Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pliz help
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pliz help

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pliz help
    Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 22:44
ne znam koja je ovo biljka..kupila sam ju u baumaxu neki dan..ali nije nis pisalo..tak da ne znam kak da ju njegujem i da li mi smije biti na balkonu u ovo vrijeme ili unutra?


bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 10:17

Trantinchica, i ja je gledala isto kao i ti u Baumax-a al neznam ni što ni kako se zove, evo čekat ću kao i ti pomoć....Smile

Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 17:57
 vjerojatno se radi o nekoj rijeđoj peperomiji (peperomia sp.) eventualno pretražitihttp://www.peperomia.net/ dakako njije za hladno.....

možda je

Peperomia clusiifolia

izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:47
ja je cijelo vrijeme drzim na balkonu i nis joj nije..
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.