Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kakva mama takva....Ja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kakva mama takva....Ja

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kakva mama takva....Ja
    Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:02
Evo malo dvorišta moje mame.Naravno da je večina mog cvijeća,ko i ja osobno,došla iz tog dvorištaBig%20smile
Zašto je nemam amarilisa?? Zato kaj kod mene cvate eventualno jednom godišnje a kod nje ,ovaj recimo, je cvao prošlo cijelo ljeto.I sad cvate...OPET
 
 
 
Rekla mi je da si ih uzmem no bilo mi ih je žao čupati.Pogotovo ovaj crveniEmbarrassed
 
 
 
 
božuri bijeli(crveni su ocvali već)
 
 
 
kaj se nisu lijepo smjestili u "bijelo"Embarrassed
 
 
 
ukrasne jagode
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:03
stvarno si na mamu Big%20smile
divno cvijeće....hoćemooo jooooš!!!!!! 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:26
smile141 Kako se kaže "Ne pada plod daleko od stabla"!!!! smile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:48
pričam na mob,ima još slika
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:52
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 21:53
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:08
sasha meni nije jasno gdje ti raste sve ovo cvijeće , imaš li ti okućnicu , ili imaš ranč oko kuće -mislim ono, nekoliko hektara , jer ovo koliko ti imaš za  mene je nepojmiljivo . cvijeće, i samo cvijeće , kad ti ženo spavaš .smile158smile159
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:11
a ovo su irisismile71
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:12
Branka,ovo nije moje,to je dvorište moje mame
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:39

Shasha mama ti ima stvarno prekrasan cvjetnjak, a vidim ima i puno prostora, bravo za mama.

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:49
Mama ti je pravi mrak baš kao i ti.....

Otvaram oglas; mijenjam svoj vrt za Shashin, a može i vrt njene mame  smile156
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:50
smile227 Za diviti se....Prekrasno, sve odreda...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 23:20
Ako se ta genijalnost prenosi s koljena na koljeno, kako će tek izgledati vrt u slijedećoj generaciji, kad su već tvoj i mamin prava umjetnost?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 00:50
Mijenjam neuređen vrt  i doro sređenu mamu (u dobre ruke kao tvoje dajem i MKM i njezin vrt) u zamjenu za rt sa puuuuuno cvijeća!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 01:55
 shasha , imam sad jedno pitanje....( ali i ostali, tko zna odgovor)
 Vidjela sam na slikama ukrasne jagode, sjecam se iz djetinjstva da sam to vidjala po dvorištima u Slavoniji i rekli su mi da su otrovne te bobice i da ih nikako ne jedem...jako slice šumskim jagodama...Sad sam bila na BNjelolasici i svugdje rastu šumske jagode. I rekli su mi tamo ljudi da su šumske jagode...donijela sam nekoliko sadnica i sad držim fige da uspiju...moje je pitanje po čemu se razlikuju ove ukrasne od pravih šumskih ( valjda su me zbilja dobro ustrašili u djetinjstvu )?
 Sad kad malo bolje gledam primjecujem da ove ukrasne imaju nešto uži list, šumske imaju okruglilji, poput vrtnih...tko zna razliku neka mi napiše...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 07:02
Frida i ja sam čula da ukrasne nisu jestive,dok ih jedne godine moj brat nije potamanio(pojeo) sve,a bilo ih je puno.Ne samo što ih je on jeo nego ih je i njegov sin,onda je imao 2-3godine,jeo.Nikome ništa nije bilo.
Razlika je u listu,kako si rekla,u cvijetu-ukrasne imaju žuti cvijet a šumske,i domaće,bijeli,a i u obliku-šumske su sitne i malo izdužene a ukrasne su okrugle.Ne znam druge razlike.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 09:00
Za deset! Krasno. Pogotovo onaj vrtić na laganom bregu. smile120
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 10:28

U ovom vrtu je vidljivo uloženo puno, puno truda! To nije nastalo preko noći! Bravo za shashinu mamu!ClapClapClapClapClapClap

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 16:40
smile141i za mamu i za kćer! Oni roza irisi su mi prediiivni. Prošle godine sam ih žicala od susjede,a kad su kod mene procvali- ispali ljubičasti Confused. sad moram opet u žicanje, a susjeda mora okulisti.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 22:23
Koliko cvijeća!!!! smile181Baš si na mamu, prekrasnosmile99i bravo za mamusmile141
Ja se pitam kada vi to sve stignete???smile180
 
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.