Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - decoupage tehnika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


decoupage tehnika

 Odgovori Odgovori
Anketno pitanje: xxxxx
Izbor Glasova Statistika ankete
0 [0,00%]
0 [0,00%]
Ne možete sudjelovati u ovoj anketi

Korisnik
Poruka
maj 62 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maj 62 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: decoupage tehnika
    Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 22:28
Poštovane forumašice!Već dugo vas čitam i pratim ali nikako da se aktiviram u ovoj temi.Jedini razlog je nedovoljno poznavanje rada na kompjuteru..
Zaljubljenik sam decoupaga u svim oblicim.,inače kreativni rad me odmara i sad u pedesetoj sam sebe pronašla u tome.DA  neduljim,nadam se dobrom druženju jer vidim da vas ima puno koje mislite,razmišljate i radite kao ja!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 23:02
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 09:16
ako gdje zapne sam opitajte
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.