Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Podgarić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Podgarić

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Podgarić
    Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 07:48
vidim nema ga a Moslavaca jako malo na forumu pa ja kao njihova snaha predstavljam slikom,inače koliko sam ja primjetila po mentalitetu barem onom koliko ja ljudi poznam doista su pasivni
jedno popodne smo uživali u "friškom" zraku










"morski pas"smile96kamuflaža šarana

sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 07:52
kaj smo  umorni





motokros staza


spomenik palim borcima NOB-a




sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 10:25
Moslavina je prekrasna, a tvoje slikice su samo dokaz da je tako.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 12:17
krasne slikice....nedavno sam gledala slike sa jednog vjenčanja tu održanog i ostala bez teksta.....
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:19
nažalost znam jako malo povijesti toga kraja ali mi sviđa doista je pitoma priroda ni ni čudo kaj je Todorić pokupoval pola Moslavačke gore i ima svoja lovišta
sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:24
krenuli smo dalje ali autom jer je MM LJENČINA a ja ću jednom obići sve te dijelove
napili smo se vode stvarno je "zdena" zubi zebu





ulazak u stari Garić grad




sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:27
uživancija i zamišljanje srednjeg vijeka










sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:28







sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:32
dio. ustvari kula je malo obnovljena ima dva kata na koja se možete pentrati i panorama je tu, ali ne znam kojeg dijela








sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:38
krenuli smo dalje evo kaj moram obići ali pješke da doživm "planinu" kak Moslavci vole reć a mi im se smijemo jer je Samoborsko gorje veća "planina"



naišli smo na razrušenu kuću koja je negdje do rata bila restoran,nisam nikad bila,a u blizini postoji još jedno jezero na koji dolaze ribiči i kupači i oko 2 km udaljeno od naselja,stvarno šteta






sutra je novi dan
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:41
baš je lijepo tamo Smile
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 18:46
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Moslavina je prekrasna, a tvoje slikice su samo dokaz da je tako.smile78

po meni Triša nema ništa kaj mi nije lijepo u nekom kraju samo treba otići iz četiri zida i istraživati svugdje ćeš naći barem dio di bi mogao uživati i zamišljati kak bi bilo da tu živim
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 19:17
A tek ove planinarske staze, obožavam planinariti, znaš baš si me zagolicala - moram jednom tamo. MM ija stvarno stalno negdje idemo, putujemo, planinarimo, uz more i gorje, a uvijek otkrijemo neko mjesto gdje još nismo bili, a željeli bi otići.
Zato su mi ove teme interesantne, jer ima uvijek dobrih prijedloga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 19:47
Divan kraj, a ti si nam znala izabrati prave fotke!
Razveseli nas s još pokojom!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2008 u 20:13
Predivna šetnja, porušenog restorana se sjeća iz nekih drugih vremena a pesretna sam kad sam vidjela da se uedio novi , posebno me oduševio paviljončić koji je bio stvarno prekasna "kulisa" za vjenčanje.
Macho muškarčić - medeni!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2008 u 23:12
Prelijep kraj.....uvijek promislim koliko toga još nisam vidjela, posjetila.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:57
Jako lijepa reprtaža....
Namjeravamo ove jeseni i mi u posjet, jer imam prijateljicu u Kutini koja nas već duže vrijeme poziva, pa ako bude vremena....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.