Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nunin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nunin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 24>
Korisnik
Poruka
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nunin vrt
    Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 21:00
Nije baš pravo vrijeme za otvaranje ove teme pošto mi je vrt pod snijegom ali ću zato postaviti neke slike od ljetos.Barem nešto veselo i šareno u ove hladne zimske dane.Jedva čekam proljeće i svo to šarenilo koje ću da podijelim sa Vama.lobelija
margareta
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 22:41
Prekrasan ti je clematis, nije samo on, svo cvijeće  je krasno ,no on mi je poseban.Jel i u živo tako tamna boja?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 22:45
I ja sam odmah zamjetila clematis...stvarno "bode" u oko LOL
Hvala na tako živim slikama u ovo sumorno vrijeme! Smile
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:53
Hvala biće toga još.
shasha clematis je baš tako taman i u živoTek kada seskroz razvije onda malo posvijetli,što sei vidi na slici.
SilveK nema na čemu opet ću Vas razveseliti.
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 00:11
još malo



Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 12:38
...uvijek je vrijeme za slike , a i za vrt, baš ti je lijepo....dobila sam čestitku...hvala.....SmileSmileClap
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 14:09
Treba nam malo šarenih slikica da nam se zagriju srčeka.
Sve je lijepo ,a pogotovo klematis i ruža. Volim takve boje.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 17:17
I zimi se odmaramo uz časopise o cvijeću
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 18:36

Ovo i je vrijeme za stavljanje sličica. Ja sada skupljam ideje za nove biljčice i uređenje svoga vrta.

Dakako, snimila sam i ja clemantis. Biljke su ti super!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 19:14
Drago mi je da Vam sesviđaju moje biljke.Ja isto koristim ove hladne zimske dane na prelistavanju časopisa o cvijeću i naravno na ovim stranicama gdje stvarno nailazim na divno cvijeće i idejekoje ću da primijenim.Planirala sam ovoga proljeća posaditi malo više ruža.Nadam se da će biti malo veći izbor u poljoprivrednim apotekama,gdje inače nabavljam.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 21:32
Predivno i prekrasno, kako se zove ona prekrasna crvena ruža? Čini mi se dai ja takvu imam.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 17:47
Prekrasno, divne boje, pogotovo u ove zimske dane.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:14
Super,slike....Rzbijaju ovu dosadnu monotoniju...I clematis,i ruža i turski karanfili su super.....Sve je divnoSmile
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:17
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Predivno i prekrasno, kako se zove ona prekrasna crvena ruža? Čini mi se dai ja takvu imam.
Tija, žao mi je ali neznam kako se zove izgubila sam omot na kojem je pisalo.Penjačica je i posadila sam je prije 4 godine.Zadovoljna sam sa njome.
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:19
alisa, puno hvala jedva ćekam proljeće da sve ponovo poćne cvijetati.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 17:37
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

alisa, puno hvala jedva ćekam proljeće da sve ponovo poćne cvijetati.

uh ,i ja jedva čekam proljećeSmile
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 18:25
nuna, krasno cvijeće.
ruža je divna , jeli to ona mirisna za soka?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 18:32
Bravo, predivne slikice, a onaj bršljan je super, imam isto takvog - morat ću mu napraviti tako neki stup da se penje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 18:45
Nuna vrt ti je prelijep a pogotovo ruže prave kraljice.
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

nuna, krasno cvijeće.
ruža je divna , jeli to ona mirisna za soka?


Josipa to je ta ruža, od nje pravim sok.Neznam koji je pravi njen naziv pa ako neko zna molim neka napiše.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.