Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tražim gavez
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tražim gavez

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tražim gavez
    Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 14:52
Molim vas, gdje bih mogla naći gavez? Kod mene na gruntu to ne raste, a rado bih da raste LOL  u većoj količini.

Ima li netko višak za donaciju? Tražila sam sjeme u trgovinama, ali nisam nigdje našla pa se sad pitam da li se uopće i prodaje.




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 22:40
Bubasanja, ja nikad nisam susrela sjeme gaveza, ali zato ga viđala u prirodi.
Čak znam ljude koji su ga iz prirode stavili u vrt i tamo im normalno raste.
To je ćak i MKM napravila i radi gnojivo od njega.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 16:40
.. da..ima ga u prirodi...
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:28
Moja frendica ima nekakav pitomi vrtni gavez sa šarenim listovima. Kaže da se nenormalno množi i guši sve bilje oko sebe pa ga ona redovito prorjeđuje. Inače je jako lijep, trenutno cvjeta ljubičastim cvjetovima. Meni osobno nije strašno to što se brzo širi i guši druge biljke jer to se može kontrolirati, zgodno je što se može posaditi pod drveće i služi kao pokrivač. Kad odem do nje slikat ću ga.
Na vrh
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:40
Ma i ja bih radila od njega gnojivo i malč, ali ga nema i nema nigdje....Unhappy
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:42
 ima ga u prirodi ali na kontinentu, sada tek izrastaju listovi, vjerojatno ga ne znaš prepozanti pa googlaj po netu, isprintaj koju sliku  i kad bude cvao u akciju u blizinu voda ( ako si na kontinentu... :)
Na vrh
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 23:04
U ZG sam, griva. Ima blizu mog grunta kanal kroz koji ide voda, možda se koji tamo izrodi. Danas sam hodala onuda, ali još nisam naišla na ništa ni slično.


Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 12:31
Ako nisi našla, javi mi se. Bok.
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 21:40
 kod mene u vrtu ima gaveza koliko treba pa ako još tražiš...
Na vrh
cvelem View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Travanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvelem Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 14:32
Ne znam da li vas jos uvek zanima seme Gaveza. Ja sam proizvodjac istog.
Imam seme, ali i koren.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.