Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zelim da na proljece moj vrt procvjeta :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zelim da na proljece moj vrt procvjeta :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 19:54
Hvala Blue sky....dugo sam samo mastala o ovakvom prostotu i okucnici...necu moci sve odjednom sto sam pozeljela ali polako, mic po mic i sve ce da procvjetasmile161
Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:23
Originalno poslano od člana drazana drazana napisao:

Eh moja Andjee..tesko, ali sutra mi komso definitivno ide na "ispit", ne radim sutra u firmi pa planiram dan provesti vani, izvjestaj stize Wink


gosp.Solo je od 9.11. na ispitu, a ni ispitivačica se ne javlja s rezultatima ispita !!!smile96  Ili su obadvoje na kućnoj njezi !!smile221
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:33
Aj aaj aaaj....upravo se htjedoh javiti, ali me zanese razgledanje vasih vrtova, uvijek i iznova imam sta za vidjeti. Dakle, gosp. Solo je pao na ispitu. Dva dana sam samo kopala i raznosila zemlju po dvoristu...sama Confused, zuljeve nabila na oba dlana, i nista osim "dobar dan komsinice"i jednog pitanja (hoce li se gazda ljutiti sto mu prekopavam travnjak)...Ma bas me briga, ja sam uzivala sama planirajuci kako ce to sve skupa da izgleda sledece ljeto, a mislim da ce se imati sta vidjeti, pa ja se vec zaljubila u golo ostrvce smile83
Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:42

ClapGdin. Solo baš nije zainteresiran za motiku

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:47
Aralija, u pravu si, nije definitivno, cuvat cu ga za popravke kosilice (izgleda da samo to umije)...isprobano proljetos Wink

Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 21:50
Gospon Solo vidio snažnu i strašnu ženu pa se prepo. Jadnik !
Daj ti nešto poslikaj, bilo šta, makar i kolica sa zemljom, rupe za lukovice, šta god Wink.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 20:26
Bice slikica Glikice , samo da se dokopam aparatica, moj stari aparat se napis djusa i nece vise da skljoca. A nema se sta za vidjeti. Samo sam prekopala malo gredice duz staza i formirala jedno srednje ostrvce, planiram ici u sumu po malo bolje zemlje, ova moja mi se cini mnogo teska i zuta je vise nego smedja. Jedino konkretno sto sam uradila to je da sam na 4 mjesta ubacila po 10-ak lukovica tulipana. Necu se mnogo trositi na jesenje lukovice jer cu morati dosta toga kupiti od sjemenja i gomolja za proljetnu sadnju jer mi je povrsina sa sadnju zaista dosta velika. Zamislila sam ja vec u svojoj glavi sve...Kad ja krenem sa slikicama ima da vam pozli smile161
Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.