Kalateja - Calathea |
Odgovori | Stranica <1 345 |
Korisnik | |
Zeleni_3
Novo sjeme Pridružen: 23 Studeni 2013 Status: Offline Bodovi: 5 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Imam jednu biljčicu koju sam presadio, ali već neko vrijeme ništa ne raste. Što učiniti?
|
|
Sponzorirani linkovi | |
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Malo citam ovdje o chlateama, svi pisete kako su osjetljive i da nije lako s njima, mi smo nedavno kao sinu kupili jednu, al na njenoj kao deklaraciji pise strong plant, i da treba malo brige, pa mi sad nist nije jasno. I samo da pitam, dal sve vrste cvatu? Ovoj samo pise chalatea, naravno ne pise koja tocno.
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav
Imam kalateju. Držim ju na ormaru u dnevom boravku udaljenu od prozora. Objesili su joj se listovi i na listovima ima neke svijetle točkice. Zalijevam ju često jer joj se često objese listovi. Dok ju zalijem,listovi živnu i podignu se, ali me sad brinu te točkice.
|
|
Odgovori | Stranica <1 345 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |