Ispiši stranicu | Zatvori prozor

SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2451
Datum ispisa: 27 Lipanj 2024 u 21:38
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
Objavio: SunceRi
Tema: SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:01
Svi radovi, a nije da ih imam još uvijek previše, nastali su u pomanjkanju pojedinih materijala i ekstremno puno mašte, a o hrabrosti da i ne pričam...
Dok nisam imala na čemu raditi a imala sam svega dvije boje i 5 salveta, otkrila sam kamen






Odgovori:
Objavio: spring
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:03
Samo hrabro napred...tada ispadnu najbolji radovi

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:04
Kad inisam imala tanjure, probala sam ( uostalom kao i svi mi ) žrtvovati par zdijelica, upozoravam vas nije za one sa slabim zeludcemWink...ima propusta, ali kao sto je vec brdo puta pisano na ovom forumu, ima i čoraka ali kako shvatiti gdje je potencijalna zapreka ako ju sam ne skuzis...
U svim mojim radovima postoji svaštarenja ali neka to bude skola drigima...





Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:06
Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!
Mozda me zgazi auto danasConfused, e necu ni proviriti iz kuceWink






Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:08
Zaista neznam koliko me ozbiljno sve to uzelo Confused, vi prosudite i , molim Vas, budite sto okrutnije jer cu samo tako znati sto trebam promjeniti






Objavio: spring
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:09
Jako lijepo.. stvarno imaš potencijala!!

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:10
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Samo hrabro napred...tada ispadnu najbolji radovi


htjela sam ti reci da cak nisam ni mocila papir, sasvim je ok ispao...zanemarujuci to sto nije lijepo izrezan...


Objavio: Željka
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:12
SunceRi o propustima se ne govori jer onda ih svi traže . Meni ovo sve skupa izgleda super, doduše ja ne znam o tome ništa ali vidim da je prekrasno. Svaka čast na kreativnosti!


Objavio: shasha
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:22
Sunce,ako to misliš raditi za prodaju,baviti se time...hmm onda čekaj mišljenje stručnjaka,no kao hoby,čemu neke male greške tražiti.
Ja tako nešto radim  za sebe i moje je mišljenje da poima nemam no sve dok me veseli i opušta to"packanje" ja ću to raditi.Mislim da je bit hobyja u tome.Zato,ne opterećuj se nekim sitnim greškama.Nekad je čar baš u tim malim pogreškama,pa zar mora sve idealno biti.smile187Meni su tvoji radovi fenomenalnismile94


Objavio: monna-1
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:39
Radovi su mi super, naročito mi se sviđaju oni prvi kamenčići!  Samo hrabro, nema veze ako ima i koja greška!Thumbs%20Up(iako je ja ne vidim Embarrassed)


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:48
Originalno poslano od člana Željka Željka napisao:

SunceRi o propustima se ne govori jer onda ih svi traže . Meni ovo sve skupa izgleda super, doduše ja ne znam o tome ništa ali vidim da je prekrasno. Svaka čast na kreativnosti!


Hvala na komplimentima...bitno je da se nekome sviđa


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:54
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sunce,ako to misliš raditi za prodaju,baviti se time...hmm onda čekaj mišljenje stručnjaka,no kao hoby,čemu neke male greške tražiti.
Ja tako nešto radim  za sebe i moje je mišljenje da poima nemam no sve dok me veseli i opušta to"packanje" ja ću to raditi.Mislim da je bit hobyja u tome.Zato,ne opterećuj se nekim sitnim greškama.Nekad je čar baš u tim malim pogreškama,pa zar mora sve idealno biti.smile187Meni su tvoji radovi fenomenalnismile94


Ma nije baš da mislim zivjeti od toga, radovi se i tako uglavnom doniraju mojim bliznjima.Shvacam sto mi zelis reci vezano za mackanje i opustanje, ali osobno ja brzo zelim nauciti vise od mackanja, zelim vise znanja no, na zalost u mojim krajevima nema nitko, barem sto ja znam ko bi mogao dati vise od nekih osnova, koje sve mi vec znamo.Mozda grijesim ali brzo dodes u fazu kad osim ljepljenja zelis i znati raditi sa bojama oko salvete...
No, svejedno hvala ti na komplimentima , puno mi znace s obzirom da sam se jedva okurazila pokazati moje "mackanje" Wink


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 10:55
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Radovi su mi super, naročito mi se sviđaju oni prvi kamenčići!  Samo hrabro, nema veze ako ima i koja greška!Thumbs%20Up(iako je ja ne vidim Embarrassed)


Hvala Monna, predlazem ti posjetu ocnoj klinici...Wink Zezam seeeeeeeeee


Objavio: cleopatra
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 11:02
bok sunce. .evo škicam tvoje radove i čitam da stalno spominješ neke greške. .pa svi mi griješimo. .a kako u runom radu možeš težiti savršenstvu. .tad to nebi bio ručni rad. .istina neke veče pogreške se s vremenom ispravljaju. .ali sikreno te moram pohvaliti kao jednu početnicu, jer radovi su ti ispali super. .a greške češ polako ispraviti. .WinkClap


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 11:07
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

bok sunce. .evo škicam tvoje radove i čitam da stalno spominješ neke greške. .pa svi mi griješimo. .a kako u runom radu možeš težiti savršenstvu. .tad to nebi bio ručni rad. .istina neke veče pogreške se s vremenom ispravljaju. .ali sikreno te moram pohvaliti kao jednu početnicu, jer radovi su ti ispali super. .a greške češ polako ispraviti. .WinkClap


Thanx Cleo, ma nije valjda da se stalno opravdavam Embarrassed. U biti, fulane radove nisam ni stavila na net...Bito mi je teško unistiti vam danasnji dan!!!


Objavio: dada28
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 11:45
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!Mozda me zgazi auto danas, e necu ni proviriti iz kuce
    


Pa sudeći po tvojim radovima, o greškama možeš slobodno pisati u aoristu, jer su ti radovi odlični i mislim da si dobro "ispekla" zanat. Kolika je dimenzija platna na kojem si radila?

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 11:52
wow smile141sviđa mi se pogotovo ona dva morskaThumbs%20Up

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 12:14
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!Mozda me zgazi auto danas, e necu ni proviriti iz kuce
    


Pa sudeći po tvojim radovima, o greškama možeš slobodno pisati u aoristu, jer su ti radovi odlični i mislim da si dobro "ispekla" zanat. Kolika je dimenzija platna na kojem si radila?


Joooj, hvala...Neznam sto reci...
Platna su ti uglavnom 18x24, ima nesto na 13x18 i 24x30, za sad je to najbolje sto mogu, za veca platna ipak treba baratati sa kvalitetnijim papirima, barem je to moje misljenje!


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 12:15
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

wow smile141sviđa mi se pogotovo ona dva morskaThumbs%20Up


Smile bas mi je drago...inace mi nisu bas specijalnost morski motivi...ali to naravno krasi sobu moga sina, i opet zaboravih kraticu, uffffa!


Objavio: lollypop
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 14:55
sve mi jako lijepo, i ono sto je meni najvaznije; jako je inspirativno i mastovito. ona pegla je vec u mom folderu "ideje za decoupage" :)
bravo! 


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 15:52
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

sve mi jako lijepo, i ono sto je meni najvaznije; jako je inspirativno i mastovito. ona pegla je vec u mom folderu "ideje za decoupage" :)
bravo! 


hvala lollypop, peglu nikad nebi uhvatila u ruke da mi se svidala, bila je nekek ruzne boje nesto kao nafta zelena...


Objavio: jassi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 17:06
bravo draga....dobra si mila!!! jos sad kad ti posaljem svasta...ihhhaaaaa

-------------


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 20:43
Oduševila me zlatna zdjelica, prekrasna je, samo naprijed - plovi punim jedrima i plućima, stavi nam i ono što misliš daje fulano, sto ljudi sto čudi!


Objavio: Triša
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 20:52
Jako mi se sve sviđa, čini mi se savršeno, ali ja sam početnik, pa moje mišljenje nije mjerodavno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 21:18
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Oduševila me zlatna zdjelica, prekrasna je, samo naprijed - plovi punim jedrima i plućima, stavi nam i ono što misliš daje fulano, sto ljudi sto čudi!


Hvala Franjice, ona sa zlatnim je i mene najvise ugrizla za srce!!!


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 21:36
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Jako mi se sve sviđa, čini mi se savršeno, ali ja sam početnik, pa moje mišljenje nije mjerodavno.


Hvala jos jednom Trisha, bas mi dajete volje za jov vise i bolje. Jos da nam je organizirati jedan odlazak na tecaj u Zg, bilo bi nam svila lakse...


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 23:10
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

bravo draga....dobra si mila!!! jos sad kad ti posaljem svasta...ihhhaaaaa


joj rožice nisam ni vidjela da si mi pisala, baci malo oko i na božicne ukrase, upravo sam ih stavila...
jos jednom hvala sto mi saljes one tvoje divne stvarcice...


Objavio: SunceRi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 23:26
... i još malo svačega... a božične dekoracije pogledajte u božičnim urasima



Objavio: ančica
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 06:59

lijepo, lijepo dobrodošlasmile73



-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 08:43
daj kamenje velikoooooooooooooooosmile96, ja ga nemrem naci..pljacka plaza treba poceti...

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:00
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj kamenje velikoooooooooooooooosmile96, ja ga nemrem naci..pljacka plaza treba poceti...


bih vrlo rado...kod mene na kvarneru kamenje sve šiljato...Cry, ali ako nađem negdje izvor, javim ti svakako i šaljem kontejner, dva! smile188


Objavio: roberta
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:03
bravo, sunce, radovi su ti zaista lijepi, samo hrabro naprijed Smile


Objavio: miškopiško
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:04
sunceRi, dobro došla! radovi su ti divni, ono kamenje me oborilo s nogusmile141


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:09
Hvala Vam curke, očito je ovo kamenje svih ugrizlo za srce...čitam među redcima što mi je činiti, ostaviti se platna i vratiti se na svoj početak Wink


Objavio: spring
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:12
Samo hrabro naprijed!!!

-------------


Objavio: ančica
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:13
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj kamenje velikoooooooooooooooosmile96, ja ga nemrem naci..pljacka plaza treba poceti...


bih vrlo rado...kod mene na kvarneru kamenje sve šiljato...Cry, ali ako nađem negdje izvor, javim ti svakako i šaljem kontejner, dva! smile188
ja znam gdje ga ima krasnih oblutaka tamo se oskrbim ja,
u podstrani


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:24
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj kamenje velikoooooooooooooooosmile96, ja ga nemrem naci..pljacka plaza treba poceti...


bih vrlo rado...kod mene na kvarneru kamenje sve šiljato...Cry, ali ako nađem negdje izvor, javim ti svakako i šaljem kontejner, dva! smile188
ja znam gdje ga ima krasnih oblutaka tamo se oskrbim ja,
u podstrani


Ančica, kade je Podstana?


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:26
ej anci salji kamenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:35
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ej anci salji kamenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


slažem se s jassi , šalji asap to kamenje...ja ti slalno doniram svašta anšem vrtiću, sve me stah da se djeca ne kamenuju pa da se mene ne prozove...umrla bih od tuge...morat ću za vrtić preći na stiropor!!!


Objavio: ančica
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:47
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj kamenje velikoooooooooooooooosmile96, ja ga nemrem naci..pljacka plaza treba poceti...


bih vrlo rado...kod mene na kvarneru kamenje sve šiljato...Cry, ali ako nađem negdje izvor, javim ti svakako i šaljem kontejner, dva! smile188
ja znam gdje ga ima krasnih oblutaka tamo se oskrbim ja,
u podstrani


Ančica, kade je Podstana?
e a kod Splita!!!!


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:54
Eeee sričo, ja u Rijeci, vijuren da i bliže mogu nač nebi oblutak, svejeno ti faaala!


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:20
odoh ja ovihdana na bundek da vidim kamenjesmile96

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:24
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

odoh ja ovihdana na bundek da vidim kamenjesmile96


Jassi, ne smij se stalno, nikako da shvatim zezaš li nas ili ti to ozbiljno!!!
Ja sve očekujem smile166 sa kamenjima


Objavio: Triša
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:33
Sunce ako ti ni dobro morsko kamenja koga ima u izobilju, ne bin baš smela reć, ali ja vavik s plaže dojden s punim najlonom, već me Anić popreko gleda, kad dojdem na pizu kod njega. A ako ti to ni dosta hodi na Riječinu, tamo su sivi i više plosnati, da malo promeniš.
No sve ono ča si napravila je fenomenalno i zato samo hrabro naprvo.smile120


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:42
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sunce ako ti ni dobro morsko kamenja koga ima u izobilju, ne bin baš smela reć, ali ja vavik s plaže dojden s punim najlonom, već me Anić popreko gleda, kad dojdem na pizu kod njega. A ako ti to ni dosta hodi na Riječinu, tamo su sivi i više plosnati, da malo promeniš.
No sve ono ča si napravila je fenomenalno i zato samo hrabro naprvo.smile120


Lipa moja Triša, se znan ča si mi napisala, rekal mi je muž da ću hodeć doma sa 5 kil kamiki...ako nastavin tako
A za Ričinu znan, nego nikako ga nagovorit da me odpeja gore aš san ja šjutava pa ne vozin!
Pripravila san ti salveti sa morskin motivon, doduše samo 2 vrsti, ali boje to nego niš ( to kad se budemo našli na kavelu mi z Primorsko-Goranske )


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:43
smijem se jer se vidim s vrecom i kamenjem...ozbac..belj
 
a jok ja tebi kamenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
salvete su krenule danas prema tebi, preporukom, tako da znas smile78
 
i evo ti jos malo
smile96


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:49
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

smijem se jer se vidim s vrecom i kamenjem...ozbac..belj
 
a jok ja tebi kamenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
salvete su krenule danas prema tebi, preporukom, tako da znas smile78
 
i evo ti jos malo
smile96


Aaaaaaaaaaaaaaa, ljubim te cmokić, cmokić...koliko ti tisuća eura moram istresti?


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:59
hehehe spasilo bi me placanje dc racuna smile51
 
hihihiiii
 
odoh raditi, cujemo se


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 15:10
Evo neceg novog, no moram naglasiti da se u živo uopce ne vidi razlika izmedu rezane lavande i podloge, identicne su boje, vjerojatno blic napravi svoje, na slici mi se uopce ne svida a u zivo je preslatko...



Objavio: Triša
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 17:31
Nemam pojma što tebi ne valja meni se čini baš zgodno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 18:07
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Nemam pojma što tebi ne valja meni se čini baš zgodno.


Ma o.k. je ala boje ne odgovaraju zbilji, ne vidi se prelaz između papira i akrilne boje, svejedno hvalaTongue


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 19:07
prosim lepo mila kaj imas unutra...je za piti ili mazati, kaj god da je  lijepo je

-------------


Objavio: kaća43
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 19:47
sunce jako lijepi radovi,sve pohvale tvojoj mastovitosti i kreativnostiThumbs%20Up


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 20:00
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

prosim lepo mila kaj imas unutra...je za piti ili mazati, kaj god da je  lijepo je


jassi stari alkicu, vnutra su ti pomadice mediteranskog bilja, nedaj ti Boze popiti, ono sto si radila na poslu radila bi tjedan dana bez prestanka smile195


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 20:02
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

sunce jako lijepi radovi,sve pohvale tvojoj mastovitosti i kreativnostiThumbs%20Up


hvala Kaća, upravo me danas muž iznenadio sa 3 paketa salveta...samo anđeli, a što reći...sad očito moram obraditi nesto novo, namjerila sam se na plastične kugle...bumo videli kak bu ispalo!


Objavio: kaća43
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 20:20
a ja upravo iscekujem da mm dođe doma iz grada,zamolila sam ga da mi svrati u hobby ducan i kupi salvete sa anđelima..bravo za TM,moj se tek upoznaje sa mojim hobijem(6mj je bio odsutan od kuce),jos uvijek je u cudu.nadan se da cu i ja docekat da samoinicijativno donese salvete doma.Wink


Objavio: SunceRi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 20:33
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

a ja upravo iscekujem da mm dođe doma iz grada,zamolila sam ga da mi svrati u hobby ducan i kupi salvete sa anđelima..bravo za TM,moj se tek upoznaje sa mojim hobijem(6mj je bio odsutan od kuce),jos uvijek je u cudu.nadan se da cu i ja docekat da samoinicijativno donese salvete doma.Wink


ah kako lijepo vi imate ( pod pretpostavkom da si u Zg ) hobby ducan...zovi ga da ne kupuje, poslat ću ti ja ako hoces?


Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 10:03
samo hocu reci da sam danas na tri kamena stavila bijelu podlogu, kao prvo sin ce me ubit kad skuzi da sam mu maznula kamenje, ...hehehe
 
slikam kad napravim nesto


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 10:25
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

samo hocu reci da sam danas na tri kamena stavila bijelu podlogu, kao prvo sin ce me ubit kad skuzi da sam mu maznula kamenje, ...hehehe
 
slikam kad napravim nesto


ma bravo, ne samo da ovuliras nego i krades, svakim danom sve bolje i bolje!!!
jucer sam ja napravila nesto za vrtic, naravno grotu kvarnersku, jedina joj je prednost ( prema rijeckom kamenji ) da se moze nasloniti, samo da vas upozorim, motiv je vec viden u mojim kamenjima



Objavio: kaća43
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 10:34
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

a ja upravo iscekujem da mm dođe doma iz grada,zamolila sam ga da mi svrati u hobby ducan i kupi salvete sa anđelima..bravo za TM,moj se tek upoznaje sa mojim hobijem(6mj je bio odsutan od kuce),jos uvijek je u cudu.nadan se da cu i ja docekat da samoinicijativno donese salvete doma.Wink


ah kako lijepo vi imate ( pod pretpostavkom da si u Zg ) hobby ducan...zovi ga da ne kupuje, poslat ću ti ja ako hoces?

ja sam ti u splitu draga,taj jedini hobby ducan za koji znam i nema neki izbor salveta,ali uvijek se nađe nesto zanimljivo.kupia mi je dvoje anđele(po 4 salvete pakovano) i iznenadio me sa jednima na cvijetice,sunce moje..Tongue.morat cu pod hitno poslikat moje duple da mogu poslat kome se sta svidi..


Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 10:56
hihihi zlocesta si...no kamenje nije veliko, ubi me kaj ga ne mogu naci...uf

-------------


Objavio: kaća43
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 12:37
moran ispravit ono da sam u splitu,zapravo sam u stobrecu pokraj splita(prije pet godina doselili iz splita)..neznan sta mi biWacko


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 12:43
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

moran ispravit ono da sam u splitu,zapravo sam u stobrecu pokraj splita(prije pet godina doselili iz splita)..neznan sta mi biWacko


joj, samo da znas ovu ti laz necu nikada oprostiti!!! nemoj nikome reci, ni ja nisam iz rijeke, nego 8 km dalje, ufff, otkrila sam sto me muči!Wink


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 13:50
majkica mi je narucila istu bocu kao i moju za maslinovo , pa sam ipak nasla drugi oblik boce, nisam sigurna da li joj ukrasiti bocu ili ne? sto vi kazete?



Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 13:55
ma ostav bocu mami....napraviti ces ih jos stotinu
odlicne su


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 13:59
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma ostav bocu mami....napraviti ces ih jos stotinu
odlicne su


ma jessi, pitam da li da i mami ukrasim bocu, mujice jedna!Wink


Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 14:00
a da naravno, a mozes i meni napravit jednu i poslati ali punu prosim lepeTongue

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 14:05
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

a da naravno, a mozes i meni napravit jednu i poslati ali punu prosim lepeTongue


iskreno vrlo rado ali osim kupovnog maslinovog nemam ni ja niš domaće...čak štoviše imam talijansko, izdajica sam, znam!


Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 14:34
aaaaaaaaaaaaaaaaa sram te budiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 14:39
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

aaaaaaaaaaaaaaaaa sram te budiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


a što reći...a čača mi dalmatinac!smile42


Objavio: SunceRi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 14:56
evo jos malo novih stvari...




Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:15
He he, gusarčić je tu...



Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:15
Tek se susi, nisam jos ni lak bacila, sto se vidi...


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:19
hahahaaaa  kakav gusar...oklen ti salveta???Wink

-------------


Objavio: spring
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:21
Ovo je supeč...za prave male gusare!!Clap

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:21
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hahahaaaa  kakav gusar...oklen ti salveta???Wink


a poslala neka mala Wink...


Objavio: hippy
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:26
Kako si uspijela da ti se ovako jako raspuca boja?
Koji krakle koristiš?

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:27
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ovo je supeč...za prave male gusare!!Clap


Hvala ti, nadam se da ce se i moje dijete tako obradovati...
Da imam vise tih salvetica stavila bih mu i na zavjese isti motiv...bit ce


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:33
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Kako si uspijela da ti se ovako jako raspuca boja?
Koji krakle koristiš?


Čuj to je i meni prava enigma, isti kist na istoj površini mi svaki put ispadne drugačije, pojma nemam, popuse ja uvijek koristim poprilično veliki kist i stavljam ga u jednom potezu, meni se više sviđaju male pukotine ali what to do, neznam gdje griješim!!!
Koristim ti medium od Marabua, čini mi se kao i večina, htjela sam isprobati onaj Fun nešto, da li Color, ali su im boje jaaaako loše pa nisam htjela riskirati.



Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:39
sutra ti stavim mog gusara na daskici....nisam ga uslikala...susi se..
 


-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:40
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Kako si uspijela da ti se ovako jako raspuca boja?
Koji krakle koristiš? [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Čuj to je i meni prava enigma, isti kist na istoj površini mi svaki put ispadne drugačije, pojma nemam, popuse ja uvijek koristim poprilično veliki kist i stavljam ga u jednom potezu, meni se više sviđaju male pukotine ali what to do, neznam gdje griješim!!!Koristim ti medium od Marabua, čini mi se kao i večina, htjela sam isprobati onaj Fun nešto, da li Color, ali su im boje jaaaako loše pa nisam htjela riskirati.


da ...vjerovatno je stvar u tom širokom kistu i dugim potazima



-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:46
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

sutra ti stavim mog gusara na daskici....nisam ga uslikala...susi se..
 


ja stvarno neznam zasto svi raditi na pločicama, daskama, šperploči a ja, na platnu smile42.Što je nagore imam najviše šansi za pogriješiti i kad pogriješim...suze liju plave oči...


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:48
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Kako si uspijela da ti se ovako jako raspuca boja?
Koji krakle koristiš? [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Čuj to je i meni prava enigma, isti kist na istoj površini mi svaki put ispadne drugačije, pojma nemam, popuse ja uvijek koristim poprilično veliki kist i stavljam ga u jednom potezu, meni se više sviđaju male pukotine ali what to do, neznam gdje griješim!!!Koristim ti medium od Marabua, čini mi se kao i večina, htjela sam isprobati onaj Fun nešto, da li Color, ali su im boje jaaaako loše pa nisam htjela riskirati.


da ...vjerovatno je stvar u tom širokom kistu i dugim potazima



Čitaj Sunce među redcima, da bi dobila efekt koji želiš radi točno obrnuto od ovog što si do sada radila!!!Ili da promjenim Kraklee


Objavio: spring
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:50
Ja sam gledala na jednoj video radionicu gdje je ženska rekla da se krakle koristi u tankom sloju samo jedan premaz i to ili lijevo/ desno ili gore/dolje.. i naravno što veći premaz to veće pukotine!!Thumbs%20Up

Ak naletim na to stavim link!!


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:54
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ja sam gledala na jednoj video radionicu gdje je ženska rekla da se krakle koristi u tankom sloju samo jedan premaz i to ili lijevo/ desno ili gore/dolje.. i naravno što veći premaz to veće pukotine!!Thumbs%20Up

Ak naletim na to stavim link!!


Gledala sam i ja taj filmić...nema što nisam gledala sa YouTube-a vezano za decoupage, Kraklee, Artistic decoupage...btw, da li zna itko postoji li kod nas tečaj za artistic decoupage


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:08
ja volim drvo, ali radim i na platnu, kakoimam para..drvena daskica je nekad jeftinijaEmbarrassed

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:14
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja volim drvo, ali radim i na platnu, kakoimam para..drvena daskica je nekad jeftinijaEmbarrassed


Za predpostaviti je da je najjeftinija ali sam ja zakržljala u tim nabavkama i još mi je uvijek najjednostavnije naručiti sa neta, ali stižu crni dani, ostala sam doma, prihod jednak 0, bolje reći minusu, daj upute, što kupiti i kako tražiti!


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:25
ja ti u chemacu-imas i internet narudzbu kod njih, uzimam te daskice, jer njima todela neki stolar, pa odi na njihovu stranicu ili ih nazovi i naruci....lijepo su obradjene
dalje bila sam prije neki dan u kiki i na odjelu kuhinje nasla 6 kom daska za kuhinju, ali su pravokutne, prekrasno obradjene , za 36 kn i uzela sam 3 paketa jer je super povoljno i daske su krasne
 
 
eto ak sam pomogla
 
nego odi u moju galeriju vidi moje prvo kamenje...........


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:28
http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=4 - http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=4

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:34
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=4 - http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=4


Vidis ja i kupujem isključivo u chemacu i nb hobby-ju ali daskice nisam skužila


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:35
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja ti u chemacu-imas i internet narudzbu kod njih, uzimam te daskice, jer njima todela neki stolar, pa odi na njihovu stranicu ili ih nazovi i naruci....lijepo su obradjene
dalje bila sam prije neki dan u kiki i na odjelu kuhinje nasla 6 kom daska za kuhinju, ali su pravokutne, prekrasno obradjene , za 36 kn i uzela sam 3 paketa jer je super povoljno i daske su krasne
 
 
eto ak sam pomogla
 
nego odi u moju galeriju vidi moje prvo kamenje...........


Joj, ružno je biti početnik, kako ići u neku galeriju?


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:40
pa kliknes na galeriju i onda ti potehnikama otvara...ne? idem vidjeti
 
a ak mislis na kamenjemoje...joj sad si ti koka...pa tu sam stavila pod moje radove...plavusoooooTongue


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:55
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa kliknes na galeriju i onda ti potehnikama otvara...ne? idem vidjeti
 
a ak mislis na kamenjemoje...joj sad si ti koka...pa tu sam stavila pod moje radove...plavusoooooTongue


grozna si da znašConfused, plavuša jesam i to s pramenovima, pa štaCry


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 11:07
ma kaj ti je..i ja sam s plavim pramenovima...hehe dve smotane pramenovane plavuseeeeeeeeeeeeeeee
 
si pogledala moje pocetno kamenje, daj sud profesionalna kamenoslikacice


-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 11:16
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma kaj ti je..i ja sam s plavim pramenovima...hehe dve smotane pramenovane plavuseeeeeeeeeeeeeeee
 
si pogledala moje pocetno kamenje, daj sud profesionalna kamenoslikacice


he he, aj da mene netko pita za sud Wink, kamenje ti je suuuper, ali slika, Booooooooooooooožeeeeeeeeeeeee, slikaj boćno zbog odsjaja, oko mi je skoro ispalo...
Zezam se, imas tako specifično jake i upadljive radove, stalno se sukobljavam sa fokusiranjem subjekta, sve je šareno i oči lutaju.
Imam ti i psihološku definiciju za "takve" lude osobe ali to čemo jednom drugom prilikom...
Nadam se da si shvatila da je kritika dobra, malo sam se spetljala...
Jaka i konfuzna. LOL


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 11:17
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma kaj ti je..i ja sam s plavim pramenovima...hehe dve smotane pramenovane plavuseeeeeeeeeeeeeeee
 
si pogledala moje pocetno kamenje, daj sud profesionalna kamenoslikacice


he he, aj da mene netko pita za sud Wink, kamenje ti je suuuper, ali slika, Booooooooooooooožeeeeeeeeeeeee, slikaj boćno zbog odsjaja, oko mi je skoro ispalo...
Zezam se, imas tako specifično jake i upadljive radove, stalno se sukobljavam sa fokusiranjem subjekta, sve je šareno i oči lutaju.
Imam ti i psihološku definiciju za "takve" lude osobe ali to čemo jednom drugom prilikom...
Nadam se da si shvatila da je kritika dobra, malo sam se spetljala...
Jaka i konfuzna. LOL


A sad se vračam dalje gledat tvoje radove, opa koliko ih imaš, kad stigneš sve to?


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 11:37
hahaha...kak siluda
ma jezi me fitic kaktusa mu njegovog, znam da moram bocno, ali uvijek slikam nocu i onda sam strgana
 
imam jako puno radova, idem na razgovor u jednu cvjecarnu da vidim oko prodaje.....
 
drago mi je za kritiku
hvala ti


-------------


Objavio: ančica
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 11:59

zdjele su ti jako lijepe!!!



-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 12:30
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

zdjele su ti jako lijepe!!!



Hvala ti Ančice, jako me privlači staklo...očito se moram prebaciti na njega


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 13:21
k jarcu ja nikak da se primim staklovinje...frka meeeeeeeeeeeee

-------------



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk