Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jezera - kod kuma Patrika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jezera - kod kuma Patrika

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jezera - kod kuma Patrika
    Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:37
Dakle da Vam predstavim mali raj prirode u mojoj neposrednoj blizini. Športsko rekreacioni centar Jezera. Divno mjesto za obiteljske izlete, okupljanja, fešte, opuštanje od stresa....
Ja sam tamo i svadbu imalaSmile
Ako ima zainteresiranih on ima i bungaloviće za iznajmljivanje, fina papica, životinjice kojima se dječica uvijek oduševe, pa da ne duljim puno.
 
Malena neugledna ribarska kućica
A unutra sve u drvetu i sličnim detaljima:
pogled kroz zamagljeni prozor
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:41
Onda smo dečki i ja malo išli u šetnju
Ovo su bungalovi
Moji dečki teroriziraju kumove guskicesve dok one nisu dale petama vjetra
Ima i kutak za dječicu zaboravila sam slikati nogometni terenCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:44
Ali sva djeca se oduševe s ovim kutkom
kokice ukrasne i obične ovdje žive slobodne
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:46
Moji dečki hrane koze
a one mljac mljac
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:48
Pa još malo prirode
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:50
Neki uživaju u zabacivanju udice. Nek im je bistro!
Svaki kutak nekog skriva
Pa kuće još nekih stanara koji su nestali pred objektivom
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:50
Mama obožavam ovakve putopise, predivno mjesto, preslatke kućice, da nemam vikendicu, sigurno bi otišla tamo malo užibati u miru, a ovako moram nagovoriti mm na jednodnevni izlet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:51
Ovdje se inače stalno nešto vrti - a takvih ima još
Ima i maca
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:54
Ovo je detalj  s stola- mog muža djelo - puno toga smo sami radili- počevši od same kućeSmile
 
Eto toliko za sada...kad zazeleni biti će još puno slikica i to prekrasnihSmile
 
I inaće da vam otkrijem tajnu- sve više "poznatih" preferira odlaske tamo i privatne zabave (to znači spuštanje prilazne rampe-privatnost zajamčena) baš na ovom mjestuSmile
Eto tak je to kod mog kuma PatrikaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:33
bravo  slike su super , a sviđa mi se i okolina , vrlo mirno mjesto , eh da mi je otić tamo bez mobitela i ostalih priručnih stvarčica . da se par dana naspavam
 i  napunim  baterije ,
vidim klinci vrijedno sve gledaju , baš lijepo ako krenu maminim stopama   čuvari prirode 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:51
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Mama obožavam ovakve putopise, predivno mjesto, preslatke kućice, da nemam vikendicu, sigurno bi otišla tamo malo užibati u miru, a ovako moram nagovoriti mm na jednodnevni izlet.
Zaista je divno, posebno kad zazeleni. Da zaboravila sam napomenuti- tamo su svi ljubimci dobrodošli, pod uvjetom da nisu agresivni, a i tada se može box s kumom dogovoriti- mene je to prvo fasciniralo jer je danas jako teško pronaći kutak gdje možeš s ljubimcem otići- svi se bune kao da će im životinjice u najmanju ruku pola života odnijetiCry
I ja svako malo tamo svratim samo da se opustim...s obzirom na kumstvo ak hoću pecati ni štap svoj nemoram donijetiLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:55
Originalno poslano od člana Branka Branka napisao:

bravo  slike su super , a sviđa mi se i okolina , vrlo mirno mjesto , eh da mi je otić tamo bez mobitela i ostalih priručnih stvarčica . da se par dana naspavam
 i  napunim  baterije ,
vidim klinci vrijedno sve gledaju , baš lijepo ako krenu maminim stopama   čuvari prirode 
 Vara te slika- tamo su stalno u pokretu, trče do mile volje, 5 jezera se povezuje u nizu- nisam njih vodila dublje u šumu-- ja znam reči kumu da ću ak me z naljuti doći u bungalov dok se ne smirimLOLLOLLOL- al taj bungalov s slike je mjesto gdje sam provela prvu bračnu noć - u blaženom snuLOLLOLLOL-znam da ste očekivali neš drugo, al ja spavala ko bebaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 19:29
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Mama obožavam ovakve putopise, predivno mjesto, preslatke kućice, da nemam vikendicu, sigurno bi otišla tamo malo užibati u m
iru, a ovako moram nagovoriti mm na jednodnevni izlet.
TRIŠA bokić-koliko sam shvatila Vi ste iz prekrasne Opatije.Ovo su jezera od mog šogora i moje sestre.bilo bi lijepo kad biste došli,ovo je vama daleko za jednodnevni izlet'ak se odlučite javite se bit će nam drago.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 10:54
Jezera su mi prekrasna i jako poznata, kao da sam nekada tu bila.
Možete mi pobliže reći lokaciju???
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 13:33
Jezera su ti smještena jako blizu meni- na potezu od V. Gorice prema SiskuSmile na samom početku Sisačko moslavačke županije- malo uvućena od glavne ceste
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:13
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Jezera su mi prekrasna i jako poznata, kao da sam nekada tu bila.
Možete mi pobliže reći lokaciju???
Točno mjesto -Vukojevac.Nedeleko Velike Gorice.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:25
A da se tu organizira koji party cvjetoljubaca? Mislim da se niti vi, a niti bi ne bi bunili!!! Wink Big%20smile
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:13
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

A da se tu organizira koji party cvjetoljubaca? Mislim da se niti vi, a niti bi ne bi bunili!!! Wink Big%20smile
Moze htjela bi i ja i Mamaa.Andrea01 hajde organizirajte kad će to biti,pričekam sve cvjetoljupce u Velikoj Gorici i krećemo put jezera.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:39
bravo djevojke!svaka čast na ideji.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:04
organizira se- tj sve dogovoreno- pogledajte pod okupljanje forumašaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.