Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrk nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrk nudi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zvrk nudi
    Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 18:47
Nemam vise sjemenki  
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 19:06
bila sam u tvom vrtu i sve je tako predivno sredjeno...i imas predivnu kuću...ako je to ta prizemnica .....a sada vidim da nudis nesto....e pa ja bih ovo zadnje i predzadnje....(ako nije isto)Confused...i kada treba sijati....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 19:47
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

bila sam u tvom vrtu i sve je tako predivno sredjeno...i imas predivnu kuću...ako je to ta prizemnica .....a sada vidim da nudis nesto....e pa ja bih ovo zadnje i predzadnje....(ako nije isto)Confused...i kada treba sijati....
 
Isto je, samo sto prvo ima ove lijepe ljubicaste cvjetove nakon kojih ima predivne kesice sa sjemenjem . Kad se osuse, mozes ih odrezati i imati u kuci kao aranzman ili izvaditi sjemenje i dati nekome drugome Wink.
 
Ja ih sijem u proljecem, prvo u posudu, kod prozora, pa kad malo naraste i toplije je vani stavim ga u staklenik .
Ja radim tako zato sto imamo problema u vrtu sa puzevima golacima, pa ovako mogu paziti kako raste.
Na kraju posadim na mjesto gdje hocu da raste.
 
Posalji adresu na pp.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 20:06
Draga Zvrkice ja se javljam za Aquilegia i  Lunaria ako još ima pa ostavim adresu na pp?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 21:19
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Draga Zvrkice ja se javljam za Aquilegia i  Lunaria ako još ima pa ostavim adresu na pp?
 
MozeWink
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 22:21
Ma ženo, svaka ti čast na velikodušnosti što to misliš slati iz Uk Clap Ne žicam, imam te biljke, samo da te malo pohvalimWink
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 14:47
Nije mi problem poslati, sjemenke su lagane
ali nitko mi jos nije poslao adresu Ermm.
Valjda nisu vidjele moj odgovor gore.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 17:32
ma neeeee....uplasila nas silvek........a ima i pravo pa neces nam valjda iz UK slati...........ma ti si prava pravcata prijateljica.....Hug
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 18:42
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ma neeeee....uplasila nas silvek........a ima i pravo pa neces nam valjda iz UK slati...........ma ti si prava pravcata prijateljica.....Hug
 
Vec sam slala sjemenke prije u Hrvatsku, stvarno mi nije problem, ako zelis posalji adresu .
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2009 u 11:48
Divno....još kad bi se nekako dogovorili s adminom da skupimo novac da nam "zvrk" kupi sijeme koje bi željela večina nas.
Što mislite o toj ideji?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2009 u 22:18
dominqo ovo bi bilo super ja sam za
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 13:45
Kad bi tak nešto zaživilo naravno i ja bih se pridružila. Samo nije li to "račun bez krčmara"? Što nam na to kaže Zvrk?
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 18:46
Vidim da je Lunaria posađena pored božura. Znaći li to da ju pužići vole grickati?
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 19:05
Originalno poslano od člana domingo domingo napisao:

Divno....još kad bi se nekako dogovorili s adminom da skupimo novac da nam "zvrk" kupi sijeme koje bi željela večina nas.
Što mislite o toj ideji?
 
 
.....a da ne placate carinu bzvz, moze poslati meni u EU, a ja donesem u Rijeku, pa Trisa svima posalje, as ona  i tako ima se adreseWink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 12:13
pa ni to nije losa ideja.......a oni koji su blize trise...mogu si i sami doc uzetWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 17:30
Zvrk vidim da nudiš sjemenke, pa ako može ja bi po br. 2, zatim zadnju i predzadnju. Javi 
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 17:38
 slažem se sa Rijekom nije to loš prijedlog 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.