Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Djelo mojih ruku - by djibril
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Djelo mojih ruku - by djibril

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Djelo mojih ruku - by djibril
    Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:41
Pozdrav svima!
Novi sam na forumu, pa bih predstavio malo svoj vrt. Tek sam ga nedavno počeo uređivati, tako da je daleko od onoga što sam zamislio, ali polako sve dobiva smisao... Student sam pa sam kući samo vikendom, tako da ga sređujem samo tada. Nadam se da će vam se svidjeti, da ćete uživati u njemu i da ćete često posjećivati moju temu.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:44
Ovako izgleda desna strana kad se uđe u dvorište...


Tu se nalazi novi veliki kamenjar, a stari (manji) je uklonjen

Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:47
Na lijevoj strani, kad se uđe u dvorište se nalazi ovo...


Ima dosta rupa gdje nema trave, ali tu su izvađene razne voćke (šljive, jabuka, lješnjaci, breskve...). Posijao sam trave, pa se nadam da će što prije niknuti i da će se rupe popuniti....

Pogled sa donje strane je ovakav... Kada se gleda ova slika, na desnoj strani cijelom dužinom je posađena živica (ili na prethodnoj slici lijeva strana). Pa ćemo vidjeti što će se i koliko primiti...

Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:51
Sada malo detaljnije slike.

Moj crvenolisni javor na ulazu u dvorište...


Jedan čempres...


Pampas trava...


Još pampas trave...


Malo šimšira...


Pogled na kestenje i drijenak...







Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:55
Dobro došao Djibril,pa ti imaš lijepi veliki vrt,bit će lijepo gledati kako napreduje njegovo uređenje.Tongue
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:57
Drijenak izbliza i moja mačka koja se zabavlja po vrtu. Zovem ju Meowth [Mjaut]. Hehehe. LOL




Kesten izbliza i mačka...


Iza kestena i drijenka se nalazi jedan veliki kesten, još jedan manji i dvije kruške. Za sada je tu i ovaj plug, ali ću ga uskoro premjestiti na pogodnije mjesto...

Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:00
Zatim moj salix caprea pendula...


I salix integra hakuro nishiki...


I ovo drvo koje ne znam kako se zove. Ako netko zna, neka napiše...

Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:02
A tu je neizostavna i moja cura Milunka... Hehehe. Big%20smile


Evo još jedne slike. Tu je drvo kojem ne znam ime. U pozadini su kestenje i kruška...


A tu je i još jedan javor. Ovaj je sa crvenom korom i lišćem koje mijenja boju tijekom godine. Vidi se samo dno, ali bit će kasnije još i njegovih slika...

Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:09
Mali kaktus - Hvala na dobrodošlici. Nadam se da će svi uživati u mome vrtu i da ću uspjeti ostvariti to sve što zamislim u vezi njega...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:12
koliko prostora ,pozdrav za tebe i Milunku
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:23
gioiaa - Ima puno prostora... Uzvraćamo pozdrav... LOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:36
Puno prostora i puno posla. Ali već se iz ovih slika vidi da znaš što želiš od svog vrta.

Naravno da ćemo te redovno posjećivati
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:40
Pozdrav, dobro dosao! ...Predivan prostor, bit ce to super vrt!
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:44
Dobrodošao na forum!
Zelena trava,ukrasno drveće,voćke...
Biti će to jedan zaista predivan vrt!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 22:57
Ovdje ima puno posla ali ti već možeš i uživati..dobro došao....smile158
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 23:03
Dobrodošao. Imaš veliki prostor i očito lijepo zacrtan. Jako mi se sviđaju ovi krugovi oko stabala... djeluju efektno i kad su stabalca još gola.!Clap
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 23:12
Da ne odgovaram svakome pojedinačno, hvala svima na dobrodošlici!
Znam da ima puno posla. Treba uložiti dosta truda, vremena i novca, ali ići ću korak po korak... Za koji tjedan će to i ovako lijepo izgledati dok sve procvate i trava dok još zazeleni. Ali imam još dosta planova, pa ćemo vidjeti. Lijep pozdrav svima! Tongue
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 00:06
I ja ti želim dobrodošlicu- bitna je volja, onda čovjek sve nauči i napravi. Bit će to jako lijepi vrt! Uživaj u njegovom nastajanju,vratit će ti mnogostruko!
Pozdrav!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 06:59
Puno jesta, puno mogućnosti i ti vrijedan - dobitna kombinacija! Tvoj je vrtić kao pravo slikarsko platno i bit će veselo gledati kako ćeš ga ti "naslikati". Tako je i kod mene sve krenulo.. S jednom starom šljivom i travom. Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:40
Hvala svima na komentarima i željama! Wink


Da ubacim još nekoliko slika kamenjara što sam slikao ovaj vikend...















Znam da trenutno izgleda dosta siromašno, ali tek je nedavno napravljen, tako da će biti puno ljepše kad se sve malo raširi. Imena biljaka ne znam sva. Uglavnom se mama brine za to. Ja sam više za fizičke poslove i dekoraciju. Hehehe...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.