Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Bonsai
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bonsai od vrbe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bonsai od vrbe

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 11:33
Ja ipak mislim da trebaju godine za tako lijepi bonsai makar je riječ o vrbi.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 11:00
Slike su sa neta, da ne bude zabune, nisu moje, ali na proljeće ću i ja imati nešto slično !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 10:59
Vjerujem da bi svatko od nas volio imati ovako nešto u svojoj kolekciji .
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 10:11
a tek ova !!!


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 10:04
evo npr jedana vrba, meni jako lijepa:


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 09:51
Otvaram ovu temu iz razloga što planiram praviti bonsai od vrbe ! Zašto baš vrba ? Jednostavno: vrba brzo raste tako da za mene nestrplivu je to super. Nadalje, vrba nam je dostuna svima, ima je kud god se okreneš. Posebno mi je zanimljiva ona frčkava vrba. Malo sam švrljala po netu i vidjela prekrasne primjerke bonsaia napravljenih od vrbe.
Proljetos sam si u dvorištu ubola nekoliko grana te frčkave vrbe i lijepo su se primile i narasle, tako da ću na proljeće imati već pripremljen materijal za oblikovanje.
Ako se pitate zašto sad otvaram ovu temu, evo odgovora: da se preko zime naučim kako se zapravo radi bonsai. Na prvi pogled se čini jednostavno, ali vjerujte mi da nije.
Pozivam sve zainteresirane da mi se pridruže na ovoj temi pa da zajedno smišljamo kako napraviti lijepe kreacije.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.