Kala - Calla - Zantedeschia |
Odgovori | Stranica <1 333435 |
Korisnik | |
arim
Odrastao grm Pridružen: 16 Ožujak 2009 Lokacija: Vinkovci Status: Offline Bodovi: 1377 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
|
|
Sponzorirani linkovi | |
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Moja je supruga dobila kalu na poklon koja je bila u cvatu, sad je imamo vec dosta dugo ali nikako da procvate opet. Neki savjet?
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav.
Ostavila sam kalu u hodniku ,zalijevala sam. Sad vidim da su listovi počeli propadati i sušiti se.Ima li joj pomoći?
|
|
Mari,5510
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Cvjetni guru Pridružen: 30 Srpanj 2009 Lokacija: Hrvatska Status: Offline Bodovi: 12480 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
iz iskustva znam da ju je vrlo korisno presaditi prije zimovanja u dobru humusnu zemlju..i ostaviti na hladnom i vlažnom mjestu do ranog proljeća (najbolji su stari podrumi u zidanim kućama) ..kad sam tako radila u proljeće s prvim iznošenjem brzo se pojavio cvjetni pupoljak...ove godine još ne znam hoće li--sve se mijenja, pa i klima i ne znaš kad da izneseš biljke sa zimovanja...u vrtu na zaštićenm mjestu ostane nekoliko gomolja preko zime, a i tamo svake godine drugačije..nekad procvijeta, nekad ne...te vani bi najčešće procvale potkraj svibnja
|
|
Odgovori | Stranica <1 333435 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |