Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - umjeni nokti.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


umjeni nokti.....

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: umjeni nokti.....
    Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:21
evo ovo je moj "hobi"......

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:53
pohvalno, rekli su mi da su umjetni nokti spas za one koji ih grickaju inače LOL
jedino kaj ih ja (kad jadni uspiju narasti) nosim zaobljeno oblikovane...

sad ih fino zdecoupagiraj salveticama ili oslikaj i onda imamo i nail-art galeriju za posjećivati smile188
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:00
misliš ovako zaokruženi??
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:07
e, to je to, ja volim tak kraće malo zaobljene jer imam isto tako dosta nokta i kad su kratki...(ovo nisu ruke s prvih slika, jeLda? ;) )
svaka čast curama koje su naviknute funkcionirati s dugim noktima i održavati ih...

a, gle te blještave vrhiće, ja sam takve imala samo kad bi zaronila prstima u neki pekmezić Embarrassed
slobodno stavljaj slikice ak si kaj slikala lakovima ili čime već se može nokte uređivati...(inače, mislim da bi ih se prozirnim lakom za nokte stvarno moglo decoupagirati LOL salvetna tehnika nema granica...)
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:12
nažalost nemam trenuno slike baš sa nekim nail-artom većinom nešto jednostavno.....nisam baš maher.....još sam početnica....no čim bude nešto zanimljivo...znat ćete....
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:21
eeh...da ovo su mi prvi koje sam radila....i to sama sebi...
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 12:00
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 12:03
Baš mi se sve sviđa, svaka čast, samo ti i dalje stavljaj, prekrasni su nokti..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:42
super...super su mi ti nokti ,odmah ruka izgleda elegantno...samo je malo to trosak stavljati svakih mjesec dana...
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:29
predivni nokti!svaka čast na umijeću.one crno,srebrno, ljubičaste prugice su super
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 18:29
Hvala....ako netko voli nokte mislim da mu nije teško mjesečno izdvojiti 100-200kn ovisno o salonima.....
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 21:30
pa nisam nista lose mislila...ja ih stavljam i sama..al sad malo odmaram nokte jer  mi moje pobrusi pa su mi moji trebali odmora...samo ti radi i dalje to je bas lijepo...
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 21:34
što se tiče odmora...nećeš ništa napravit...kad odeš ponovno na geliranje opet će ti pobrusiti...najbolje je stalno savljati gel ili ga uopće ne stavljati.....
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 16:30
Lijepi su.Nokti su moja boljka,listaju,pucaju,probala sam sve i svašta al jednostavno ih ne mogu "uzgojiti". I pravo ima maslačak,jest to trošak pogotovo u manjim mjestima gdje konkurencija nije velika pa oni mogu cijene nabiflati kako im paše.U svakom slučaju,lijep ti je hobi.
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 20:01
ja se ne bi složila s tobom....što se konkurencije tiče...u mom mjestu samo ja radim nokte i najskuplji su 100 kn...mislim da to nije pun o jer oni stoje i po 6-7 tjedana.......
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:55
ja sam isla svaki mjesec..znaci otprilike 3-4 tjedna ...cijena je bila oko200kn...ti ocito bolje radis...ja ih volim al mi se to isto skupi.. necemo se raspravljati...svako zna za sebe..ja ih sad ne stavljam jer su mi nokti trebali odmora..a stavit cu ih opet kad mi dode zelja..inace meni je to super i smatram da je to super hobi...samo nastavi...steta sto nisi negdje meni blize...imala bi posla...Thumbs%20Up
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:17
hehe.....mislim da je 200 kn preveiše ja bih pristala na 150.....mislim ok je 200 kn ali ako stoje duže ali svaka 2-3 tj 200 kn...hello to je dva puta mjesečno...ne znam...kod mene dolazi jedna cura ona ne puši, ne boji kosu...i ona bi izdvojila i do 300 kn za nokte....ali kako ona kaže na svu sreću ima mene i zadovoljna je...ja kako radim mislim da bih trebalča dići cijene...ali ne znam...zadovoljna sam svojom zaradom tako da...ne želim tjerati nove mušterije...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:24
prvo skupi dosta musterija i ako su zadovoljne nakon nekog vremena dignes bar za 20kn..nije puno a tebi ce znacit na svaku musteriju...kazem iz iskustav,ipak sam imala obrtWink..al za dok god tebi pase cijene super..nek ti samo imas posla..to je najbitnije...musterije treba cuvati...
meni brzo raste kosa i nokti..ne bas ludo al ipak mislim da prebrzo moram ici na sredivanje noktiju ...prvi puta su mi 2 pukla pa bas nisam prezadovoljna bila radom...mada super izgledaju kad se naprave..al posto nemam gdje drugdje,sta ces...
ja ti drzim fige..samo naprijed...Thumbs%20Up
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 12:27
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 11:12
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.