Za sve je "kriv" ukrasni slak |
Odgovori | Stranica <1 949596 |
Korisnik | |
FLORAMYE
Odrastao grm DONATOR Pridružen: 14 Siječanj 2011 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 1321 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Predivne slike, predivno cvijeće, predivan vrt, predivna dječica i predivna učiteljica!
Bravo Andina! |
|
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
|
|
Sponzorirani linkovi | |
smrcko
Cvjetni guru Najljepši ljubimac u vrtu 2018 Pridružen: 17 Lipanj 2008 Lokacija: Teška planina Status: Offline Bodovi: 18305 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Prelijepa učiteljica, sa predivnim osmjehom Vrt je savršen za poželjet prošetati kroz njega. I opet ponavljam nedostaje vam vrba salix flaming. Nije invazivna, nakon cvjetanja se oreže na 0.5 metra, korjen nije veliki niti invazivan. Kod mene ljudi uzdišu za mojm vrbicom. Izgleda kao da ima rajske plamiček roze boje i kao da je u rozom cvatu. Razmislite. Teško ju je naći ja sam baš FLAMING nalazila samo na onim proljetnim i jesenjim samovim većim. |
|
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
|
|
Odgovori | Stranica <1 949596 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |