Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Surfinija - Surfinia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Surfinija - Surfinia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 46>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2014 u 22:12
E ja sam danas presadila dvije predivno crvene sulfrinije.

Stavila sam ureu, konjske brikete, kuperblau i sumpora u zemlju. Takođe sam zabola dvije korodirane cijevi. Pa da vidimo, ili će biti spaljenje ili najljepše u kraju.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:14
pozdrav..evo da pokažem svoje /doduše sklonjene su zbog vjetra

URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/surfinija_0305/69246.aspx][/URL]



Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:16
i crveno-žuti belsići sa kombinacijom pelargonije zonale

Na vrh
Marinak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 23:09
Lu, baš su ti lijepe! Surfinije imaš po 2 u tegli?
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 09:12
hvala ti Marinak :-) da, dvije su u tegli...
Na vrh
Cilence View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2014
Lokacija: Ub
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cilence Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 20:52
Lu Lei predivne biljke,odusevljena sam jesi li ih kupila vec tako velike ili si ih gajila iz malog rasada?
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 13:33
Cilence :-) hvala ti Wink uzela sam ih jako jako male kod svog cvjećara, početkom 3.mjeseca i stavila ih u plastenik gdje imamo povrće....ovo je rezultat :-)
 
 
 
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 07:20
Lu Lei predivne su.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 07:30
Originalno poslano od člana dea78 dea78 napisao:

Ja proslogodisnju nisam spremila ostala je vani do 2 tjedna bila suha a sad je sva puna zelenih listica nadam se da ce imati cvijetice.i ja sam svake godine kupovala nove.
samo da javim da je prezivjela i da cvijeta
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 08:58
tnx Dea Smile čekaj ti si uspjela sačuvati prošlogodišnju surfiniju ???? pa gdje ? Smile
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 09:17
U podrumu ispred prozora.tamo cuvam cvjece preko zime.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 11:45
i nije se smrznulo ?...iskreno, mislila sam da je surfiniaj jednogodišnaj biljka...ajde, baš super, sad ćeš nam podnositi izvještaj kako napreduje....smile57
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2014 u 14:11
Nisam stigla prije ti javiti da dobro napreduje cak ima i dva cvjetica.bit ce krzljavija nego ovogodisnje al ipak je ona prezivjela zimu i necemo joj zamjeriti na krzljavosti ipak je ona veteranka kako ju je nazvao administator e da i nije crna kakva je bila prosle godine nego tamno- tamno ljubicasta.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2014 u 12:42
Smileajme, slikaj mi je molim te...baš me zanima kako izgleda....naravno da joj nećemo zamjeriti..ona se izborila da preživi
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2014 u 12:43
smile64
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 16:45
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 16:53
temzi, prelijepa je! smile64Obožavam sve nijanse lilaste, ljubičaste...
Na vrh
Marinak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:49
Temzi, boje su joj predivne.
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 08:07
Pozz,od ovih kiša i hladnog vremena na surfinijama uz korijen su počeli žutiti listovi i sve su nekako jadne,obješene.Kako da ih tretiram da mi potpuno ne uvenu?
Josipovac,Osijek
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 08:58

Morena, daj im željeza za to žutilo....ili su ti možda bile na kiši pa se zemlja natopila vodom??

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,809 sekundi.