Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Surfinija - Surfinia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Surfinija - Surfinia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 46>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 23:38
Zbog čega nebi? Mislim da to gnojivo ima željeza jako puno, a one vole ga trebaju! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 23:47
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Zbog čega nebi? Mislim da to gnojivo ima željeza jako puno, a one vole ga trebaju! Wink
Pa da ti iskreno kažem,ne volim eksperimentirati,pogotovo kod surfinija,i sama znaš da su jako osjetljive,jedan kiks i nema im spasa,ja se držim svoga recepta i dok mi na taj način uspjevaju ,ostaću pri njemu
Wink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 00:04
Ja ču probati svakako i slikavno prikazati.... A tko zna možda nam netko odgovori sa iskustvom u tprimjeni gnojiva od kopriva na surfinije! Wink
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 00:43
svako novo iskustvo dobro dođe,samo pažljivo i fotkaj sve,sretno
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 08:47
Originalno poslano od člana Suzizana Suzizana napisao:

ljudi bok, ja nova ovdje, malo škicam i super ste!
eto odlučila se registrirati pa da i ja nešto pitam
kupila milion bells i tri od četiri su mi super tamnije zelene, ali jedna je malo požučkastila i dobila kao smeđe flekice na listićima.
e sad ja sam sve takve listiće potrgala i vrhove isto da mi iz sredine poteraju novi zeleni listovi. jesam li zeznula stvar ili bu se biljka spasila?
 
 
Šmrc Cry, nitko mi nije odgovorio.
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:53
Originalno poslano od člana Suzizana Suzizana napisao:

Originalno poslano od člana Suzizana Suzizana napisao:

ljudi bok, ja nova ovdje, malo škicam i super ste!
eto odlučila se registrirati pa da i ja nešto pitam
kupila milion bells i tri od četiri su mi super tamnije zelene, ali jedna je malo požučkastila i dobila kao smeđe flekice na listićima.
e sad ja sam sve takve listiće potrgala i vrhove isto da mi iz sredine poteraju novi zeleni listovi. jesam li zeznula stvar ili bu se biljka spasila?
 
 
Šmrc Cry, nitko mi nije odgovorio.
 
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 22:09
Slaezem se i sa Veprom i Andreo... gnojivo od koprive bi trebalo biti ok. jer surfinija obožava željeze... ali opet oprez kao sto Vepar kaze jer bi bilo steta unistiti biljke... tako da najbolje eksperimentiras sa jednom-dvije biljke.
 
Manja je steta ako se nešto desi a i mogu se viditi i usporediti rezultati sa onima koji nisu bili povrgnuti experimentu...
 
sve u svemu fotiic u ruke i slikaj... mozda ustedim koju kunu na gnojivu ako djeluje
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 14:39
aha kužim. fali joj hranjiva!
ali tek sam ju posadila u tegle pa se ne smije dohranjivati.
Na vrh
savana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje savana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 18:50

ja sam svojima dala gnojivo drugi tijedan nakon sadnje, i nisu se ništa bunile...s tim da sam ipak malo smanjila količinu gnojiva...ma neće im biti ništa..

Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 10:51

ok, tnx, budem još malo sačekala pa ću ih pognojiti. valjda će ova svjetlozelena izdržati još tjedan dana

Na vrh
LAURA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LAURA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 14:04
može li mi tko odgovoriti vezano za surfinije . super su narasle za tri tjedna ali ima jako puno zelenila a jako malo cijetova , do sada sam ih dva puta zalijala sa specijalnim gnojivom za sufinije ali i dalje imaju malo cvijetova
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 14:53
Dobro došla LAURAsmile99
Surfinije prihranjivati svakih 4-5 dana. Vole vodu i sunce , ali voda neka ne stoji u podlošku.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:35
Laura dobrodošla, strpljenja, strpljenja, doći će cvjetovi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 06:19
laura dobro došla, tako je bilo i sa mojim surfinijama, pa su sada ipak dale par cvjetova
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 07:15
Dobro došla Laura!!!!
 
Treba sigurno malo čekati,  dodati nešto baš za cvatnju  ili  promjeniti  mjesto  -  više  sunca   ili  se jednostavno  prilagođavaju na novu  sredinu...
 
smile99
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 07:15
Njima treba kojih tjedan-dva da se prilagode i počnu cvjetati, ali zato kad počnu ne prestaju do jeseni. Bez brige nauživat ćeš se već u njihovim cvjetićimaEmbarrassed
Na vrh
LAURA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LAURA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 14:25
moje surfinije su bogate i velike ali imaju puno zelenila a jako malo cvijetova , u čemu griješim može li mi tko pomoći. vidim neke surfinije su jako malene a imaju cvijet na cvijetu, i jel ima veze koji se kristalon koristi , zeleni , plavi ili bijeli . Pomoć
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 00:02
slažem se

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
LAURA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LAURA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 10:00
Hvala na odgovorima . Sadim ih već nekoliko godina i kasnije su mi uvijek super ako uspijem poslat ću koju sliku ali ne znam u početku zašto imam toliko zelenog a malo cvijetića dok sam recimo vidjela kod jedne gospođe nema nigdje traga listovima samo se vidi ljubičasti tepih od cvijetova . Probala sam doći do gđe. ali svaki put kad sam bila u prolazu nje nije bilo .Zanima me jel ima veze koji kristalon koristim ( plavi, bijeli ili zeleni )
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 20:06
Bilo kaj za cvatuće biljke i nećeš pogriješiti. Moj savjet je i da bolje cvatu ako su pod krovom zaštićene od kiše.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.