Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-nudi-trazi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-nudi-trazi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 16:36
mislim da sam vidila da tražiš ovo



ako još uvik želiš pošaljem ti
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 19:22
Fany drago mi je da je stiglo..i ja sam vec zaboravila na njih... sad znaci moze ici i drugo Wink

ostali kome trebam poslat ide ovaj tjedanThumbs%20Up
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 15:35
Trazim ako ima tko Embarrassed
-sobna lipa
-hibiskus (ne vrtni to imam)
-ogrozd
-pelin
 
puzavac sareni,imam zeleni htjela bi ljubicasti pa ako tko zeli dajem reznicu svojeg za zamjenu

-maranta

trazim i ovakvu koprivicu Embarrassed

...i dalje nudim sta je na popisu..bit ce i koja čičoka te nekih sadnica al samo da dodem doma sljedeci tjedan pa cu popis prosiriti...





Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 21:16
Evo mene nakon dugo vremena..malo da nadopunim svoju ponudu/potraznju

-sve sta trazim ako tko ima ostaje i daljeEmbarrassed ,
ja iduci tjedan saljem kome sam sta obecala,moram pogledat u tekicu...

-nudim jos biljkice s korijenom mjehuricu
-kadulju
-plavi zvoncic(slikice potraziti koju stranicu naprijed)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 21:17
trazim razne sukulentice u zamjenu dajem sta imam duplo...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 20:17
maslačak, koji puzavac ljubičasti tražiš? Ljubičastu tradeskanciju?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 15:34
Hay draga moja...iskreno neznam kako se zove...slaba sam s nazivima. znam da je puzavica i da je s ljubicastim sarama..imala sam ju al eto nestala...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 20:19
Trazim planiku ako tko ima ili zna gdje mogu kupiti Smile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 12:18
Ne znam da li bi se reznica primila.Raspitaj se.Svaki dan prolazim kraj nje.Bode mi oči kroz jednu ogradu.Čak sam je i jela dok se nisam sjetila da bi mogla dobiti gliste jer su bile pune prašine,a ja proždrljiva.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 18:48
Maslačak, ne znam kako ti ide sijanje. Ja sam prošlo ljeto na moru skupila sjemenčica planike pa ako hoćeš...
Kiki, pogledaj ispod planike možda ima malih biljčica, ja sam ih našla nekoliko ispod te iste gdje sam brala sjeme. Jednu sam iskopala i dobro se drži tako da nisam ni sijala.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 21:29
Ako imas sjeme viska moze ,nemam sta izgubiti. A kako se sadnica prima znam jos manje.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 22:19
Horti.To je tuđi vrt i visoka ograda.Ne mogu unutra.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,201 sekundi.