Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrea01 - nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrea01 - nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 08:50
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

 Računam na tebe!!! Wink A dali možda imaš i onu mislim pupavicu koja cvijeta velikim žutim cvijetom, ali u sredini ima samo crnu sredinu, malo drugačijeg je izgleda od ehinacee?
 
U biti ja sam ovu biljku kupila pod echinaeu Confused međutim meni više liči na rudbeckiu jer cvate totalno slično rozoj rudbeckii. Poslikat ću obje kad procvatu da vidiš.


Ažurirao goga - 16 Lipanj 2007 u 08:51
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 00:01
Ja toga ništa nemamsmiley24
Ali vam mogu ponuditi sjeme ili pelcere od onih biljaka koje imamsmiley_42
E sad da ne nabrajam jer ih poprilično ima, dosta njih se vidi na slikama koje sam stavila pa kome šta treba javite.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2007 u 23:23
Originalno poslano od člana goga goga napisao:

Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Jeli netko možda ima ehinaceu (nisam sigurna), žuti veliki cvijet kao i rudbekie, ali boja je kao što već sam spomenula žuti? Ja bih si htjela ga zasaditi... Tko ima neka mi sačuva sjeme, a i javite mi!!!
 
Tongue Imam, kad ocvatu spremam i čuvam Wink


Računam na tebe!!! Wink A dali možda imaš i onu mislim pupavicu koja cvijeta velikim žutim cvijetom, ali u sredini ima samo crnu sredinu, malo drugačijeg je izgleda od ehinacee?
Na vrh
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2007 u 21:59
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Jeli netko možda ima ehinaceu (nisam sigurna), žuti veliki cvijet kao i rudbekie, ali boja je kao što već sam spomenula žuti? Ja bih si htjela ga zasaditi... Tko ima neka mi sačuva sjeme, a i javite mi!!!
 
Tongue Imam, kad ocvatu spremam i čuvam Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2007 u 22:07
Originalno poslano od člana angi angi napisao:

znači, sajam cvijeća ''cvijet.info'' i to u naturi,
sjajno 

Naravno, uvijek netko nešto ima, a drugi bi možda volio imati!!! A i suprotno... Recimo, mene zanima i Thunbergia(Crnooka Suzana), a nemam je!

Na pojedinim forumima o cvijeću ima i posebna tema NUDIM/TRAŽIM!!! Wink


Ažurirao andrea01 - 12 Lipanj 2007 u 22:07
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2007 u 22:04
Jeli netko možda ima ehinaceu (nisam sigurna), žuti veliki cvijet kao i rudbekie, ali boja je kao što već sam spomenula žuti? Ja bih si htjela ga zasaditi... Tko ima neka mi sačuva sjeme, a i javite mi!!!
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 22:40
znači, sajam cvijeća ''cvijet.info'' i to u naturi,
sjajno 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 22:10
Rekla moja baba-pelcere uvijek treba dijeliti(prvom susjedu najprije) jer ako nedo Bog tvoje ugine znaš ko ima"smiley_42
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 17:57
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Drušvo, pa nismo samo tu da pričamo o cvijeću, ja barem doživljavam tako ovaj forum... Koliko bilo sjemenki dijeli se na isti broj zainteresiranih... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />Ili sačekati na jesen, pa onda da svi zajedno objavimo tko što ima, pa razmjena... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />



moze andrea01 ja sam za tvoj prijedlog
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 17:51
Drušvo, pa nismo samo tu da pričamo o cvijeću, ja barem doživljavam tako ovaj forum... Koliko bilo sjemenki dijeli se na isti broj zainteresiranih... Smile
Ili sačekati na jesen, pa onda da svi zajedno objavimo tko što ima, pa razmjena... Wink


Ažurirao andrea01 - 11 Lipanj 2007 u 17:51
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 23:01
Koliko kandidataaaaa,Andrea ako nemaš u večim količinama nemoj više ni nuditiWink
Ako ovako nastavimo morat ćemo dogovoriti barem jednom godišnje neki skup i razmjenu cvijećaLOL
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 22:59
pa sto bi se reklo kod mene tuspas mene za sjemenke
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 22:59
ako je tako ja cvjece uvijek rado primam i nabavljam i kupujem
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 22:58
kako je medeeeeeeeen

jeli ti ono rece da nudis
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2007 u 23:23
Andrea,krajem 08 mj.I naravno da si dobrodošla,i ne samo ti nego sviWink(i bez cvijeća)
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2007 u 21:10
Baš je medeniTongue
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 22:53
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

kako je lijeeeeeeeep.Ja bi i to.E a da ja velim susjedu da me kamionom do tebe odveze,Andreasmiley_147

A kad je ono Špancir fest pa da ja dojdem gore? I skupa odpjevamo "V Sanoboru/Varaždinu na placu..." LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 22:44
kako je lijeeeeeeeep.Ja bi i to.E a da ja velim susjedu da me kamionom do tebe odveze,Andreasmiley_147
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 22:39
Budući još nitko nije nudio, evo mene sa prvim sjemenkicama... Wink
Pakujac, srednje visine, roze nijanse
Slika slijedi



Ažurirao andrea01 - 08 Lipanj 2007 u 22:39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.