Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tatjanabajcic nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tatjanabajcic nudi-traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tatjanabajcic nudi-traži
    Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:54
javite se za jedno tjedan ili dva imati cu pelcere hoye za pokloniti. moja cvijeta skoro kontinuirano od proljeca
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:55
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

javite se za jedno tjedan ili dva imati cu pelcere za pokloniti. moja cvijeta skoro kontinuirano od proljeca


Mogu se zapisati ?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:56
tweeti ne jadikuj javi se pa dobijes pelcere vec su neki vec poceli rasti
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

tweeti ne jadikuj javi se pa dobijes pelcere vec su neki vec poceli rasti [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" />


P.s. saljem adresu na pp:)
Hvalaaaaaaa!!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 09:34
tweety napisi samo kako da ti posaljem dali netko dolazi u zgb, jer bi se postom unistilo a moze se datii i na autobus
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 12:29
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

tweety napisi samo kako da ti posaljem dali netko dolazi u zgb, jer bi se postom unistilo a moze se datii i na autobus [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

Nece niko do Zg, ali mozemo se dogovoriti da ide busom..nije frka..ja cu cekat na kolodvoru bilo kad:)
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:48
tweeti primila sam tvoju adresu i odgovorila ali od tebe ni glasa, ako mozes javi se na moju e mail aqdresu: tatjana.bajcic@gmail.com, pa da se dogovorimo poslati cu ti prve pelcere koji vec bacaju prvi list, imam i africku ljubicu ali amo jedan pelcer, neki dan sam je presadila.javi se
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:50
sada sam vidjela odgovor i slazem se sa autobusom ali mi se svejedno javi gdje ti ide najblize autobus da ne moras daleko
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 00:20
Moze jedansmile143
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 07:50
a kakve je boje afrička ljubičica? ili je ona već udomljena?
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 15:29
safran javi adresu korijeni su vec pusteni, samo bi htjela da bace prvi list
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 15:32
satfan 2oo9 krivo sam procitala ime moze pustili su korijen, samo zelim vidjeti prvi list javi adrsu ili zovi ne zna dali je po propisu ali dajem mobitel o91 5971435 pa sada neka me netko izvine ako sam krivo napravila
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:35
 Super Tatjanobajcic !Baš ti hvala ,evo za sekund adresa na pmClapsmile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.