Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - umjeni nokti.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


umjeni nokti.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:24
prekrasno, stvarno prekrasno... nikad uživo na nekom nisam vidjela tako lijepe nokte
bravo!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 21:16
hvala vam.....



Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 23:54
Joj sramote...tek sam sad pogledala (tj.stigla pogledat) ovu galeriju!
Ima prekrasnih noktiju, ali oni "zimski"-oni s pahuljicama, ti su mi nešto posebno-genijalno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 10:15
heheh...ma kakva sramota....nikada nije kasno...





Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:48


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 22:18
pozdrav! Krasan hobi, i još k tome možeš i zaraditi. Ja sam se htjela time baviti ali naprosto nemam vremena za sve što bi htjela, bilo mi jako žao odustati od toga. Sad moram ići na nokte k nekome drugome i uredno svaki put platiti. grrrrrr Još jednom bravo!! Clap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 14:33
da zaista je super...radim ono što volim a da se i fino zaraditi....
evo još malo noktića....













Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 22:50
lijepo ti to radiš :D svaka čast a i pametan hobi zasigurno ;)unosan ahammmm
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 13:55
Oni nokti s pahuljicama su me oborili s nogu! zaista su prekrasni! samo ja ne volim tako četvrtaste nokte, više mi se sviđaju zaobljeni, da prate liniju jagodica prstiju, da li je to moguće napraviti?
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:15
hvala vam....
čokolina naravno da je moguće.....netko nešto voli...




Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2011 u 18:27
Originalno poslano od člana nichll =) nichll =) napisao:

evo ovo je moj "hobi"......



San snova od noktiju!!!!  Bravo, radiš jako jako krasne nokte!!!

Prvi put sam uopšte vidjela da ima ova tema, tebe bi se isplatilo dovesti na fforumsku kavu, ideja je za bogove, još da znamo gdje stanuješ da se kava isplanira negdje blizu!!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2011 u 12:37

Pa ovo je moja tema!!!! Drago mi je da ju je Free oživila! Dugo sam imala umjetne nokte, skoro 6 godina i kada sam u zglobu slomila ruku prestala sam ih raditi. Istina da su bili vrlo slabi i da im treba puno vremena da se oporave ali me svako toliko lovi kriza da ih ponovo sredim. Nema ljepših noktiju od oovih sa slika i smile141 za tebe nichll =)

Kada sam imala nokte nisam radila toliko u vrtu pa nemam iskustva ali zato će netko od cura možda reći svoja iskustva. Lijepi nokti i vrt dali je to izvodljivo?
A ti napiši nešto o tehnikama, tvom iskustvu i naravno još nam daj lijepih slika!
smile79

 
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2011 u 23:07
joj i ja bi htjela...javite mi cijenu na pp.. bilo ko to dela??????
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 21:02
Miro, ja ti mogu reči iz vlastitog iskustva, nikada nisam bila sretnija nego kad sam imala duge nokte ali i predivan vrt i povrtnjak jer....dugi ali fuull dugi umjetni nokti nikada me nisu ograničavali u radu u zemlji!!!   Bez problema sam sadila biljčice, s umjetnim dugim noktima sam sadila čak i lučice, bez problema i na kraju radnog dana pod mlazom vode bez problema isprala svu zemljicu ispod noktiju!!! Malo kremice,  I bila sretna kaj je posao napravljen a ja imam uredne ruke, nisu mi pucali ili se odljepili, više sam pazila onda sa umjetnim nego sada sa svojim, a ruke sada izgledaju grozno!!  Ma prvom prilikom ću ih staviti!!

A o tehnikama i svemu ostalom će domačica, jer ja sam pravi zaljubljenik u french, ostalo me ne zanima!!!  I nitko me neće nagovorit na nikaj drugo!!  
I kak je to tvoja tema??    smile79  
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 16:05
prekrasni su nokti, ali 0ni sa pahuljicama su mi fenomenalni
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 12:42
preljepe nokte radiš,naslađi su mi oni plavi.ja isto radim nokte,već više od dvije godine
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.