Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andjeo nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andjeo nudi, traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Andjeo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andjeo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Andjeo nudi, traži
    Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:23
Pozdrav svima nakon duuuuugo vremena! Big%20smile
 
Zasad samo nudim, ne pada mi napamet ništa što bih mogla tražiti (no, nemojte se opustiti, brzo ću se ja domisliti).
 
Hajdm'o redom
 
sjeme:
mini nar
kopar
bijela datura
rozi oleandar
artičoka
mirta
pampas trava
 
sadnice:
passiflora caerulea (mlada)
adenium obesum (mlada)
 
Biti će sjemena glicinije (nadam se), lupinusa (ljubičastog), prkosa (ako ga uspijem pokupiti u zagorju), pa primam predbilježbe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:40
ja bi adenium....  jel ju je komplicirano imati...
Na vrh
Andjeo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andjeo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:11
Nije, kod mene su mladice izrasle iz sjemena vani, u sjeni, poslije 17 na suncu. Tamo su i sada. Preko zime (kasnije ujesen) biljke samo stavljam u kuću i to je to.
Pošalji mi podatke na pp.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 17:37
može meni pasiflora ako to opstaje vani preko zime!! a sad idem pogledati kako izgleda adenium .... pa bi i to ako ima
pošaljem ti podatke na pp jer sam od sutra pa do 16.08. na godišnjem ......
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 19:10
I ja sam zainteresirana za adenium, ako ima još koja sadnica baš bi me razveselila. Ljubitelj sam kaktusa i sukulenata pa ako te šta zanima pogledaj ovdje, još mi je par stvari ostalo od punuđenih.
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3441
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 19:31
i ja bi adenium - naravno, ako je ostao koji smile58
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 20:56
Možeš li mi reči kakve je boje pampasica?
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:02
ja bi passifloru ako moze
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:03

Ako može artičoka i mirta, ja bih rado Embarrassed. Pa javi kad se ti dosjetiš čega...

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:29
ako može adenijum i pampas

vidi kod mene dali ti se što sviđa
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 21:09
Heeeloouuu!!!???smile49
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 23:05
smile222  nam je  smile39Wink
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 00:26
Može oleandar i pampas travasmile143
Na vrh
Andjeo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andjeo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 14:32
Ispričavam se svima koji me čekaju i traže, viša sila, nisam mogla do računala par dana.
Molim vas, puno mi se ljudi već javilo, da mi se zainteresirani jave na pp: pošaljite mi info o tome što vam treba i adresu.
Ja ću do kraja tjedna slati sjemenje i sadnice.
 
I hvala svima na ponudama za zamjene, budem pogledala kad stignem ima li štogod za mene.
Ovaj tjedan sam većinom 'single' mama dvoje klinčadije, pa mi je logistika malo otežana. Confused
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:45
imaš još koju mirtu i artičoku za mene?????
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.