Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kontesin dnevnik
    Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 09:53
Kako se otvara sezona radova,a kod nas ih se planira dosta,vrijeme je da i ja otvorim dnevnik Smile  jednom će biti zanimljivo gledati kakve su promjene nastale..

Već ovaj vikend je počelo veliko pospremanje dvorišta,a to je jedan maali dio..ali trebala je napraviti psihičku pripremu za fizikalije po dvorištu LOL za što je najbolje jedna mala šetnja po šumi koja je dobila novi tepih Smile





a sad na posao...ovaj krš, koji je naslijeđen od bivših vlasnika,treba dovesti u red i pripremiti za sadnju Smile a tu je bilo svega pff




od toga su nastale ove hrpice drveta,granja i bršljana i jedna veelika crna vreća od smeća je popunjena Confused



došla sam do pola posla i stvarno više nisam mogla,a trebalo se i pripremiti za ponedjeljak...ovako je to sada, ipak malo bolje


ali kada malo odmoriš,svrbe prstići pa sam morala početi sijati,barem za probu kako će to u kući izgledati LOL posijani su ostići,dature,cosmos,ljetni čempres i afrička tratinčica i porazmještani na pozicije...sad ćemo vidjeti dalje
Wink


još hrpa posla po kući i jel moram reći da sam zaspala ko bebica? LOL


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:07
Puno si ti toga napravila za jedan danClapClapClap
Nadam se da se nećeš pridružiti nama u klub muskulfiberašaLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:09
Još jedan dnevnik za čitati, BRAVO
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:26
Tepih u šumi je prekrasan!Smile
Ako sam dobro shvatila, bavila si granje u smeće? Ako imaš kakav kutak za kompostnu hrpu, šteta je to onda bacati, ili ako spališ imaš odlično gnojivo puno kalija (sory, ekologinja u meni nebre biti tihoEmbarrassed)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 12:17
ne,ne,nisam bacila granje u smeće(možda sam to malo nespretno sročila Wink),za sada je granje  na jednoj hrpici i čeka usitnjavanje Wink vreću je napunio drugi otpad Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 13:12

Jedva čekam izvještaj slijedećeg vikenda...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 14:17
lijepo si počela dnevnik ja se još uvjek kanim početi jer se bojim da nemam šta pokazati,šumica je prekrasan tepih dobila
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:46
da zapišem kako ne bih zaboravila Wink
pretprošli vikend je zavladala epidemija ljeningitisa i ništa posebno se nije napravilo,ali zato smo prošli vikend sve to nadoknadili Smile

čupanje bršljena,podivljalih trava,rezanje divljih voćki sa po tri ploda pa paljenje sveg tog granja i travuljaga je bila reala..počeli smo osjećati da imamo mišiće..bol te podsjeti da ih imaš LOL prvi lagani muskulfiber ove godine

uz to sam napravila "inventuru" da vidim koliku je štetu zima nanijela smile173 heba ipak nije preživjela, ni aloe vera,ni puzava gazanija ni cotula ...nije tako strašno,ali pogodilo je baš u centar Confused znam za drugu zimu

ali su zato počele nicati razne vrste lukovica pa sad ja znam za dio kaj je kaj (onaj glavni) ali sve kaj sam posadila okolo naokolo u zadnji čas,pojma nemam kaj jLOLe...bumo vidli kad procvijeta smile96 lukec se fino držli,ali si ipak mislim da sam ga trebala pod tunel staviti..nisam jer su mi rekli da ne treba...znam za drugu godinu..bolje bi narastao bar mislim da bi..

ono što sam posijala početkom mjeseca je i proklijalo..gailardia je ok,sad bumo vidli kako će dalje biti,a sijala sam svašta nešto i ovaj vikend..sad me već lagano brine mjesto za sve to,ali nema još panike (to će biti idući vikend  Big%20smile )
e da,posadila sam onaj clematis i napravila mu mrežicu,bum stavila slikicu samo da nađem aparat kam sam ga metnula LOL a za ostalo i nema slika..

između ostalog smo maci pomicali klopove jer su ju fino napali i u subotu mam ogrlicu stavili pa se nadam da će pomoći smile48
nakon svega toga je bilo ovako nekako smile39
do čitanja Wink


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:53
Baš si me sjetila pjesmice "Kad se male ruke slože"!!! LOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:12
draga,možeš mi to otpjevati sutra na kavi LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:15
Kontesa, stvarno si ila vrijedna. Prizori iz šume su prekrasni!
Jedva čekam nastavak dnevnikaBig%20smile!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:11
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:11
Kontesaa, početak tvoga dnevnika je smile227. Šuma je prekrasna, ali mene zanima da li se nešto od te ljepote preselilo u tvoj vrtek?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 15:37
nisam ništa selila,zaboravila sam lopaticu ponijeti sa sobom LOL
ovi jaglaci i onaj kukurijek su se sami udomili tko zna kadavaljda zato kaj je voćnjak nalik šumi LOL..ja sam ih primjetila tek sad Smile

pa da odmah i našvrljam nekaj da ne mislite da baš ništa ne radim...u subotu se nisam ni trudila izaći van po onoj zimi i vjetru,a noć prije je snije padao...
zato je nedjelja bila prekrasna i pokušavaš nemoguće...nadoknaditi sve

poslovi klasični...krčenje i čupanje korova i panjeva..nešto sam od biljčica preselila van..potočnicu koju sam dobila od kat.ree u kamenjar i još nekaj čemu ne znam ime na drugu stranu...pokušala razbiti koru na zemlji u cvijetnjacima,okrenula se dva tri puta okolo kad su me obavijestili da je već 4! ma daaj ...
e da...subotu sam iskoristila za sijanje i pretvaranje sobe u rasadnik LOL a onda smo se fino počastili palačinkamaaa (jel i to spada u dnevnik?) smile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:00
smile96 rasadnik...imaš praf, mnogo je nas napravilo od soba rasadnik, mora da je zaraznosmile156
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:08
već sam tavan škicala jel ima dosta osvijetljenog mjesta za rasađivanje smile42 a na stol u sobi mi ne stanu svi ti sijanci..pak bu selidba stolova sa tavana vamo tamo Big%20smile 
epidemija silvek,a mislim da si ti jedan od idejnih začetnika te epidemije skup sa sashomsmile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 15:55
Je, je one dvije su najveći krivci, tako je i sad smo svi u istoj gunguli, samo čupamo i sadimo, blago tebi kad imaš mjesta za sve to, ja ću još malo morat iselit zbog cvijeća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:00
 kak se meni čini triša,slična sudbina nas čeka LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:19
još jedan vikend je iza nas,vrijeme i ovaj puta očajno,u subotu me ona južina ubila u pojam i u noge,a nedjelja kišaaa,ali nekaj sam i radila,kad već bole noge sjedi i sij cvijećke LOL
lagano se već gubim šta je sve posijano pa svako malo gledam kaj piše na naljepnicama..
onu fino niklu gailardiu je maca krenula presađivati..nekaj sam pokušala spasiti,ali mislim da ćemo iz početka sve...sve po malo klija i niče

prije vikenda sam nabavila nove stanovnike za svoj vrt u vrtu svoje kume LOL to sam naravno smjestila sve na svoje mjesto u subotu i onda još malo sijanja...
i napokon smo pokušali napraviti onu ogradicu od pruća u koju sam se zaljubila jesenas...nije loše ispala pa sad možemo i ostale napraviti..
u ovu će ići božuri kako mi se čini ili ricinus ako nikne..samo ne znam zakaj je puna zemlje do vrha LOL to sam skužila tek kad sam ju išla slikati



nastavak slijedi... Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:01
bas ti je ogradica simpaticna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.