Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 39>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:57
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ako vas zanima odakle su,iz NB-a(za hobby,internet trgovina )12kn kom 
pliz, stavi adresu te trgovine, supeeeer su mi tuljci Thumbs%20Up.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 15:04
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Dugi je dan možda se još i predomisliš  WinkLOL

 
Mamaa šta ti nije bolji onaj Pevec u Jankomiru??? Mislim da je ovaj "moj "puno veći i ima veći izbor...a ako ideš radi biljaka imaš preko puta baumax, a malo dalje ti je i bauhaus...Znači puno veća ponuda i sigurno ćeš nešto naći...
 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 00:23

Dugi je dan možda se još i predomisliš  WinkLOL

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 00:08
Je ja sam danas bila(sad već mogu reći i jučer)u Zagrebu pa ne mogu svaki dan u Zg na kavuLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 23:42
I meni je žao Cry, al sam bar malo bila neposlušna i ipak nešto barem malo napravila.
 Nego da ti se pohvalim, nagovorila sam muža: sutra nas vozim u Pevec Wink. Opet si bum nešto ušićarila  LOL
Jel ide još tko (mi ćemo u onaj na žitnjaku), pa da padne kavica?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 23:02
Gio,vjeruj mi,nebi bila baš toliko sretna.Vidim šta ti imaš i vidim šta oni nude...hmmm predomislila bi se brzo.
Mama,bilo je ugodno,šteta kaj nisi mogla svratiti,baš smo se raskokodakaleLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:12
No ljudi dragi šta se žalite ja sam ograničena na Banić i poljoapoteku i jednu tuuuuuuuuuuuurbo preskupu cvjećaru (kiosk).
 
Shasha ugodno ispijanje kavice...Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 15:26
MBM u Lučkom nema još nikakvu ponudu lukovica a ni trajnica. Bila danas i otišla razočarana.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 12:46
e kad bi nesto takvo se otvorilo i u mom gradu,bila bi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:54
A ja mislila ono kad se u Rijeci otvorio MBM - to je čudo, koliko dugo ga svi hvale u Zagrebu, a kad tamo ima što ima, a kako mi u Rijeci niti nemamo drugo, moramo biti zadovoljni i s malim.
Tjelohranitelj ha? - pa kad budeš birala, misli malo i na nas ostale.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:23
Tija bumo nekinatječaj napravili za tjelohraniteljeLOL
Proljeće,ne znam,nekima je super mbm.Uostalom,nebi ni išla tamo da ga svi ne hvale.Izgleda da jedino meni nije nešto zapohvalu,tako da nemoj previše gledati moje mišljenje.
E da,ja danas imam dan odmora.Odo za čas spremati stvarčice i na kavicu,tako da ništ nebum radilaBig%20smile
smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 09:57
Eto ti ga na!!!!
Znači da ne idem???
Ja sam bila prije dvije godine i kupila neke surfinije koje su bile tako jadne....
Ali što se tiče tegli imali su super izbor....
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 23:09
Dok češ tražiti tjelohranitelje nađi i meni jednog da se nađe, bude vrećice iz dućana nosio.
Teglice su super i sretna sam da imam i ja tvojih ruku djelo.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 23:06
smile156da,to bi bila zanimljiva tema,Mama.
Uh,Iris,ne znam kaj da velim,kliko sam razočarana toliko je to ujedno i dobro(što se budžeta tiče)Ko zna šta bi sve kupila da to na išta liči.
Ajmo onda to ko neki plus stavitiLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:31
Barem imaš teglice i iskustvo više. Mogla bi otvoriti temu:što vas može odvratiti od cvijeća?AngryBig%20smileOuchConfusedLOLCryWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 21:16
uf znam kako je to kad oćekuješ svašta lijepo a ono šipak Unhappy
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 20:56
smile56
Jutros sam,uz kavu,švrljala po forumu  i ....bla bla....tema mbm.Uz drugu kavu raspravljm sa MM i veli on,ok,obavimo šta imamo pa skoknemo tamo.
I skoknuli mi.....Kaj sad da velim...ok,kupila sam neke tegle od terakote...ok,jeftine su...no samo one.Iskreno,toliko sam razočarana da mi to ni ove tegle (krasne su,jeftine,najskuplju sam 11kn platila)ne mogu umanjiti razočaranost.Koliko je to razvikano,koliko pričaju svi tu o toj trgovini....meni to uopće ne liči na trgovinu...skupo je(plastične tegle su strašno skupe),nema nekog izbora,zima je,zmazano je,nema trgovaca,gotovo nigdje cijena nema....ok,prednost:nema gužve(valjda zbog sveg ovog navedenog)Možete zamisliti koliko sam razočarana bila kad me MM pitao,jel neidemo na onaj dio sa cvijećem? A ja naravno,ne,neidemo,idemo doma....i onda mi je nokat još puknulsmile39
Srećom,došli smo doma i počeo je snijeg.Bar nas to nije ulovilo na putu.
Sad imam 20-ak novih tegli i ni najmanju želju da ikad više odem tamo.
Ništ nisam radila,osim zalila moje mladunceEmbarrassed
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:57
Samo naprijed,Shasha,budemo imali šta gledati kad čemo se preko ljeta šetati tvojim dvoriščem .
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:40
Hoya,kaj misliš da sam ja "natukla" ovih 9000poruka kopajući u vrtusmile96
Da,Tija,bum si morala nekog mladog ,zodnog,mišićavog tjelohranitelja uzetiLOL.
Sad ste me isprepadale pa sam zaboravila kaj sam jučer radila(ili se samo bojim napisatiLOL)
E da,sijala sam malčice.Kako sam neki dan radila rezance,lupine od jaja sam,onako kako su polovice bile,vratila u kutiju od jaja i sad sam u njih posijala biljkice.Baš me zanima kako će to ići.Još sam neki paradajz posijala,papriku,u one limene kantice sam si crveni i zeleni bosiljak posijala...nešto cvijeća i to je to.Konačno sam i onaj nered od sobe očistila pa sad "gipsam"Big%20smile
Tegle sam napravila,ljubičice su ocvale,večina,pa sad idem u presađivanje.Sirote ,ni zemlje više nemaju.A nisam ja kriva,stalno cvatu pa nikako da ih presadim.Drage mojesmile79svima,odoh sad saditi.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:24
shasha samo ti pituraj ,predivne su
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.