Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Beličin novi kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Beličin novi kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Beličin novi kutak
    Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:25
Pokrećem novu temu
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:28
Evo drage moje, nakon duuugog izbivanja s foruma vraćam se konačno...
Nažalost , svoju čitavu staru kolekciju cvijeća, sukulenata, a i vrta sam izgubila i krećem od 0, za sve moje stare prijateljice koje je se sjećaju.... neće ove slike biti komične, a za nove koji me ne poznaju.... krećemo u avanturu iz početka smile106
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:30
krenulo je izradom Hypertufa ...











belica,zagreb
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:31
drago mi je da si ponovo tu Hugako mogu doprinjeti kretanju od nule tu sam smile75
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:33
Hvala Nonice moja, nedostajale ste mi sve zaista :)

belica,zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:38
Ej konačno!!!!A znaš da nećeš krenuti od nule jer su tvoje biljke bile lijepo zbrinute i željno te čekaju.Samo naprijed.Ovo što si napravila je super,a kako bi drugačije i bilo.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:38
Zatim kupovanjem sukulentića... malih... iako je zima....



















neki od rijetkih su preživjeli na čuvanju....

 












belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:44
zatim oslikavanjem novog kamenja, jer naravno ni to mi nije ostalo :)


















belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 09:58
Dar moje R Sare ...:)



pa nove biljkice za novi vrt ....









pa sam sve smjestila u vrt... a počela sam od ovog...











i za kraj danas od mene.... ovo je dar mojeg novog Embarrassed dragog za Valentinovo...

CALAMONDIN Heart


belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 10:01
Camellia moja najdraža.... ti znaš što ja tebi želim reći... ali skratiti ću samo na jednu rečenicu s suzama u oku.... NOSIM TE U SRCU DRAGA MOJA ZA ČITAV ŽIVOT I HVALA TI ZA SVE smile77
belica,zagreb
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 10:44
Predivan pocetak.
Morala sam primjetiti ruzu stablasicu koja potjece iz mog kraja
Posude i kamenje su prekrasni
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 11:56
Drago mi je da si nam se vratila smile213, naravno da se dobrovoljno javljam za pomoć u obnavljanju cvjetne kolekcije.Hug
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 12:24
Belice divan ti je novi kutak :D posto se ne sjecam da sam upoznao stari kutak , meni je ovaj za pocetak odlican , svaka cast , samo naprijed   
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 13:18
Drago mi je da si se vratila, puno si nam falila, bar meni Hug!


Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 13:41
sto god trebas draga...tu smo!....pp je uvijek slobodan...kako ovdje tako i na fejsuWink....samo javi sto zelis!!!!!
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 14:19
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Pokrećem novu temu


...koka moja, već sam ti sve reklaWink, lijepi poklon za Valentinovo...vidimo se na kavici...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 14:23
Dqbrodošlica i od mene,ni ja nisam imala prilike upoznati tvij prvi vrt ali ne sumnjam da će ovaj biti manje lijep kad ga ti urediš sa svojim lipim kreacijama kućica i kamenčića i novim biljčicama.Samo naprid  .puno pozdrava.smile161
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 16:59

Belice, kao što si napisala na ovom krasnom uratku smile113
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 19:25
sretan ti početak belice,u svemu ..u biljkama i u novoj vezi ...lijepo si počela ,znam da ce uskoro sve biti san snova ,ide to tebi..sve je za 5
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 21:42
Belice, jako mi je drago da si se vratila!
Da znaš, ni najmanje ne sumnjam da će tvoj novi vrt zasjeniti ljepotom onaj stari!
Sretan ti novi početak draga!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.