Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:20
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Prekrasni cvjetići! Je li ono vrtna ivančica na drugoj slici odozdo? Puna je pupova i obavezno nam je pokaži kad se sva rascvjeta.


Dobro mi došla i ti Andina,jeste draga to je ivančica i obećajem da ću je za tebe poslikati u punom cvatu a do tada uživaj u nečem drugom-jedan" neznam od kud mi" mak
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:25
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

predivno sveHug


Hvala draga klaudija evo i za tebe jedna ružica
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:28
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivno
šareno i rascvjetano,a tek ruže

Ej miskice taj tvoj pljesak me baš nasmijao,a što da ti kažem kad znaš da su ruže za mene zakon
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:32
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Prekrasno se rascvjetalo kod tebe!

Hvala ti draga,evo za tebe

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:33
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 19:34

Ovo imam u kaktus gartena a neznam što je pa molim ako netko zna?
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 20:07
Kako je bujno i raskošno kod tebe, ivančica, pakujci, ruže, muškatna već nosi pupoljak, prelijeposmile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 20:43
Eee draga anđelka, listajući tvoju stranicu, prva mi je pomisao bila evo mene kod kraljice ruža.  Vrlo rado bih ponovila svaku sliku, ali mislim da bi ipak bilo previše, ali ova zadnja, kišna uistinu mi je prekrasnaSmile


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2014 u 09:11
Krasno, volim ruže...a kako su lijepe pod draguljićima kiše! Clap
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 00:16
Lijepe su ti ruže, a ona namijenjena Klaudiji je posebna. Znaš možda koja je to?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 19:17
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Kako je bujno i raskošno kod tebe, ivančica, pakujci, ruže, muškatna već nosi pupoljak, prelijeposmile55


Hvala ti Nisa, jedva čekam da procvita
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 19:23
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Eee draga anđelka, listajući tvoju stranicu, prva mi je pomisao bila evo mene kod kraljice ruža.  Vrlo rado bih ponovila svaku sliku, ali mislim da bi ipak bilo previše, ali ova zadnja, kišna uistinu mi je prekrasnaSmile




Ej bucka, Hvala ti draga...a  kako si me samo  na brzaka ustoličilasmile96 Ma ne brini bit će slikica tek su počele cvitavati
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 19:26
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Krasno, volim ruže...a kako su lijepe pod draguljićima kiše! Clap


Dobro mi došla bugica i hvala ti....je lipe su sa kišnim kapima ali i da im je malko sunca bilo bi dobro
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 19:34
[QUOTE=anabistrica]Lijepe su ti ruže, a ona namijenjena Klaudiji je posebna. Znaš možda koja je to?[/QUTE]

Ane moja draga hvala ti,neznam koja je (od reznice je) ali je doista posebna- crveno narančaste boje  ja je zovem vatrenocrvena i jako je teško uhvatiti njenu pravu boju fotićem. Znam da imaš prazno misto u zelenoj ogradi pa ako želiš postupak znaš.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 19:44
Kakvo bogastvo šarenih pupoljaka i rascvjetanih cvjetića i ruža.Predivno!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 20:37
Ma pitam se gdje sam ja bila da to sve jos nisam vidjela !
Koje su to ljepote !


                                                                                                                              
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 21:57
Ruže su ti prekrasne Clap
život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 22:04
Divne su biljke okupane kišom, a posebno ružesmile55
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 23:30
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

predivno sveHug


Hvala draga klaudija evo i za tebe jedna ružica
Hvala ti draga na divnoj slicici -  ruza je preprekrasna smile79
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 20:51
Vidim ja draga moja da su kod tebe počele ruže cvjetati na veliko.A i Hokus-pokus je tu sve ti je prekrasno kao i uvijek
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,688 sekundi.