Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 13:18
.....zal mi ca nutra ni bilo i malo cveca, ali ali bit ce bit ce, nece vavek pul mane biti pustinja hahahahaWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 12:50
Bravo draga, super si to uslika.la.  Nadam se da tvoja trava raste,
Malo zeleno je prekrasno  - svi oduševljeni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 11:44
kantrida vila Nora
 
 
 
zurkovo
 
pozzz svima iz Rijeke
 
 
 
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 22:05
evo vam komadić Rijeke, gledano s druge strane zaljeva

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:41
Super je draga moja, obožavam zalaske sunca, bez obzira gdje su slikani.
Imam ti jedan fajl samo sa zalascima, sigurno stotinjak slika.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 09:08
Ovo ni  fotomontirano, nego originalno sa  reckoga tovara ilitiga Tower-a as mi nimamo lipu hrvacku rec za imenovati nase gradevinske podhvate, mah
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 22:55
Prijedlog, ako drugu nedeju stize zemlja, mozete doci kod mene na radne akcije gledanja naravno, tako mogu pasti nove pozeljne ideje u zivo, kako kamo kade i ca posaditi.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 19:51
Mima ne može se tebe zaboraviti - ipak smo mi tandem, a osim toga tvoj bunker je uvije krcat, što nas jako veseli.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 19:38
I ja pijem kavu, nemojte me zaboraviti Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 17:26
Kak su krenule ove se buju otcjepile i napravile Riječki forum, sastaju se češće nego mi u velevažnoj metropoli.
Triša - slike su fantastične, gdje si samo iskopala te stare razglednice, predivna je pomisao kako utječeš na svoju unučad, kako ih vodiš kroz prošlost i odgajaš za budućnost. Imaš pravo, grad je grad ali ljudi koji te okružuju su ono što život uljepšava a kud krenuli uvijek će DOBRI LJUDI naići na DOBRE LJUDE.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 11:06
Tvoj vrtić je sigurno još ljepše mjesto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 23:26
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Pa nismo vljda sve tri na Kozali, ili tu negdje, ako jesmo mora past kavica u Do it-u ili Barbari.
 
........ili va mom vrticuBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:19
Pa nismo vljda sve tri na Kozali, ili tu negdje, ako jesmo mora past kavica u Do it-u ili Barbari.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 23:24
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora 
 
 
 
.....idemTongue


Po tvom nicku bi rekli da si tamo već... smile159
 
 
Ma to je bilo po lat. da zna da san i ja isto tamo tj i moj je pogled isti, mislim da je Trisa nekamo iza "mojih leda"Approve
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 22:59
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora 
 
 
 
.....idemTongue


Po tvom nicku bi rekli da si tamo već... smile159
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 18:23
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora
 
 
 
 
.....idemTongue
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 11:52
Rijeka mi je oduvijek bila draga jer odiše nekom mirnoćom, ne znam to opisati.
 
A tebi triša svaka čast na ovom prikazu Rijeke nekad i sad smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 10:54
Joj ti mene oduševljavaš stvarno.Ja moram isto tako priznati da imam fantastičnog muža ali imam i sinčića ( 4 godine) koji je jako vezan uz mene (što je i normanlno kada ide u vrtić pa mu nedostajem), tako da popodne samo čuješ mama,mama.
Ali našla sam i tome lijeka.U subotu je kod nas bilo ružno vrijeme, ali smo se moj sin i ja organizirali.
Uzeli smo stare tegle za cvijeće i bojali smo ih u žute i crvene.Ne mogu skužiti tko je bio sretniji: moj sin ili ja???
Bilo je super!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 12:50
Naravno proljeće, i ja sam to prošla: muž, dvoje djece posao, posao u fušu, malo je bilo vremena za hobije, ali uvijek sam ukrala neki trenutak.
Ali sada sam u mirovini, puno više vremena iako ga uvijek fali, ali nema više male djece, drugi mi je muž fantastičan i eto još se osjećam jako mladom i poletnom i sve stignem. Znači ima nade za svih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 11:18
Evo ja gledam i razmišljm, ma blago se tebi Triša.Čini mi se da imaš vremena za sve hobije, a ja ne stignem skoro ništa.Trči na posao, trči s posla, pa dijete,muž...
Ali budem ih uskoro postrojila i onda nastaje drugi režim,jer ja želim imati svoje vrijeme za sadnju i uživanje u cvijeću!!!Jel" tako???smile71
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.