Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Istarski blues

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1799
Datum ispisa: 16 Lipanj 2024 u 20:13
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Istarski blues
Objavio: vera4
Tema: Istarski blues
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:43
 Kako sam ja neznatno sporija u shvaćanju, ali brza u zaboravljanju, tek sam sad skužila da sam upadala u tuđe teme i šlepala svoje slike uzurpirajući tuđe kuće. U međuvremenu sam naučila, na Trišin poticaj, 1. slikati dig. fotićem, 2. prenijeti slike na komp. 3. koristiti photobucket i 4 stavljati ih u postove. Pa evo rezultata http://s305.photobucket.com/albums/nn204/vera4_2008/?action=view&current=6cc93cdf.pbw">



Odgovori:
Objavio: Triša
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:44
Vera, ma svaka ti čast, evo sad i ti imaš svoju temu, veselim se unaprijed i drugim slikama, a ova ti jesmile120

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Triša
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:47

Molim te nemoj me istući - vidim da biš rado, a i razlika u korpulenciji mi ne ide u prilog, iskupit ću se drugi tjedan.smile143



-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:49
 Za divno čudo ovo me je jutros dočekalo


A i njegov brat također




Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:51
 Ma imam ja dovoljno jezika da ne pribjegavam fizičkoj sili. MM živi svjedok.


Objavio: Šeflera
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:55
Isusek! smile55

Sad buš zbiljam došla do izražaja sa svojim vrtom!
Kaj ti je ono po vrtu- protiv krtica ili lampe?



Objavio: Šeflera
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 14:56
E i još nekaj!
Kud plovi ovaj brod.... LOL


Objavio: TeaK
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 15:28
Viš, viš ljepota.... Samo malo truda i sve se može pokazati

smile141


-------------


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:02
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

E i još nekaj!
Kud plovi ovaj brod.... LOL


MM ti je kap. u penziji. Htio je on staviti istarski vozić (drvena kola) ali se tri seke udovice nisu mogle složiti hoće li nam ga prodati ili ne. Onda je našao ovo čudo koje je vlasnik htio rascijepati za drva. Samo je još trebalo platiti vlasniku, naći kamion, platiti kamion , častiti one koji su pomogli utovariti i istovariti i dok kažeš keks barka je bila u vrtu. Namjerava on još staviti i jarbol.

Ono su bile lampe na solarno. Onda su se malo zablatile pa ih je pedantni pomorac išao prati. Nepotrebno naglasiti, oprao je onaj namaz što je svijetlio.


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:09
 Ah, još ešto. Ne tjeraj krtice. One su kukcožderi pa ti čiste podzemlje od kojekakvih zlotvora. smile100Ovakvih npr. Ja malo sa nogom ili grabljama poravnam one hrpe zemlje i produžim.smile73


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:11
Inače, ovo je moj prirodni isekticid. Koštaju malo, prljaju malo a daju i jaja.
Vidi se da nema MM-a. Ne bi bilo lišća po travi













Objavio: Šeflera
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:13
Ma da i hoću istjerat male vragove nemrem! Ja sam ih već prihvatila ko kućne ljubimce! I onog smuka sa ljepim očima! Wink


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:20
 Dobro si prošla. Moja kćer je pred 4-5 god. pokosila poskoka.smile104 A kad je došla reći da je vidjela zmiju mi je izbedačili da se boji smuka. Onda ga je tranširala i donijela na uvid. Faširanje je bilo slučajno, jer se ona manijakalno boji zmija.smile110


Objavio: ines
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 16:40
Vera, slikice su ti predivne. Vrt kao iz bajke Clap

-------------
nema kruha bez motike


Objavio: shasha
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 18:06
Prekrasno!!!!!!smile120
Vera,čime ti je ograđeno ono drvce naspram brodića?Izgleda ko crijep ili cigla  a opet,okruglo je!!!??


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 18:23
 To je MM prije 20-ak godina kupio u Italiji. To su kao šuplje šesterokutne cigle i od njih treba napraviti kao zid a služe za držanje boca vina. Imaji neki pravi nagib, a ja se uto ne kužim. Elem, kako je vinograd mog svekra pomalo propadao, došao lik do zaključka da mu je jednostavnije kupovati vino, koliko mu treba. Radiš cijele godine a rezultat nesiguran. Ovako probaš pa kupiš. A ciglice u zemlju, jer mu je lakše kad kosi, ne brine da li je zakačio što ne treba.smile135


Objavio: shasha
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 18:28
Kako dobro izgleda,ja bi u njih odmah posadila neki cvjetak.Zato sam te i pitala jer bi mi tako nešto trebalo,no baš to za boce neću kupovatiLOL


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 18:58
 Teško je u njih saditi jer su uske a preduboke.


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 19:03
Da ne ispadne da samo sebe hvalim, o ovome brine MMsmile57




Objavio: ines
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 19:06
Predivan voćnjak. Sve skladno i uredno. Embarrassed

-------------
nema kruha bez motike


Objavio: bergenia
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 19:59
Vera, procvjetali kaktusići su prekrasni!
Vrt, voćnjak, barčica   su za Thumbs%20Up!
A još doznala da sva ta ljepota dolazi i z Istre, šapni mi gdje si da mogu ti doć na kavu!
P.S. I ja sam iz Istre


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 20:52
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Vera, procvjetali kaktusići su prekrasni!
Vrt, voćnjak, barčica   su za Thumbs%20Up!
A još doznala da sva ta ljepota dolazi i z Istre, šapni mi gdje si da mogu ti doć na kavu!
P.S. I ja sam iz Istre


Kršan, vis a vis nekad poznatog i zloglasnog diska. Vidi se kuća na slici. A otkud ti stižeš?


Objavio: vera4
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 21:02
Toliko sam se rastrčala dati ti adresu da sam zaboravila osnovno. Bilo bi mi neobično drago da dodješ na kavu, pa oko povedeš još neku priju cvjećaricu, još bolje. Ja sam vezana za kuću radi bolesne svekrve, ali imam dosta vremena za druženje.smile55smile72


Objavio: andrea01
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 21:23
Vera, okućnica je stvarno predivna!
smile141   za cvjetnu kavu u Istri!!!


Objavio: iris
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 21:29
savršeno Clap

-------------


Objavio: gioiaa
Datum objave: 17 Lipanj 2008 u 22:01
sve je predivno,al rascvetani kaktus i barka su


Objavio: vera4
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 17:33


Evo još ovo pa ću preći na nebodljikavce, obećavam


Objavio: bergenia
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 19:26
Bok Kršanka, imaš pozdrav iz Tinjana, općina pršuta (po tome je mjesto u zadnje vrijeme poznato).
 
Kava, sigurno!  Ovisi samo gdje, da li kod mene ili kod tebe i kada!
P.S. Ostani još na bodljikavcima jer su ti smile227


Objavio: vera4
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 19:44
Bergenia, kod mene. Tu sam sa bolesnom svekrvom i nema teorije da se maknem iz kuće. Mogu mrdati do 10 ujutro i od 15-17 popodne. Njezinog sina nema cijelo ljeto pa je nemam komu uvaliti. 28.6. me nema doma to ću plataiti jednoj ženi da bude s njom a sve ostale dane samo se javi kad kreneš, da ti mogu dati instrukcije, ili da se ne dogodi da sam baš tih pol ure u Labinu. Da, da mi ne bi dolazila sa nekim boršicama i darovima. Ja sam jako sama pa mi posjeta kao takva dođe kao dar. Nisam ja toliko sa njom zauzeta ali se ne mogu maknuti iz kuće. Povedi još koju cvjećaricu ako ih imaš pod rukomsmile141smile141smile141


Objavio: vera4
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 19:49
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Vera, okućnica je stvarno predivna!
smile141   za cvjetnu kavu u Istri!!!



Pročitaj odgovor Bergeniji da se ne ponavljam


Objavio: Triša
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 21:21
Znači okupljanje forumaše u Kršanu kod Vere4, odlično samo utvrdite datum iza 25.6. znači ne 28.6. i evo stižem.smile114

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 18 Lipanj 2008 u 23:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Znači okupljanje forumaše u Kršanu kod Vere4, odlično samo utvrdite datum iza 25.6. znači ne 28.6. i evo stižem.smile114


Kave kod mene ziher nikad ne fali, kruha i takvih sitnica,moguće, ali kave!? Ne možete vi popiti koliko ja mogu nabaviti. Pa čak imam idekaf za Trišu.


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 00:00
smile135smile135  Da, da ni 29.6. prije podne. Postoji mogućnost da me boli glava i smeta mi svjetlo i buka. Muški poznaju simptome. Sin mi se eni 28.6.


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 00:09
 Što mislite, hoće li nam biti dosta mjesta?



Objavio: dugokosa
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 00:20
vera danas ne mogu do slika ali jučer sam vidjela dio i mogu reči smile141smile141smile141

-------------
sutra je novi dan


Objavio: natalija
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 08:21
vera kaktusi su ti prekrasni, koji cvjetovi smile94

dvorište ti je stvarno veliko i lijepo održavano
ali barka mi je zakon smile55


Objavio: katruža
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 10:07
 
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

 Što mislite, hoće li nam biti dosta mjesta?

 
Za šta?  Za koliko? Smile
 
Vera ,prelijepo ti je , ma sve!


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 10:49
smile79smile79Katruža, priprema mi se miješano društvo iz Rijeke i Istre na kavu. Ako si tu negdje naidji i ti.


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 11:03
Može li mi netko reći koje su to gljive?smile207 Mjesto je dosta osunčano a nije ni vlažno



Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 11:05
 Za Trišu: jel ti se pjaža? E pa njezinu kćer ćeš dobiti samo ako je osobno odrežeš.smile101



Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 14:28
Puno prekrasnih boljikavaca samo nisam sigurna jesam li vidjela svekrvin jezik ili si možda pripremila jedan bodljikavi kušinić smile191
Šteta što stižem u Istru tek početkom 7. mjeseca jer bih nekog namamila da dodje po mene! Uglavnom zovem na druženje u Peroj!!!!!!!


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 14:56
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Puno prekrasnih boljikavaca samo nisam sigurna jesam li vidjela svekrvin jezik ili si možda pripremila jedan bodljikavi kušinić smile191
Šteta što stižem u Istru tek početkom 7. mjeseca jer bih nekog namamila da dodje po mene! Uglavnom zovem na druženje u Peroj!!!!!!!


Imam ih, imam. Šaljem slike.

Teško ću ti ja u Peroj. Sin mi ima kuću u Balama, pa i tamo nisam bila godinama. Obrazloženje je malo niže, u odgovoru Bergenii, pa ga pročitaj da se ne ponavljam. Ono o kavi se odnosi na tebe.


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 15:20
Ovaj je kupljen na cestici za Sv, Fošku. Neka starica uzgaja opuntie puno vrsta.


isto to samo malo drugačije (ima lošu trajnu)

A ovaj-ukraden na Silbi


smile191smile183
smile183


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 15:24
 Znam da sam rekla nema više bodljikavaca, ali ja rekla ja porekla. Što mogu kad su cvjetali

Tko je faca neka plijevismile60






A ovaj je zjenica mog oka. Velik je kao orah, moguće i manji a onda kolki mu je cvjetić.

]



Objavio: mali gogo
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 15:41
Dvorište ti je divno, a barka je zasmile39
...uh, mislim da ću i ja uskoro pravit neku brodicu. Nisam ni pomislio da to može izgledati tako prekrasno.
 
Kaktuse ne volim (traume iz djetinjstva od maminog kaktusa sa kukastim iglicama)LOL 
Tvoji su jako lijepi. Očito si pravi kolekcionar kad imaš toliko vrsta.


-------------
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 16:19
Ah te mame.smile183  i mene je ona zarazila. Ima tu još njezinih primjeraka. Jest, skupljam ih, ali sve sporije, kao ono što vidim mi je obično. Malo sam se uobrazila, jer ipak nisam rodjena na haciendi u Mexicu pa da imam samo rijetke primjerke. Ovaj mali na rubu barke je, u biti jedini raritet.smile219


Objavio: bergenia
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 22:18
Sretno 28.! Želim vam predivan dan, a prostor ste lijepo uredili! Držim palčeve da vam ne bude kiša (bila sam prošli tjedan na jednom vjenčanju pod šatorom i nije bilo uopće dobro, a koliko truda su mladenci i njihove obitelji uložili da ne pričam)
 
P.S. I moja godišnjica pada tog datuma!
Nek im je sa srećom!
Roditeljima da ti dani prođu sa što manje stresa!smile126


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 22:43
Bergenia, hvala ti na nalljepšim željamasmile79. U stvari nemam stresa i napora, barem na tom polju. Mladenci su sve organizirali i onda obavijestili roditelje o datumu i satu. Moj muž je dobio napad akutnog bjesnila, samo mu je falila pjena na ustima. On uopće neće biti ovdje. Ima još od lani ugovorene skiperaže i nije ih mogao otkazati. A oni mislili da je to u sedmom mj.smile51smile193smile207
Pir će biti u Balama gdje mi sin ima kuću u restoranu Lav. (Mladenci imaju 40 ljeta). Kad sam se malo ohladila shvatila sam da nije svako zlo za zlo. Sa mojom polupokretnom svekrvom, ne znam kako bih organizirala stvari, jedva sam uspjela i srediti malo garderobe. Ovako ću bez umora i nervoze moći igrati mamu-domaćicu. Bit će nas brdo 60-godišnjaka ja, njezina mama i moj bratić sa ženom. Ostalo juniori. smile55. Bar neću morati slušati o bolestima i lijekovima.

Što se kave tiče, ne obaziri se na dogovaranja Riječanki, ti dođi kad imaš vremena a onda opet kad one dođu.smile73


Objavio: vera4
Datum objave: 19 Lipanj 2008 u 22:54
Pokušat ću uvaliti koju sliku na temu, pod izgovorom da su stabla na njoj


Objavio: vera4
Datum objave: 20 Lipanj 2008 u 13:02



Nitko me šmirgla. Dosadili vam kaktusi, a sad nešto malo drugačije





Objavio: Šeflera
Datum objave: 20 Lipanj 2008 u 13:50
Krasno je sve!
Nisam ljubitelj kaktusića. Ali moram priznati da su tvoji krasni! No htjedoh priupitati s čim je obrubljena ona smokvica ljevo?
Jel to šuplje!? Ja bi odmah uglavila u to nekaj! Prkose recimo! Baš mi se sviđa!



Objavio: vera4
Datum objave: 20 Lipanj 2008 u 14:04
To su neke šuplje cigle što se stave kao stalaže uza zid. Otvori su pod nagibom tako da boce s vinom leže pod pravim kutem. To je MM kupio prije 20 god. kad je moj svekar još imao vinograd.Wink

MM ih je stavio radi kosidbe, da ne ošteti stablo pa su plitko ukopani a zemlja unutar njih je duboko. Meni treba malo vremena da skužim stvari, ali druge godine ću unutra usuti zemlju i posijati nešto makar i najobičnije petunije. A on neka veselo kosi oko njih. -Dosta-mi-je-njegove-kosilice-. Stavila bih ja još toga, mjesta ne fali ali mu "smeta pri kosidbi pa brunda. Ovo što vidite je moj dio vrta. Njegov je cca 2x veći i još izvoljeva.smile207 Uh sad mi je lakšesmile104


Objavio: dora
Datum objave: 20 Lipanj 2008 u 15:01
Ovo nisam ni vidla...
Famozno... bez rijeci sam... SmileSmileSmile


Objavio: Triša
Datum objave: 20 Lipanj 2008 u 16:22
Vera super je to ograđeno ciglama. Samo neka njurga tm i mm to radi, ali ja bez obzira na sve još ponešto uvalim i ukradem komad zemlje od košnje.l


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 22 Lipanj 2008 u 20:05



Mi smo još malešne, a kad narastemo biti ćemo skroooz crvene


Objavio: dada28
Datum objave: 22 Lipanj 2008 u 20:48
Kaktusi su divni, evo još jedan za tvoju kolekciju ...ne treba puno vode

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: vera4
Datum objave: 22 Lipanj 2008 u 21:32
hvala dadasmile55


Objavio: proljeće
Datum objave: 23 Lipanj 2008 u 15:34
vera4 imaš prekrasan i veliki vrt!
 
Sigurno uživaš u toj ljepoti, ah tako bih rado prošetala bosa po tom vrtu...
 


Objavio: bergenia
Datum objave: 23 Lipanj 2008 u 15:39
Vidim calistemon u vrtu, i zanima me kako on podnosi zimu? Mislila sam ga nabaviti, ali sam čula da će mi se smrznuti po zimi, koliko dugo ga imaš?


Objavio: vera4
Datum objave: 23 Lipanj 2008 u 16:06
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Vidim calistemon u vrtu, i zanima me kako on podnosi zimu? Mislila sam ga nabaviti, ali sam čula da će mi se smrznuti po zimi, koliko dugo ga imaš?


Kupila sam ga lani u proljeće. Bio je malen i tužan. Svugdje je pisalo da ga po zimi treba unijeti u kuću ali ja nisam. Bio je tako bezvezan da mi nije bili vrijedno truda. Evo ga, narastao tri puta i cvjetao je. Samo sam ga malo kasno slikala.


Objavio: Triša
Datum objave: 23 Lipanj 2008 u 16:30
*reidivan je i ovakosmile78

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 12:31
   Liiipeee cvaaaatuuu



Objavio: iris
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 12:37
liiiiipe cvaaaaatu....sve je isto ko i lani...jeeeeeee Tongue

-------------


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 12:43
Ovaj je za Božić 2007 bio u neboderu okićen kuglicama i lampicama. A onda nisu znali što bi s njim



A ova je zaboravila da je lani bila viseća



Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 12:57
A sad malo poštenja. Ovo je posadila još moja svekrva





Objavio: Šeflera
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 13:10
Pošteno!

A sad molim te još malo detalja- tipa onog što viri iza palme!
Ima tu još sigurno umjetnina koje su sad svojevrsni spomenik na jedno vrijeme!
Mi na kontinentu skupljamo bačve i kola, a vi barkice i ono...



Objavio: Triša
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 14:35
Oho hortenzija je predivna (svekrva vjerojatno više nije). Vidim neke pomorske instrumente mm odmah skočio i gleda što je.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 14:39
 To ti je kad imaš pomorca u miru. Ono je nekad bio jedan na mostu, a drugi u strojarnici. onda oni na mostu ga postave u položaj koji treba npr. brzo naprijed. To zvoni i buči kao ludo. Nakon toga ga oni u strojarnici pomaknu pa vrate na isti položaj da jave da su razumjeli. Ne treba naglasiti, opet zvoni i buči kao ludo. Nakon te razmjene veoma laku u luci slijedi slijedećanaredba npr. stani i sve opet počne iznova. Hvala Bogu na intercomu.smile69

Aha to se zvalo "brodski telegraf"


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 14:41
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Oho hortenzija je predivna (svekrva vjerojatno više nije). Vidim neke pomorske instrumente mm odmah skočio i gleda što je.


On je vjerojatno to i koristioSmile


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 15:05
Ljudi obično u vrt stavljaju patuljke, gljive, klupice, a mi OVO:











Ova je specifična. brodovi na pramcu i jarbolu imaju sa svake strane svijetlo, jedno crveno a drugo zeleno da se noću vidi koja je lijeva a koja desna strana. Ovo je, naravno, crveno pa daje malo slobodnjački utisak domaćinstva. Inače dobi su 88god, 63god i 62god. Vieše ga ne palimo.


Ovdje toliko


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 15:14
Poruka
Tema: Istarski blues
Objavljeno: Today at 15:05 by vera4
Ljudi obično u vrt stavljaju patuljke, gljive, klupice, a mi OVO:











Ova je specifična. brodovi na pramcu i jarbolu imaju sa svake strane svijetlo, jedno crveno a drugo zeleno da se noću vidi koja je lijeva a koja desna strana. Ovo je, naravno, crveno pa daje malo slobodnjački utisak domaćinstva. Inače dobi su 88god, 63god i 62god. Vieše ga ne palimo.


Ovdje toliko


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 15:21
Nastavak II











Objavio: Triša
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 17:24
Vera genijalno, on u svom pravom elementu, ma ne moraš ga obrisat, baš je dobra slika.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: iris
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 17:28
pa ti ukrasi su savršeni Smile
 
upala mi je u oko i ta zelena mreža....molim te reci mi koliko je trajna.....razmišljala sam da ružnu ogradu pokrijem s njom.....al mi se neda ako ću morat svake godine mijenjati


-------------


Objavio: vera4
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 19:00
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

pa ti ukrasi su savršeni Smile
 
upala mi je u oko i ta zelena mreža....molim te reci mi koliko je trajna.....razmišljala sam da ružnu ogradu pokrijem s njom.....al mi se neda ako ću morat svake godine mijenjati


Ne znam baš koliko je trajna, postavljača mi nema doma. Ovo joj je drugo ljeto, a još djeluje sasvim u redu. Ne brini ne bi MM kupio da nije trajno.


Objavio: aurora2
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 19:09
Ajoj ljepote. Prekrasno!!! Clap
A nikad ne bi pogodila da imas pomorca doma. LOL


Objavio: dada28
Datum objave: 24 Lipanj 2008 u 19:39
Stvarno originalno, bravo za tebe i gospodina muža! Ukrasi su ljepši od bilo kojeg patuljka (nadam se da se ljubitelji vrtnih patuljaka neće naljutiti)   

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: Triša
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 09:15
Hej Vera, nešto fali u tvom ogromnom posjedu, bar mjesta imaš.
Bazen, molim - nisu skupi. Koliko mi se čini nećeš tako brzo vidjeti more, bazen ti treba pod hitno.
Jedino neznam kako taj tvoj perfekcionist - on bi imao bazen za Olimpijadu - ne mislim na veličinu, nego na sve što treba biti u njemu - gospodin savršeni.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 11:16
Predložila ja i on mepogledaosmile209. Godinu dana smo nasipavali taj dolac i sad ja tražim da se otkopava. Tek što nijesmile191


Objavio: Šeflera
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 11:51
Znala sam ja da se tu skrivaju prekrasni detalji!

Sve u stilu- oduševljena sam!
smile78


Objavio: proljeće
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 14:12
Vera smile155 a zašto si sve te ljepote do sada skrivala od nas???
Sada da popraviš dojam fotić u ruke i pravac vrt!!!


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 15:24
 Šeflera, uz prekrasne detalje ima sve više krupnih stvari. Trebalo bi ih opljeviti ali ja slabo podnosim vrućinu.

Proljeće, do 15.06 o.g. nisam znala ni držati fotoaparat u ruci, i onda me Triša potjerala. Sreća da sam tvrdoglava.smile42


Objavio: mali gogo
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 15:32
Genijalno izgledaju ti "morski" detalji u vrtu!
A uvijek možeš skupit sve 'detalje' i sastavit jednu lijepu jahtu.LOL
 
Prekrasno izgleda, svaka čast!


-------------
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.


Objavio: proljeće
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 15:39
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

 Šeflera, uz prekrasne detalje ima sve više krupnih stvari. Trebalo bi ih opljeviti ali ja slabo podnosim vrućinu.

Proljeće, do 15.06 o.g. nisam znala ni držati fotoaparat u ruci, i onda me Triša potjerala. Sreća da sam tvrdoglava.smile42
 
 
Tvrdoglavost se isplati - vidiš!!!Tongue


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 16:17
Mali Gogo, te stvari nisu upotrebljive, zato su u vrtu. Inače nemam se na što žaliti


Objavio: Triša
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 16:26
To te ja pitam,smile227 u punom sjaju - predivno (kako se riješiti nostalgije i vratiti u mladost)

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 16:43
ma nema goišnjeg          nego na barci. Ma koji hotel! Kupao biš se, taman staviš knjigu preko lica i zadrijemaš, a ono presvlači se! ručak. Jedina alternativa, dobar kamp.


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 17:00
Ma daj Triša, kakvo vraćanje u mladost, ne pada mi na pamet. Zar si zaboravila sve one probdjevene noći, šmrkave nosiće...
Želim živjeti danas sa svim sjećanjima koje imam, sa svim lijepim i ružnim danima ali želim ići naprijed.
Čini mi se da mi je u ovim godinama puno više toga dopušteno, jednostavno ne moram obraćati pažnju više na ničije mišljenje. Želim živjeti danas jedino što želim promijeniti a to je naći nekog dobrog čovjeka s kojim bi to danas podijelila, penjala se po planinama, šetala po livadama, putovala, družila se! Hodala s njim ruku po ruku pa dokle stignemo!
Triša to ima, Vera 4 izgleda ima po zimi (van sezone jedrenja) znači da nije nedostižno... pusa svima


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 17:24
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ma daj Triša, kakvo vraćanje u mladost, ne pada mi na pamet. Zar si zaboravila sve one probdjevene noći, šmrkave nosiće...
Želim živjeti danas sa svim sjećanjima koje imam, sa svim lijepim i ružnim danima ali želim ići naprijed.
Čini mi se da mi je u ovim godinama puno više toga dopušteno, jednostavno ne moram obraćati pažnju više na ničije mišljenje. Želim živjeti danas jedino što želim promijeniti a to je naći nekog dobrog čovjeka s kojim bi to danas podijelila, penjala se po planinama, šetala po livadama, putovala, družila se! Hodala s njim ruku po ruku pa dokle stignemo!
Triša to ima, Vera 4 izgleda ima po zimi (van sezone jedrenja) znači da nije nedostižno... pusa svima

smile96smile96smile96smile42
smile42smile96smile96
Sjedi na miru dok možeš.


Objavio: Triša
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 22:42
Vera -Franjica ima pravo, ali to je bio moj trenutak slabosti, kad se sjetim dana provedenih na jedrilici, na gumenjaku, na divljim creskim uvalama, na robinzonska putovanja oko Krka, Cresa, do Pule, po svim našim sjevernim otocima. Nevremena na Galioli - bila su to na neki način ipak nezaboravna vremena.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: vera4
Datum objave: 30 Lipanj 2008 u 23:49
Ma koje vraćanje u mladfost. Svako doba ima svoje prednosti. Doduše u mojem slučaju i reumu, šećer i veeeliki trbuh


Objavio: katruža
Datum objave: 01 Srpanj 2008 u 10:12
Vera4, ma u takvom prelijepom okolišu čovjek zaboravi na sve" reume, šećere i velike trbuhe", a onaj borić( božićni) baš se lijepo uklopio i potjerao nove vrhoveThumbs%20Up


Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 19:45
Sjetila se ja i moje teme a ne samo da lajem po tuđima. Prvo ću prikazadi plijen od rođendana


Ovo je kažu pachira, Isto kažu da po feng-shui-u donosi novac



Ovu sam već dugo htjela, ali naši cvjećari svi uvoze isto, pa ako nečeg nema, onda nema.



Malo rinfužo sukulenata, ovi listovi agave su u biti smeće, koje se slučajno zateklo u kašeti. Bergenia, ovo je kupljeno na cesti za Sv. Fošku. To neka žena sve drži u zemlji, ljeti i zimi. Već su midrugo kupovali kod nje. To bi bilo za tvoju kamenjaru, jer su već očvrsnuli na zimu.



Ovoga već imam ali jako slatko cvjeta pa mi je drago da ih imam 2.




Ovu tužnu brugmansiu sam još lani naručila kod poznate cvjećarice. Došla je prije 3 mj. ali MPS se nije sjetio ni reći mi a kamo li je pobrati. Ona ju je držala na svojem balkonu, i kako to biva, zaboravljala na nju. Sad je kod mene i bit će bolje.


That`s all folks!









Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 20:01
Vraćam se svojem tužnom vrtu. Sav je jada i nikakav bez kiše. Ja zalivam ali to nije ono pravo. To nije dosta, nego kopaju već danima po cesti, stavljaju novi asfalt.  Tolika je prašina, da me je jučer kćerina prijateljica pitala je li pala magla. Užassmile51smile207

Dahlia, čudo da cvjeta, jer je lani zaboravljena u zemlji





Ovo su dvogodišnji zvončići. Malo su rijetki i nikakvi, jer im je to drugo cvjetanje. Kad su prvi put cvali nisam znala s ovim fotićem.



Ova begonijica je zaboravila da je lani bila viseća



Cvjetala magnolija kao nikad, ali dok sam ja otišla iz kuće...
























Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 20:08
Ja sam zaboravila redosljed kojim izlaze postovi pa su mi komentari unazad.






Evo i njih. Model vine and roses



Malo hibiskusa



















Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 20:34
Ubiti ću se!!! jednim klikom sam izbrisala sve svoje slike sa foruma. Nije to dosta, nego nisam sigurna da ću ih moći vratiti.smile42


Objavio: iris
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 21:12
slike su tu Smile

-------------


Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 21:45
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

slike su tu Smile

A što ih ti vidiš, jer ja ne. Nijednu svoju sliku sa foruma. Tuđe da.


Objavio: iris
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 21:47
vidim ih sve Smile

-------------


Objavio: vera4
Datum objave: 05 Srpanj 2008 u 21:58
E pa to se može samo meni dogoditi. Jedna se jako sporo učitavala i htjela sam je zbrisati. U petljanju sam stisnula desnu tipku miša i pojavilo se cca onemogućite prijenos slika sa photobucketa i ja veselo stisnem. smile42smile220. A dičim se da znam engleski. 



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk