Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fužine
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fužine

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fužine
    Objavljeno: 22 Rujan 2007 u 23:02
Moj izlet u Fužine se pretvorio u prekrasan vikend...Pokušali smo u tako malo vremena da doživimo
novi gradić koji do tada nismo posjetili. Doduše bilo je i sportskih događaja - međunarodno natjecanje
podvodnoj orjentaciji na jezeru Lepenica te biciklistička utrka....

Mislim da će vam slike prekrasne prirode reći više...












Gljive nismo brali jer bi tu bilo svega...


i na kraju juha od bukovača - kako bi Ivan rekao jako ljekovito...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2007 u 23:12
Predivno, a i ova juha izgleda jako ukusno... smile96
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 08:11
Slike 2 i 3....cista idila. smile55
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 14:09
Ajmeeee kako lipo! I ja bi tamo!!!      smile55
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 14:37
Samo da pitam: ovo su Fužine u gorskom kotaru , Primorsko-goranska županija? Gledam na karti pa ih ima više a "tko pita ne skita"... Ermm
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 16:28
Joj , pa ovo je sve smile79.

Ažurirao TeaK - 23 Rujan 2007 u 16:29
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 19:42
ja mislim da je to u  gorskom kotaru.Ermm
Stvarno idiličnosmile55
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 20:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

ja mislim da je to u  gorskom kotaru.Ermm
Stvarno idilično


Da u gorskom kotaru je...Prekrasne okućnice ljudima nisam slikala iako je bilo prekrasnih drvenih kućica....prava umjetnička djela balkoni od drveta....
Pelargonije koje vise preko balkona..Krizanteme u svim kombinacijama ..smile39
A turistička ponuda je bila obogačena sportom...


delicijama Fužinskim gulašom od divljači






a sve popračeno eko-tematikom..



Moja preporuka za vaš slobodan vikend....medu  nisam stavilasmile68
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 21:07
A zašto? Pa medo je jedna malo veća životinjica, tako slatka i meka....smile156
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 21:27
  Ajme super, već se veselim odlasku na izletić koji baš planiram zadnjih nekoliko dana! smile126
Mislila sam da bi mogli otić u Rastoke ali i ovo mi je predivno i opet- nešto novo,a to baš volim. Ima se gdje prespavati?
 
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 21:37
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

A zašto? Pa medo je jedna malo veća životinjica, tako slatka i meka....smile156


Evo u predvorju hotela -restorana Bitoraj...svi su se fotkali tako i ja photofil..




Ažurirao Donata - 23 Rujan 2007 u 21:41
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 21:40
Originalno poslano od člana mrvica mrvica napisao:

  Ajme super, već se veselim odlasku na izletić koji baš planiram zadnjih nekoliko dana! smile126
Mislila sam da bi mogli otić u Rastoke ali i ovo mi je predivno i opet- nešto novo,a to baš volim. Ima se gdje prespavati?
 


Hotel -restoran Bitoraj, lovački dom Arnika...a ima i privatni smještaj...Kad smo mi bili bila su dva sportska događanja i super vrijeme tako da smo jedva našli smještaj...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 17:07

Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 21:01
smile55 Donata za kompletan izvještaj , na sva pitanja si odgovorila i slikom i riječju 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 22:12
Originalno poslano od člana mrvica mrvica napisao:

 Mislila sam da bi mogli otić u Rastoke ali i ovo mi je predivno i opet- nešto novo,a to baš volim. Ima se gdje prespavati?
 


Vjerujem da su Fužine ipak Fužine, i po ponudi, turističkoj dugogodišnjoj, naravno, ali vjeruj mi da i u Rastokama se ne bi razočarala!
Još posebno ako odsjedneš u restoran Mirjana koji ujedno imaju i turističku agenciju!!! Wink
Ovo sam ipak morala navesti!!! Pogledaj malo slike u galeriji slika... i ako ti ikad zatreba neki savjet, preporuka itd. javi se na pp!!! Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 10:21
Fužine!!!smile94
Lokve!!!smile94
A evo Vam i detalj s Rastoka!



Imam ih negdje i zimi, al moram malo bolje pročeprkat!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 15:21
Fužine su mi prelijepe, meni osobno u svako godišnje doba, jednostavno su posebne... idilične...
 
A Rastoke, koje su također prelijepe, doživim uvijek onako usput, na putu za more...
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 22:18
Umjesto   mora izabrali smo  planine, cca pola sata vožnje  od Rijeke.







uzeli smo i pse od prijatelja














začin mora teći
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 22:34
Prekrasno mjesto i prekrasne slike Clap
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 23:03
Prekrasno, zaista!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.