Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Grubišno Polje-mali bilogorski gradić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Grubišno Polje-mali bilogorski gradić

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Grubišno Polje-mali bilogorski gradić
    Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:07
Grubišno Polje je mali gradić kroz koji prolazite ako ste na proputovanju iz pravca Virovitice prema Zagrebu, odnosno autoputu Kutini.
Nekada su rekli da je Grubišno Polje slijepo crijevo ali danas je dobro povezano kako sa Daruvarom tako i sa Bjekovarom, a nadamo se i brzoj cesti .Pokušati ću Vam približiti ljepote moga gradića.
Početi ću sa središtem u kojem se nalaz župna crkva sv. Josipa, opčina, Centar za kulturu i informiranje, pošta, šumarija..











/PB130301.jpg">






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:30






gradski park





/PB130275.jpg">



ovo ulica I.N. Jemeršića koja se upravo uređuje, sadi se drvored

a ovo je spomen na pale borce







4. studeni je dan grada Grubišnog Polja



Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:47
Područje oko našeg malog grada je bogato divljači, a u blizini se nalazi i izletište " Bara"



























nastavak sljedi sutra...za sada toliko....možda nekog ovi moji snimci ponukaju da posjeti moj mali grad...vidimo se

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:55
Možda, nikad se ne zna. Svako mjesto je lijepo za sebe!
Hvala na lijepim slikicama!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 18:17
Prekrasne slike i prekrasni gradić. Mnogo je toga novoga u njemu. Kako sam ja prošla lijepu našu uzduž i poprijeko, davno je to doduše bilo, imala sam čast proći kroz njega. No danas ga više ne bi prepoznala koliko se toga promjenilo..
Hvala što si me podsjetila na neka davna lijepa vremena....ClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:17
Krasno Bromi *clap2*%20-%20clap2%20-%20smajliji...lijepo si nam pokazala svoj grad! Jako lijepe slikice, a i grad je baš lijep...lijepo je uređeno. Kako li će tek biti lijepa vaša ulica nakon renoviranja! Super! Čekamo nove fotkice! *drug*%20-%20drug%20-%20smajliji
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:35
Evo baš lijepih slika meni nepoznatog kraja.
Ova lijepa naša je baš prekrasna i toliko raznolika.
Baš bi bilo dobro da svatko stavi bar nekoliko sličica svoga mjesta
Na vrh
v e s n a View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje v e s n a Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:54
o ,ljepote !!!smile78
melody - dubrovnik
Na vrh
v e s n a View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje v e s n a Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:55
O ,ljepote !!!
melody - dubrovnik
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 07:59
bergenija, lora, flavia, otok, vesna hvala na posjeti i lijepim riječima smile78
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 14:25


















ovo je školski vrt koji je dobio nekoliko nagrada

Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:57
ma prekrasno..Wink.moje slike ćeš još malo pričekati...kad savladam tehniku i kad ću imat malo više vremena...Thumbs%20Up
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:58
da sam mladja, veoma bi ga rado ponovo posjetila da vidim svu tu ljepotu i promjene.....bravo bromelija prekrasne slikeClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 09:26
i meni se svidjaju slike,posebno one kraj vode,e sad bi voljela vidjeti kako to izgleda u proljece
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 11:07
draga moja gioiaa evo obečavam da ću uslikati i u proljeće, vjeruj takođe je preljepo smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.