Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako urediti vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako urediti vrt

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
azram View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azram Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako urediti vrt
    Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:17
Poštovani!

Treba mi malo pomoć oko već postojeće okućnice i vrta, mali savjeti?

Ako mi netko može pomoći da pošaljem slikice?

Unaprijed hvala!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 14:41
prvo trebamo vidjeti slike da bi mogli davati komentare...
 
 
evo i link gdje ima objašnjeno kako staviti slike:
Na vrh
azram View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azram Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 22:17
evo slikica
[/IMG]


Na vrh
azram View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azram Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 22:25
ispred kuće je bila velika kruška i srušili smo je. Sada bi htijela to nekak o urediti pa ako imate neke prijedloge svi su dobrodošli.

Uz ogradu je buxus grm i lijevo je posađena lovor višnja i rhododendron pa još dva grmića. Ali sada bi to promijenila da nisu baš u nizu.

A desno od buxusa je ljetni jorgovan dvije ruže grmolike i rhododendron i grm koji ima crvene listove u proljeće.

Kupila sam i calicarpu onu biljku sa ciklama bobicama i još jedan ljetni jorgovan i ne znam kuda da ih stavim?


A na zadnjoj slici je ulazak u dvorište i tu su bili veliki vatreni grmovi koji su oboljeli pa sam sada posadila nova dva i berberis. To je mjesto za trajnice i npr dalije i sl. Tu je i jorgovan i puzavac i ukrasna vrba.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 11:24
imaš veliku i lijepu okućnicu, ja bi na ovom velikom travnjaku napravila otok sa nekoliko trajnica i pokojom ljetnicom, možeš napraviti i kamenjar!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 14:35
Draga Azram - prošeći našim vrtovima i slikicama cvijeća, ovdje ima tisuće dobrih ideja, vrijednih savjeta i sigurno će ova okućnica koja ima jako, jako puno potencijala biti divan šareni vrtić!!
p.s. krasna mi je boja fasade u kombinaciji s prozorima!! Kombinacija bijelo- nježno ljubičasto je za 5!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ljubiteljica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubiteljica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 15:34
ova okućnica je prekrasna, prvo zbog veličine, odnosno prostora, a drugo zbog silnih kombinacija koje se mogu napraviti. Barem da su slike veće, ovako ništa ne vidimo. Napravila bih otok s ružama i pratilicama. Još uvijek kupujem moj lijepi vrt jer se ne mogu prestati diviti koliko ima lijepih vrtova i korisnih savjeta, tako da imam i jedan koji je bio specijalan s ružama i koje se sve biljke mogu kombinirati s istima. Decora Buzet ima puno trajnica koje prodaju. Možete pogledati i odabrati ono što vam se sviđa i nacrtati. Da li možete staviti veće slike na stranicu? imate lijepih biljaka koje nam možete i izbliza pokazati.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.