Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - trazim i hocu da mi se pokloni :):):):):)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


trazim i hocu da mi se pokloni :):):):):)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
angie011 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angie011 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: trazim i hocu da mi se pokloni :):):):):)
    Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 00:30
ljudi evo jedno vjerojatno glupo pitanje...ali ja sam tu da ga postavim!!:)ima li tko za prodati ili pokloniti šacicu sjemena od neke trave ili razlicitih trava(neka niska trava)....treba mi jer uredjujem staniste za svoje kornjace pa bi posijala nesto trave nije bitno kakve samo da se zeleni i traje....u poljoprivrednim apotekama ima samo kupiti na vrece a  meni treba malo...pa ako ima neka dobra dusa neka mi se javi na pm!!!bila bih jako zahvalna     
i jos posto jaaaako puno volim crtati po staklu u mom slucaju po bocama,dali tko ima neke boce ,ukrasne ili kakve vec jer vise neznam nasto da crtam,ako bi netko poklonio a da nezna inace sta bi stim i visak mu je.....ja sam tu da ih pretvorim u unikate :):):):):)heehee javite mi se na pm jer neznam dali cu se sijetit pogledat ima li sta na ovoj mojoj temi :):):)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 01:26
nemam sjemena trave, al ja sam ja sijala svojim mačkama za jest... nije im se baš svidila, al se nakon godinu dana još zeleni... pa bi ti to možda bilo dobro... ima je u pet centrima
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:10

Originalno poslano od člana angie011 angie011 napisao:

... javite mi se na pm jer neznam dali cu se sijetit pogledat ima li sta na ovoj mojoj temi :):):)
Draga moja, krivo si ti to postavljaš u životu. Kako možeš očekivati da se netko angažira da ti nešto pokloni, a ti nisi u stanju ni doći ovdje da pogledaš??? A u skladu sa tvojim stavom ti je i naslov teme!
Na vrh
angie011 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angie011 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 10:17
odgovor na ovo iznad - neki ljudi su puni problema i obaveza i vise neznaju ni di im je glava a di rep,zaborave sto su prije minut rekli pa zaborave i neke sitne stvari kao ova moja izreka sa temom....znate li vi nekad i za salu????jos sam i smajlice stavila tako da se vidi dan nisam full ozbiljno mislila nego vise u sali...no dosta o tome..nismo tu da bi raspravljsli o ovakvim glupostima :):):)
Na vrh
angie011 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angie011 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 10:18
hey morana dali mislis da li bi se trava za macke mogla posijati na maleni prostor ali vani???
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 11:19
Originalno poslano od člana angie011 angie011 napisao:


no dosta o tome..nismo tu da bi raspravljsli o ovakvim glupostima :):):)


Imaš pirike svud oko sebe
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 11:30
Trava se može kupiti u pakiranju od 1kg u svim dobro obskrbljenim poljoprivrednim apotekama, vrtnim centrima pa čak i nekim cvječarama. Mačju travu slobodno sij vani.
Na vrh
angie011 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angie011 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 11:47
mislim da ce to ipak na kraju ispasti trava za macke jer nju prodaju u manjim pakiranjima!!!
smrcko-tvoj komentar me nasmijao imas pravo....svuda oko nas:):)
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 17:41
Imaš i svaku drugu vrstu travne mješavine u malim pakovanjima,pa čak i u manjim od 1kg.Ja sam kupovala djetelinu u pakovanju od  po pola kg.Ne znam gdje živiš,ali vjerujem da i u tvom mjestu ima kupiti trave u malim pakovanjima i poprilično povoljno...
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:35
Baš zgodno sve više komedijaša na ovom forumu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 19:49
može se slobodno sijati vani, meni je bila jako gusta na površini kutije od 2L za sladoled... mislim da je to povoljno rješenje, jedna takva kesica je par kuna... al pogledaj možda ima i malih pakiranja trave kao što je Tija preporučila
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 20:20
OTOK je dala dobru ideju za sijanje zelenih vlati: malo hrane za ptice posijete i brzo će izniknutiTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.