Vrijesak - Calluna |
Odgovori | Stranica <1 234 |
Korisnik | |
Aubrieta
Novo sjeme Pridružen: 20 Studeni 2015 Lokacija: Županja Status: Offline Bodovi: 13 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Drage moje vrtlaruše ( i vrtlari ),
s obzirom da svugdje piše da je calluna zimzelena biljka, da li to znači da je tijekom godine zelene boje ? moja 4 grmića callune posađena jesenas sada su ( svibanj ) poprilično smeđi i izgledaju mi sasušeno..pitam jer neznam da li ih trebam proglasiti " mrtvima " i izvaditi van što rado ne bih jer kad procvjetaju izgledaju krasno.. Hvala na odgovoru |
|
Sponzorirani linkovi | |
janja-nja-nja
Već proklijao Pridružen: 01 Studeni 2014 Lokacija: Predgrađe Zg-a Status: Offline Bodovi: 217 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Kod mene dva (roza) imaju jake zelene grančice, a ostali su se 'osušili'. Ja sam ostavila da potjeraju možda iz korijenja. Inače, imam samo taj rozi s zelenim grančicama i jedan'žuti' koji sad ima svijetlozelene grane, a bio je prefarban žutom bojom ( Plodine, bogzna što je tim ljudima koji to prodaju. Kome još pada na pamet sprejat bojom vrijesak?!).
|
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Nikad čuo za njih....
|
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
ni ja, tek kad sam vidjela za kupiti; vidit ćemo kako će se ponašati ako prežive
|
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
aurelia
Odrastao grm Pridružen: 25 Veljača 2016 Lokacija: Zagorje Status: Offline Bodovi: 1341 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Novitet za poželjeti...
|
|
|
|
ajama
Cvjetni guru Pridružen: 30 Siječanj 2012 Lokacija: slavonija, Status: Offline Bodovi: 5957 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
|
|
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
To je Calluna, ima te nježnije listiće, mekane. Erika ima igličaste sukulentne listiće. I ja sam nabavila ovu nježniju, prezimiće vani na terasi, pa ću da vidim. Koliko ja znam, u kuću ni jedna neće i ne mogu u kući prezimljavati.
|
|
Odgovori | Stranica <1 234 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |