Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Molba za anđeosku trublju - brugmansiju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Molba za anđeosku trublju - brugmansiju

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Molba za anđeosku trublju - brugmansiju
    Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 07:15

Molim vas ako netko ima neku malu anđeosku trublju viška.

Nedavno sam otkrila da je jedan moj kolega (inače kao od brda odvaljen i onako muževan tip) ustvari veliki zaljubljenik u sve vrste bilja, a kako mu je uskoro rođendan i želi si brugmansiju, voljela bi ga iznenaditi.
 
Hvala vam unaprijed!
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 16:27
Ja imam nešto što mislim da bi mogla biti anđeoska trublja.
Posijale su mi se u vrtu i ne mogu ih se riješiti. Kad nikne slično je krumpiru, naraste veliko i puno je cvijetova koji su bijele boje a izgledaju kao trube . Plod je nalik na kestenov plod dok je još u omotaču, a pun je sjemenki, raspukne se i posije . Ako je to anđeoske trublja mogu van poslati, javite se na pp.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 16:31
Pogledala sam pod rubrikom anđeoske trublje i tamo je i moja. Ja sam iz okolice Zagreba, pa mogu pokušati nekako zapakirati i poslati Vam poštom, ako se nitko bliže na javi.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 16:33
Ja bi molila ako netko ima pravi pelin htjela bi si posaditi, a isto tako hren. Malo sam se raspitivala ali ko da tražim zlato. Nigdje za kupiti.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 17:03
Gospina trava to što ti imaš je datura,ne brugmansija!
Primorka nažalost daleko smo da bih ti poslala reznicu,ja imam samo rozu i zutu.Ove zime su propale sve moje brugamsnije,koje su bile u podrumu u zimovalistu.Ostale samo dvije...
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:17
Hvala na ponudi gospina trava, ali i ja mislim da je to datura pa nije potrebno da se mučite, ali svejedno hvala.
I pošaljite mi adresu na pp pa ću vam poslati pravi pelin Wink.
 
Hvala i tebi alisa, što si se javila. Žao mi je što su ti zimus propale, ali ove dvije ćete veseliti, a i nas kad nam postaviš fotografije smile78
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.