Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tražim grančice limuna&naranče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tražim grančice limuna&naranče

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tražim grančice limuna&naranče
    Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 01:09
Ako netko ima za dati/prodati grančicu cjepljene naranče i limuna (da cjepim svoje) bila bih zahvalna Smile ..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 23:15
Rano ti je još cijepiti.Moraju proraditi sokovi da se kora počne odvajati.
To ti bude tek u 4.-5. mj.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 00:07
hehe, ni nemrem bez grančice :D, ok za limun sam dobila od primorke pa sam morala prije(nisam znala da nebi još smijela) ..a za naranču ionak nisam nabavila tak da nju vjerojatno ni nebudem cijepila ni u 4 ni u 5 mj :(
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 00:11
Ja ti imam naranče, nekoliko vrsta, washingtonke, valencije, crvene...
Pa javi kad ti bude trebalo.

Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 01:53
jooooooooj može sad ovih dana?al neznam koju, mislim moja je obična, valjda Confused ..kaj bi joj bilo kaj da cijepim na nju neku drugu vrstu?
i kak si mislila da se kora počne odvajati?inače, baš sam je gledala danas, i vidim da je počela već lagano tjerati ..to valjda znači da su sokovi proradili? sorry smotana sam ko' sajla, al ovo mi je prva naranča a informacija o njoj sam našla jako malo Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.