Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zelenkin vrt u nastajanju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zelenkin vrt u nastajanju

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zelenkin vrt u nastajanju
    Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:16
Eto, napunila nekakvu kvotu s postovima pa rekoh ajd da i ja nešto stavim iako, iskreno me je malo Embarrassed . Nemam se za sad još čime pohvaliti s obzirom da živim u 46 kvadrata stana i gradimo kuću pa nam je i sve blatnjavo oko nje. Nismo se još preselili ali sam ja toliki zaljubljenik u cvijeće da sam ga počela saditi prije no što smo počeli graditi kuću LOL .
Pa da krenem!

Ovako je izgledala naša parcela prije ičega (slikano s susjedne terase):


Ovo je u proljeće prije početka gradnje, kao što vidite već je par grmova posađeno Big%20smile . Muž je rekao "pa di sadiš a još nije došao ni materijal za kuću" LOL


A ovo su moja najdraža i najljepša cvijetka u mom vrtu:


A ovo su počeci iskopa, gradnje (naravno, glavni bageristi smo Nea i ja LOL , muž je šef a ja sadim i dalje). Napokon kuća, naravno, ne gotova i danas uslikano stanje:






Ovo je moj prvi kamenjar (u jesenjoj varijanti):


Moj omiljeni šumski kutak:






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:28
Eto, krenulo je!
Samo naprijed!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:28
Ovaj Acer Crvenolisni smo ugrabili prošli tjedan u MBM-u u Lučkom i cijelo vrijeme vozali u kolicima po rasadniku da nam ga tko ne ugrabi LOL :


Ovo je još jedan ulov iz MBM-a, moja obožavana božikovina.  Kamenjar je još u nastajanju, nije bilo više financija. Društvo će mu praviti (nadam se vrlo skoro) mali četinjari.


Ovo je naša srebrna jelica pobrana za 400 kunića Confused , ali vrijedi Wink


Uz nju su u nizu to što vidite Big%20smile i moja najmilija zvjezdasta magnolija. Ovo bijelo oko nje je zaštita (njen zimski kaputić, da mi se jadnica ne smrzne) LOL


Moj žuti vatreni grm a crveni koji je puno ljepši je nestao u kompliciranom slanju slika na foto servis.Dead

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:30

Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Eto, krenulo je!
Samo naprijed!



Hvala draga, ide nekako. Valjda će skoro. Ouch
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:37
Dobrodošla Zelenka......bit će to lijepa okućnica.....može dalje sa sličicama...Thumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:40
Pošto se prvi put javljam na tvoju temu poželjeću ti dobro došlicu a i ovo što sam vidjela šta imaš -mogu reč samo ma svaka ti čast ----kao što kažeš još kuća nije gotova a oko nje cviječe ..vrtići ..grmovi mogu zamisliti kako če tek da bude na proljeće - samo tako Kraljice nastavismile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:41
Ovo su moji ostali kamenjari u toj blatnjavi od vrta. Naime pola vrta je u blatu a pola u travi. Ovaj blatnjav dio je navožena zemlja taman kad su bile one velike kiše i poplave. Nismo stigli posijati travu i nije stigla izrasti. I svakim danom ja izgledam kao prase poslije sadnje LOL



A ovo je moj vrtić na panju:




A ovo je moja pomagačica


Ovo je uz terasu u nizu su ali se dobro ne vide bambus, lovor-višnja, duplični bijeli jorgovan (ak se primi LOL ), mirišljava brezica, crevni jorgovan, još jedna smreka, pa javor, itd itd Big%20smile. Aha, sjetih se, i japanska dunja. LOL imam problema s imenima biljaka.


Za danas dosta, idem sanjati.Smile


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:42
Zelenka, napokon sličice Wink
bit će jako animljivo pratiti tvoj vrtek Thumbs%20Up
a najdraži i najljepši svijeteki su i zaslužili tu titulu Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:54
 Hvala na dobrodošlici,zlatne ste svima veliki hug (zagrljaj) ...da nadodam bezobrazno sam naime kao što vidim iz zadnje fotke zaboravila nabrojati  da mi je pored ovog kamenjara sa božikovinom grmić "zlatna kiša" ..lijevo se vide moje bijela i crvena ciklamica koje se zasad još uvijek dobro drže ali ih sklanjam svaki dan u kuću. Uz terasu su tri ruže penjačice i nekoliko mini ruža, a ovdje u nizu (gdje se vidi flaša) su ruže čajevke i živica pored koju sam sama pelcala i primila se Smile Ostatak slika ću slati polako jer mi je i za ovo postaviti (neznam kako vama) trebalo puno više nego sam provela u vrtu danas LOL A pripremila oko 100 slika i to izabranih Big%20smile ali za danas dosta ..poz svim današnjim posjetiteljima! 
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:58
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Zelenka, napokon sličice Wink
bit će jako animljivo pratiti tvoj vrtek Thumbs%20Up
a najdraži i najljepši svijeteki su i zaslužili tu titulu Clap
Hvala! One će biti uvijek bez obzira što dobila i kakvu raskoš imala u svom vrtu biti moje najljepše cvijeće i buduće vrtlarice ..ova manja naime već sada obožava cvijeće ko njena baka i mamica..to je genetika ! Kaže moj tata i muž genetska malfromacija LOL (naravno šale se)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 23:00
bravo za još jednu cvjetoljupku
već znam da će taj vrt biti prekrasan, sa puno ljubavi ga uređuješ, tvoje curice i pomagačice su najljepši cvijetići
drago mi je što mogu pratiti tvoj vrt od početka, biti ćr lijepo i zanimljivi kad se sve razbuja u proljeće, i da kamenjari u jesenjem izdanju, šumski kutak, panj, sve je prelijepo
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 23:01
Dobrodošla Zelenka, lijepo si nam pokazala nastajanje tvog vrta, dobro je da si počela saditi unaprijed, grmovima i stablima treba vremena da narastu, a sa cvijećem je lako popuniti. Mislim da ćemo na proljeće uživati zajedno s tobom i tvojim curama Clap
život je more
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 23:08
Draga Zelenka, dobrodošlica i od mene, drago mi je da tako mlada osoba voli cvijeće, vidim da ćemo imati jedan prekrasan vrt za posjećivati, a pomagačica ti je najljepša i lijepo da od malih nogu uči voljeti cvijeće, ovo što si do sada pokazala je doista obečavajuće za jedan predivan vrt.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 23:10
Baš će biti zanimljivo pratiti napredak tvog vrta. I ti ćeš bolje pratiti promjene kad se jednog dana vratiš na ove prve slike.
Puna si volje, to se vidi, pa će vrt sasvim sigurno ubrzo zasjati punim sjajem.
Već si dosta toga posadila, sad neka lijepo prezimi, a na proljeće - to će biti uživanje 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 10:22
Dobro došla draga Zelenka!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 10:55
Meni je kod tebe sve slatko, od fotki, tvojih biljčica i tvojih objašnjenja. I da poznat mi je taj osjećaj kad se od svog acera ne odvajaš u dućanu. Mali savjet ne saditi preblizu kuće jer budete fasadu još radili a majstori sa skelama nemaju pretjerano sluha za posađene biljčice i još će se smijati na tvoju zabrinutost.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 12:24
Prekrasan panj!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 13:34
dobrodošla na cif! veselim se još jednom vrtu.. radovi su u punom jeku i nadam se da će sve u proljeće zablistati kako ste planirali..
 sretno!Tongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 17:14
Zelenka, dobrodošla u cvjetnu družinu!!!!!!!!!!!

Krasna dva cvjetića imaš, još su i pomagači, još će i tvoja malecka reči kao Dudina Lavanda,pa mi smo tim!!!

Prekrasna ti je slika s panjem i mahovinom, jako efektna!!!!!

Samo hrabro napred, početak ti je očaravajući!!!!!!!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 17:42
Bit će jako lijepo pratiti nastanak novog vrta.Zelenka dobro nam došla i dugoooo se družila s nama,a tvoji cveteki su najljepšiTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.