Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Köln danas
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Köln danas

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Köln danas
    Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 21:23
Hladno je bilo,uz Rajnu ledeno,ali...bilo je suncano!














Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 00:17
lijepo i raskošno ali što je to prema našem Zagrebu..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:16

Koliko toga nisam imala prilike vidjetiCry.

Montokuc šišaj nam slike. Imaš predivnih motiva, superkvaliteta slike i čovjek zbilja uživa gledajući!Clap

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 17:32
Da montokuc,kad već ne možemo osobno,ajde da preko tebe šetamo ovim predivnim gradom Wink!Hoćemo još,hoćemo još....
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:35
Bio i danas u setnji!
Bas je dobro na godisnjem!

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:56
Lijepo,samo sad kad si na godišnjem mogao bi nas počastiti s puno više slika Wink!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 11:26
predivne slike, tako je ivna, trebao bi nas počastiti sa još sličicaWink
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 15:59
Danasnja setnja,5°C,suncano!

























Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 17:29
Prekrasne fotografije monty ali za nas neupućene bilo bi mi draže kad bi uz takva lijepa mjesta napisao što je što.Ovako samo gledam a iskreno nemam pojma što a ima se bogme koječega lijepog vidjeti Wink.Opet ja i moje dosađivanje,jel Embarrassed?
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 18:19
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:


Prekrasne fotografije monty ali za nas neupućene bilo bi mi draže kad bi uz takva lijepa mjesta napisao što je što.Ovako samo gledam a iskreno nemam pojma što a ima se bogme koječega lijepog vidjeti [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />.Opet ja i moje dosađivanje,jel [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />?

Imas pravo Ivna,mudro zboris!
Mozemo usput i nesto nauciti!
Idemo po redu.Od gore prema dolje.
1.Hohenzollernbrücke-most
Most izmedju Glavnog kolodvora i Deutz-a,zeljeznicki most sa biciklistickim i pjesackim dijelom,napravljen 1911,dugacak 409 m,sirok 29,5 m,preko njega predje dnevno preko 1200 vlakova.
2.Spomenik cara Vilhelma I
pored gore navedenog mosta,ovaj je na kölnskoj strani,na drugoj strani(Deutz) ima jos jedan kip istoga cara.Sasvim desno se vidi glavni kolodvor.
3.Promenada ispred Altstadta(starog grada) sa rampama za rijecne kruzere,u pozadini su crkva Gross St. Martin i Katedrala(Dom),lijevo je toranj od historijske vjecnice.
4.Martin i katedrala
5.Brod snimljen sa Deutzer mosta,u pozadini Hohenzollernbrücke.
6.Klizaliste na Heumarktu sa pogledom na katedralu.Heu=slama
7.Toranj gradske vjecnice
8.Trg i glavni ulaz u katedralu
9.Eigelstein-jednoa od troje srednjevjekovnih vrata koja su ostala u Kölnu
10.Agneskirche-Crkva sv.Agneze

http://www.audiotravel.de/stadtplan-koeln
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 20:16
Jooj lijepo monty(nadam se da se ne ljutiš ovoj skraćenici,meni je to običaj a ako ti smeta ti reci Wink).
E sad, ja nisam bila nikad ali pokazala sam MM ove slike,pričao mi je da ispred te prelijepe katredale postoje iskopine iz rimskog doba,u stvari misli da je to iz Kelna ali nije baš siguran jer je to bio turistički obilazak Njemačke pa se puno toga nakupilo.Ako stvarno postoje,i ti budeš u prilici,slikneš to Tongue...
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 20:50
Mozes me zvati monty,tako me zove jedan na jednom njemackom Forumu,iskopina ispred ove katedrale nema,ali ima na drugim mjestima pa cu snimiti!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 21:13
Na odgovor nisam dugo čekala,svaka čast LOL!
Voljela bi ih vidjeti,u stvari sve što slikaš "dobro dođe" za nas koji nismo u prilici obilaziti daleka i lijepa mjesta.Thanks monty Wink...
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 14:29
Danas sam slikao po mom kvartu,Nippes se zove,bilo je malo sunca,hladno za ruke(oko 0°C) pa sam brzo odustao od fotkanja i pobjegao kuci.Trenutno je potpuno oblacno i pocinje padati snijeg!









Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 15:21
Živiš u prelijepom gradu. Kakva arhitektura! A još si i majstor za snimanje!
Super.I mi iz fotelje uživamo gledajući te ljepote.ClapClapClap 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 20:23
E monty,danas sam o Kelnu saznala nešto o čemu nisam imala pojma Embarrassed jer su me tvoje fotkice zaintrigirale stvarno.Odem na wikipediu i pročitam o jako bogatoj povijesti tvog grada.A najviše me je očarala činjenica da je bio jako razvijen i značajan još u rimsko doba...
Agripina mlađa,Neronova majka je bila iz Kelna,pa onda najveći akvadukt na području Njemačke...Stvarno je čudesno kako možemo puno toga naučiti ako se malo potrudimo...Nastavi monty fotografirati,štošta ću još saznati Wink
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 18:34
Ne znam kako mi je promakao Wink! Toliko je lepo da najradije pozelim i ja godisnji pa... put pod noge Wink. No, morala bih pozeleti uz to i glavni dobitak na lutriji LOLLOL a kako nesto nemam srece u tim igrama to mi jedino preostaje da sanjarim...
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:57
baš lijepo što ponovo mogu nešto vidjeti što sam gledala skoro 4god a nisam od 1996.malo da me želja mine....a kako mima kže ako dobijem na bingu možda malo prošetam po ulicama koelna i shoping centrima(i jedan komadić pice hut pojesti).prekrasno...tschus!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 10:54
divna setnja,divan grad ,ni ja ne ocekujem dobitak na lutriji,tako da jedva cekam nove slike.
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 10:44
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.