Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lampe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lampe

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: lampe
    Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 19:10

Bog svima,
ja svašta nešto izrađujem između ostalog i lampe koje možete pogledati na stranici :http://s920.photobucket.com/albums/ad47/vaki144/lampe/
Htjela bi čuti vaše komentare.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 23:00
Meni se svidjaju ove lampe. Originalne su! nikad ne bi pomislila da je ovo lampa. Moj favorit je ona na slici koja se zove "lampa 3"
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 11:44
Bog Drenka,
 
hvala na komentaru. Lampa Iris je prodana stablo sam ostavila sebi a ove druge su u jednom salonu namjenjene za prodaju. Posebno su interesantne kad se upale naveče. Uživam raditi ovako nešto a pored ovoga slikam ali još nisam stavila slike ,izrađujem patchwork prekrivače i svašta još nešto.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 12:31
Lampe su prekrasne. Od čega radiš ovaj gornji dio lampe?

Pokaži nam i ostale tvoje radove, mene jako zanima patchwork, a zapravo smo ti mi svi jedno jako znatiželjno društvo
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 14:56
http://s920.photobucket.com/home/vaki144/allalbums
 
stavila sam slike još nekih radova , ima slika koje su crtane na zidu a i nekih ulja na platnu. Među slikama je i žuti patchvork prekrivač sa motivima iz crtića winx. Ostale patchwork radove još nisam slikala ali napravim i to.
Gornji dio lampi je kombinacija kaširanog papira slagano kao mozaik ( kod lampe iris ), žice , grančica, raznih dekorativnih materijala.
moram reci da mi se sviđa ovo vaše znatiželjno društvo jer sam i sama znatiželjna i volim sve vidjeti.
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 15:53
Jako mi se svidjaju one slike "Magnolij" i "zeleni san". Pretpotavljam da je to ulje na platnu
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:04
jest, još se suše.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 17:17
radovi su ti fantasticni...lampe su predivne... a slike isto...meni je zeleni san odlican i lampe sve...bravo svaka cast!!!!!
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 17:40
Hvala, hvala , baš su me oduševili vaši komentariEmbarrassed 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 18:03
Krasne stvari radiš. Patchwork mi se jako svidio, to je nešto novo na našem forumu.

Sad lijepo postavi slike na forum, a ne link, mi smo ti ne samo znatiželjno, nego (barem neki LOL) i lijeno društvo, pa nam se ne da klikati, pa povećavati sliku, mi bi sve onako na tanjuru
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 20:42
ma htjela sam i ja tako više volim kad nešto gledam ali još moram vidjeti kako se to radi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 13:53
svaka čast, odlični radovi Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 15:12
hvala na iskrenom mišljenju
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:01
smile55
tesko je izreci neki novi kompliment nakon svih gore navedenih, ali imam potrebu pohvaliti lampe. Zaista su unikatne i lijepe.



Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:47
Evo da ti i ja zaželim dobrodošlicu!!!
 
Radiš zaiista prekrasne stvari, oduševljena sam koja si ti kreativka!!!
 
A da bi stavila slike tu na forum, samo kopiraj onaj IMG kod ( kada klikneš na sliku u albumu dolje ti se pojave kodovi , a ovaj IMG je najdonji). Znači njega kopiraj i zalijepi tu na svoju temu i nama će se pojaviti slika.
Nadam se da sam ti uspjela objasniti...
 
 
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 16:32
Puno ti hvala na  informaciji kao i na pohvalama, nisam još pokušala ali imam se namjeru sa tim pozabaviti večeras.Puna mi je glava nekih ideja , trenutno radim neke patchwork nadstoljnjake za jedan salon pa kad sve to napravim pokažem vam i te slike.
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:51
 
 
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:53
evo uspjelo je,  samo još neznam kako da je stavim a da se vidi cijela slika
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 18:53
evo i novih radova
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 13:26
Draga Tinki, radovi su divni - a posebno slika na zidu!! Otkud si nam ti?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.