umjesto normabela ))))) |
Odgovori | Stranica <12 |
Korisnik | |
TaraBraun
Mladi grm Pridružen: 05 Prosinac 2011 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 844 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
s.stefic, upravo sam gledala tvoje radove na imageshacku, ima jako lijepih radova, jako mi se sviđa ona posuda sa djevojkom u rozoj haljini koja zaljeva one visoke ruže. Gdje si kupila tu salvetu, ja sam je tražila kod nas ali nisam uspjela naći?
|
|
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
|
|
Sponzorirani linkovi | |
kikins
Već proklijao Pridružen: 08 Siječanj 2012 Status: Offline Bodovi: 176 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
ja sam totalni zavisnik o salvetama...bankrotiracuuuuu !!!!!!!
|
|
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
|
|
magaly
Nedavno posijan Pridružen: 11 Ožujak 2012 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 62 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
ja nemam još nikakvih salveta, skupljaaaam :D
ljudi ponude molim i slikice koje su vam viška |
|
tea_luna
Već proklijao Pridružen: 19 Listopad 2012 Status: Offline Bodovi: 182 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav cure
već dobra dva mjeseca pratim ovaj forum, gledam vaše radove i uživam. Još nemam svoju galeriju ..dok skupim hrabrosti,,i dok skužim postavljanje slika...uhh...to je meni špansko selo. Nemam baš previše iskustva u mackanju salveta....još sam početnik, al trudim se učiti. < ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0"> |
|
Odgovori | Stranica <12 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |