kad sam išla van pušiti sam ga ugledala.WinkBebica je preslatka i svi u kući uživamo s njom.Tongue
 
Antonija,baš lijepi posao sad imam,vidjet ćeš jednog dana.Tongue
 
samo da probam staviti neku sliku,imala sam ovih dana problema s postavljanjem slika,ali da znate ovdje ima i dobrih dušica koje znaju udijeliti i tehničke savjete.
 
 
 
sve OK,Morana hvala ti ako ikad tu zalutaš.
 
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:42
Kaktu ti je procvjetao, za nepovjerovati, takav moj tek ima male pupove, prekrasan je, a božuri...a ružičnjak, divne su ti ruže, ja samo mogu čekati da moj ružičnjak bude u ovako pravom izdanjuTongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:43

smile93      koje rascvijetane kraljice!!!!

Jedva čekam da ih pomirišem!!!

A rascvijetani neprimječeni kaktusić!!!!   Ma zbog benkica bih ja prošla i pored tvojih rascvijetanih ruža ni ne primjetivši ih!!  Ali ako dragi bog da, i ja ću opet jednog dana sušiti benkice!!  Pa ću i nositi osmjeh takav kakav nosiš sada TI!!!!Heart
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:45
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

kakva raskoš!!! smile39
 


Koliko benkica trebam oprati i osušiti za jedan mali korjenčić bijele katruže???????  Ili da rađe čuvam djeda???

Čestitam ti 100-tu stranicu tvog lijepog vrteka!!!!smile120
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:47
Kaktusek, srčeko ostavljam i ja!! Heart 
Ruže i babosvlke su divne, katruže u ovom mixu boja krasne.
A miris ruža i katruža, prosim lepeko, donesi v kotoripski kraj!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:56
Free,ne trebaš prati benkice,ni čuvati djeda,samo ću ti dati kramp u ruke i kopaj.A dočekat ćeš se i ti benkica,bez brige budi.TongueWink
 
Anaida,donijet ću ti sve što poželišHug
 
Moon,dan prije nego je procvao sam ga gledala i nisam uopće mislila da će već cvasti,lani ni je barem mjesec dana kasnije cvao,a pupoljaka ima još.TongueNe treba dugo čekati da se ruže ovako lijepo razrastu.Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.