Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Skitam se i snimam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Skitam se i snimam

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Skitam se i snimam
    Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 09:31
Volim fotkati! Od kad znam za sebe stalno sam škljocala!
Ali od kad imamo ovaj mali jeftini olympus sa hrvatskim menijem i mogučnošću da se fotke prikažu cijelom svijetu preko kompa, ne prođe dan da nešto ne uslikam! 
toliko scena mi je "pobjeglo" ,ali sad od kad se s fotićem oko vrata šećem, vozim, "letim" malo mi koja scena "pobjegne". Komp je već prepun razno-raznih file-ova. 
Tako svaki put kojim putujem, bilo da idem na posao ili skićem iz čistog gušta, naletim na neku scenu koju želim podjeliti sa svima.

Zato otvaram i ovu temu kojom ću na svojim "proputovanjima" pokazati svima ono što je moje oko vidjelo i snimilo! Slobodno se nadovežete, ali bih voljela da stavite i kratki opis mjesta, prilike, neprilike i sl. Hvala smile78



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 09:38
A sad evo nešto!
Jučer smo prolazili kroz Kerestinec u kojem je bivša vojarna , tj. dvorac koji će nažalost biti još jedan u nizu od onih nesretnih o kojima više nitko ne brine.
A pogledajte ga kako je dojmljiv



a ovo je scena iz mjesta Ašperger



Za sada toliko. Treba se snaći u svim datotekama na kompu da iskopam slikice koje niste još vidjeli.
A uostalom ispred nas je još toliko skitnje! Wink
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 14:06
smile141Odlična tema Šefi.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 19:28
Super tema, volim se skitati. Pridružujem se.Thumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 19:46

Foto bilješke sa nekih skitanja.....

crkva sv Nikole u Cavtatu
farma tovara ( magaraca ) u Kuni na Pelješcu, eko-imanje(barem tako kažu)
mrtvi  poskok sa Pelješca
ha,ha, ova tabla je na putu gdje ima tako malo prometa i ljudi, a još manje inspektora
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 19:54
i moj je olympus 1000 uvjek samnom.I u vrtu i  kad kuham i kad idem spavat,u kupatilo jer nikad neznas sta ti naleti da snimis
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 21:17
Šeflera, nemoj nikada ispuštati fotić iz ruku jer ti stvarno dobro ide. Sretna si jer imaš mogućnost da putuješ i upoznaš predivne krajeve. Hvala što to iskustvo dijeliš s nama...i stavljaj što više fotkica!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 21:51
Bravo, samo se ti i dalje skitaj i naravno snimaj i naravno stavi nam slikice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 23:19
Evo par detalja s današnjeg putovanja. Dalekovod na staroj karlovačkoj, tunel za željeznicu, stari bunker iz jednog od onih bedastih ratova, čamci na Kupi i lanterna u dvorcu.










Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 01:45
I lije na uglu petrolejska lampa,
svjetlost crvenkasto žutu.....
 
Krasne slike!!Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 20:53
Krasna ideja. prekrasne fotke - bravo!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:53
Evo i jedne slikice sa mog proputovanja!!!
Slavonska ravnica

Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 00:18

Mmmmmm...
Ova slika sa lampom mi je predobra!
Volim takve, da se izrazim - vječne motive. Stavio sam si ju odmah na Desktop kao pozadinu.
Savršena je!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 05:19
Naučite nas kako staviti slike na desktop, imam onu opciju da mi se izmjenjuju slike nakon što se 1 min ne dira tipkovnica........To mi je super,  vrte se slike i moje i tuđe i animacije.....Magentic by IncrediMail.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 12:57
Može se samo jedna slika staviti. Znači, u nekom folderu, odnosno mapi imam spremljenu neku sliku. Mišem dođem na njenu ikonicu, jednom kliknem desnom tipkom miša na nju i otvori mi se prozorčić gdje odaberem Set as Desktop Background i kada kliknem na to, slika mi bude na Desktopu.

Manči, ovo što si ti navela je ScreenSaver.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 23:10
Svaki put kad vidim ovaj detalj sa slike asocira me na vanzemaljce!
Neznam zakaj! Valjda ono- Mali zeleni- pa morti i kakaju zeleno!




Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 23:17
smile96 Baš zgodna fotka šefi!
A ja jučer gledala na mjestima zalegnute klase pšenice, da vidiš kako ljudska mašta napravi priću... smile96
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 00:45
Motivi iz Lekenika:

Jedinstveni stanari električnih stupova duž glavne ceste

Između novih betonskih zdanja, različitih boja (do psihodelične ljubčaste) proviruju krovovi starih, drvenih kućica

Pa onda prava turopoljska katnica

Na kojoj je prekrasan detalj drvenih rebrenica (škura, šalaporki)

Zgodna kombinacija  starog i novog

A susjedna kuća vapi da i nju obnove ali kako je to zaštićeni spomenik kulture, znači izuzetno skupo renoviranje uz stalno prisustvo desetke stručnjaka iz raznoraznih zavoda za zaštitu (svoje kese), normalnom čovjeku (ljubitelju baš takvih zdanjaa ne od mramora i kroma) puno preskupo i nedostupno pa  izgleda da je bolje da propada

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 08:26
Kak su lepe te drvene hiže. Nama je želja imati drvenu hižu. No morti u nekom drugom životu. Za sad se zadovoljimo s vikendačom od mojih staraca.
Thumbs%20Up

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 08:27
Prekrasne slikice, e baš si pokazala ono što i ja volim slikati, stare kuće, kombinacije starog i novog.
Roda je preslatka i slika perfektna, a ova zadnja kuća sa ovim "čipkastim" škuramasmile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.