Ispiši stranicu | Zatvori prozor

handmade festival

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Sajmovi i izložbe
Opis foruma: Informiranje o događajima vezano za biljke i cvijeće
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2269
Datum ispisa: 21 Kolovoz 2024 u 21:38
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: handmade festival
Objavio: leonarda
Tema: handmade festival
Datum objave: 03 Listopad 2008 u 17:31
za sve kreativce Wink

mlade i one koji se tako osjecaju, a i sve ostale.

 Svi ste pozvani!!!!!

smile230pozivnica
 
Svoje radove mozete izlagati na 4.handmadefestivalu, odrzava se od 17. do 19. ovog mjeseca u Puli. Sudjelovati mogu i oni koji nemaju prijavljen nikakav obrt ili slicno. Odnosno izlazu individualno kao fizicke osobeWink.
vise o tome na http://www.handmadefest.com - www.handmadefest.com
Smile
javite se kako bismo se mogli organizirati i zajedno izlagati.




-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda



Odgovori:
Objavio: hippy
Datum objave: 03 Listopad 2008 u 18:51
Bravo Leonarada

Zahvaljujući tvojoj informaciji, evo i ja sam se prijavila   

-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 11:17
Draga moj Leonarda,

izgleda da smo jedino ti i ja zainteresirane
Baš nas briga, idemo nas dvije skupa na fest
a drugi nek i dalje samo virkaju

-------------


Objavio: Šeflera
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 11:22
Prekrasno! Cure - želim vam dobru zabavu i morti kakve uspješne poslovne dogovore.
A o izvještaju da i ne govorim!!


-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: iris
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 11:23
lijepo se provedite i sve prodajte Smile

-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 11:26
ohoho...kaj smo živnuli?

-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 11:34
Evo da vidite kak je to bilo prošle godine:

http://www.barkun.hr/fotogal/035handmade/photogallery.html - http://www.barkun.hr/fotogal/035handmade/photogallery.html

-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 13:04
Bravo za vas poduzetne!!!
Želim vam svu sreću da ugovorite kakve poslove!!!Thumbs%20Up


Objavio: hippy
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 13:21
Hvala ti Proljeće

odmah mi je lakše.....znači da ipak ima netko tko nas( uradi sam - decoupagiste )i sa cvijetnog dijela foruma ima rad


-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 13:53
Ima nas više!!! Wink smile79
Uživajte¨!!!


Objavio: hippy
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 13:56
Hvala ti Andreja....
Već sam mislila da smo u totalnoj nemilosti

-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 14:01
Znaš da nas moraš izvjestiti kako je bilo i slikice staviti!!!
Inače te čeka ovak: smile232


Objavio: leonarda
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 14:14
cure, ma nema frke......smile74

.evo pošaljite do mene radove,

a ja cu izlagati.....i svi ce ih vidjeti......i bit cete poznate umjetnice...u skoroj buducnostismile79

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: proljeće
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 15:23
Kako se mi brzo organiziramo !!!
 
Clap


Objavio: leonarda
Datum objave: 09 Listopad 2008 u 14:42
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Bravo za vas poduzetne!!!
Želim vam svu sreću da ugovorite kakve poslove!!!Thumbs%20Up


zasto tako mislis...Shocked....pa mozes i ti svoje radove izloziti i to bi bilo jako lijepoClap


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: proljeće
Datum objave: 09 Listopad 2008 u 15:01
Leonarda, hvala ti što tako misliš ali ja još moram puno, puno raditi da bi te radove mogla nekome prodati. Ja to u stvari radim za svoju dušu i za svoje prijatelje, a o prodaji nisam nikada ni razmišljala.A jesi se ti prijavila???


Objavio: leonarda
Datum objave: 09 Listopad 2008 u 15:24
da ...jesam i tako nestrpljivo cekam.....da sve to vidim i isprobamEmbarrassed,.................. ali bit ce ih jos  na HMF sa ovih foruma o rukotvorinamaWinkBig%20smileHug

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: proljeće
Datum objave: 09 Listopad 2008 u 15:39
Znam, ali mislim da meni tamo stvarno nije mjesto!!!
 
Bar ne ove godine...


Objavio: leonarda
Datum objave: 10 Listopad 2008 u 09:00
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Znam, ali mislim da meni tamo stvarno nije mjesto!!!
 
Bar ne ove godine...



uvijek ima vremena....nastavis li tako dobro raditiWink......a nikad se ne zna....mozda za bozicni HMFClap


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: bergenia
Datum objave: 10 Listopad 2008 u 21:58
Super curke, onda se vidimo! Dođem ja zasigurno razgledati! Neki znak raspoznavanja, da znam kod koga kupiti (naravno da nešto kupim od vas)??!


Objavio: leonarda
Datum objave: 10 Listopad 2008 u 22:23
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Super curke, onda se vidimo! Dođem ja zasigurno razgledati! Neki znak raspoznavanja, da znam kod koga kupiti (naravno da nešto kupim od vas)??!


čekamo teClap, pa valjda ces po radovima skuziti koje smosmile79


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: iris
Datum objave: 19 Listopad 2008 u 18:02
čekam izvještaj Big%20smile

-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 09:48
i jaTongue


Objavio: proljeće
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 15:13
A tek ja!!!!
 
Idemo!!! Slikeeeeeeeeeee...Tongue


Objavio: hippy
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 15:48
Curke...malo ćete pričekati.....

... čula sam se sa Leonardom.... ako stigne, popodne će staviti koju slikicu....

Žena je sve odradila: full organizaciju, uređenje štanda....i još sva tri dana sama prodavala    ...zaista je


My full Respect!



-------------


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:07
hvala i hvalasmile56

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:10
drage moje pokazat cu vam samo dio jer MM nema bas smisla za slikanje....ili mozda i ima...kad sam isla skidati slike sa aparata...ajme majko....pa on je samo zenske okolo poslikao, a kao to boze slika štandove...a od štanda ni š...smile108LOL

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:11
ovo je jedna od  dvorana



-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:12
dvorana na ulazu




-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:23
ovo je još jedna prostorija sa izlagačima, e pa to je naša dvoranaLOL



-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:25


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:26
evo nas stand






-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:27


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:28


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: iris
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:30
muž ti je malo fulao...ne zanimaju nas baš ljudi...više su nas zanimali predmeti i štandovi...al oprostićemo mu ovaj put LOL
vaš štand je bio baš lijep Smile


-------------


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:31
ova je zenska dobila nagradu za njbolju kreaciju odnosno za super kreativnost...izradjivala je unikatne suvenire od ostatak ribljih kostiju,koze,škrga,koraljnih kamena...tamo na cemu koralji rastu....školjki razno raznih.plutača i sve što je morsko...A NIJE PRODALA U TRI DANA NI JEDAN KOMAD........ a da vam kazem kreacije boli glava....super super super




-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:38
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

muž ti je malo fulao...ne zanimaju nas baš ljudi...više su nas zanimali predmeti i štandovi...al oprostićemo mu ovaj put LOL
vaš štand je bio baš lijep Smile



a sta da ti velim....ja vas unaprijed obavijestila.....LOLLOL
a nas stand je svaki dan izgledao drugacije...prostor jaaaako maleni tako da sam se ja jos oko dva metra izbacila vani....malo su se bunili organizatori...ma...ja njih zanemarila i ovako nisam imala mjesta odjednom izloziti sve...do zadnjeg dana...e kad sam nesto vec bila prodala....bilo je i mjesta....mogu vam svima reci neka vam bude zao sto niste iskusile tako divan osjecaj...izlaganja svojih rukotvorina i biti ponosan na sve hvale...Embarrassed
lijepo,lijepo......sretna sam i zadovoljnasmile79


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: iris
Datum objave: 20 Listopad 2008 u 18:43
mi čekamo da naša djela postanu tako dobra da zasluže pohvale....pa ćemo onda Tongue
baš mi je drago što si zadovoljna Smile
 
a da komentiram nagrađenu curu: ponekad ne prepoznajemo posebnost nečijeg rada nego smo skloniji uobičajenim i prepoznatljivim ukrasima.....a i cijena igra veliku ulogu


-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 08:53
Leonarda drago mi je da si zadovoljna. Štand je super izgledao (zahvaljujući tebi naravno) a mnogi od izloženih radova su mi od prije poznati. Sada čekamo da staviš ostatak radova i na forum da se još više oduševimo!!!
Thumbs%20Up


Objavio: hippy
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 08:56
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


mogu vam svima reci neka vam bude zao sto niste iskusile tako divan osjecaj...izlaganja svojih rukotvorina i biti ponosan na sve hvale
lijepo,lijepo......sretna sam i zadovoljna..


I ja sam zadovoljna i ponosna što samo se odlučile na izlaganje naših uradaka

....a tebi sam, draga Leonarda, jako zahvlana na svemu

Slijedeči sajam ja odrađujem

-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 09:41
hej leonarda...svaka čast!! smile211Uspjela si sve te radove smjestiti i lijepo posložiti...a o trudu da ne govorim...potpisujem hippy u svakoj riječiClap


Objavio: leonarda
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 11:26
evo jos par slikica




-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 11:27


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 11:27


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 11:28


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: proljeće
Datum objave: 22 Listopad 2008 u 11:35
Pa leonarda nitko te ne komentira....ne znam šta im je i gdje su svi???
 
Ja ću ti dati kompliment da si pravi komad ( radove sam prije već pohvalila)!!!!smile78


Objavio: leonarda
Datum objave: 22 Listopad 2008 u 18:30
ma hvala ti proljeće...

oduzit cu ti se LOLLOL

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: proljeće
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:23
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ma hvala ti proljeće...

oduzit cu ti se LOLLOL
 
Ma nemaš se ti meni šta odužiti, ja samo govorim istinu!!!WinkTongueSmile


Objavio: miškopiško
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:26
ja sam joj usmeno prenijela svoje komplimentesmile134


Objavio: proljeće
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:32
Miškopiško, ja malo kasnim, ali za komplimente nikad nije kasno, je li tako???
Tongue


Objavio: miškopiško
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:35
naravno...nisam mislila da kasniš, nema se tu kaj kasniti...ja sam se s njom čula telefonom nekoliko puta vezano na hmf pa nisam odolila da ne prokomentiram kako super izgledaSmile a povrh svega, žena je fakat od akcije, na tome joj skidam kapu do poda.smile128


Objavio: proljeće
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:42
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

naravno...nisam mislila da kasniš, nema se tu kaj kasniti...ja sam se s njom čula telefonom nekoliko puta vezano na hmf pa nisam odolila da ne prokomentiram kako super izgledaSmile a povrh svega, žena je fakat od akcije, na tome joj skidam kapu do poda.smile128
 
Ma znam da nisi tako mislila, skužila sam na što misliš!!!
A kako ja nisam ništa izlagala, nisam imala razloga (još) s njome razgovarati nego se samo tipkati...LOL


Objavio: miškopiško
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 09:45
čuj, na temelju onog što sam vidjela u zadnje vrijeme kod tebe, imat ćeš ti sasvim dovoljno dooobrog materijala za sljedeći putSmile


Objavio: OTOK
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 10:12
Nadam se da ste, što se prodaje tiče, prošle bolje od nagrađene cure,
jer su vam radovi prekrasni.
Ima puno ljudi kojima se takve stvari sviđaju, ali nemaju smisla ili jednostavno nemaju volje sami pokušati.
Da je meni ovakav sajam u blizini bila bi mi puna torba.
Bravo za radove ali i za poduzetnost


Objavio: hippy
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 10:19
Draga Otok,

mislim da je HMF u Puli puno bliži tebi nego nama iz Zagreba i Koprivnice, pa čak i iz Novigrada

-------------


Objavio: OTOK
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 11:07
Zračnom linijom da, ali otok, trajekt, kopno ......


Objavio: hippy
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 11:37
Ma nema veze drugi put se nađemo negdje na pol puta...ili bliže tebi... Rijeka ( možda )

-------------


Objavio: leonarda
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 11:48
alo cure...
ajmo mi u akciju....prvi sajam ma gdje bioWink...je nas...samo javite na vrijeme...mislim barem dva dana prijeLOL

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: hippy
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 12:17
Draga moja Leonarda.....tražim, tražim .....javim ti čim nekaj nađem

-------------


Objavio: OTOK
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 12:18
Nisam baš za sajmove, mislim nemam tog trgovačkog duha, ali za druženje i razgovor, za to sam uvijek


Objavio: hippy
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 12:45
O, vjeruj mi Otok,
nisam ni ja taj tip...

-------------


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 14:38
Pa to sam tek danas otkrila, joj kak je teško biti star i spor, ne znati "kretati se" po Forumu. Sporo pamtim, brzo zaboravljam i onda ne znam gdje treba pogledati smile42. Cijelo sam rijeme bila znatiželjna kako je prošla Pula, a kad tamo cijeli bilten. Bravo curke, glavno je početi... Leonarda - imala sam osjećaj da se radi o bapcu malo mlađem od mene kad tamo komadić i pol! Ne bi me iznenadilo da su ljudi gledali malo nju a malo vaše radove!!!!
Lijepo je u javnosti vidjeti poznate radove a nadam se da ću ih ugledati i na nekim drugim mjestima.


Objavio: ančica
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 16:15
evo konačno pronašla HMF, curke svaka čast bio bogat štand, jel stezadovoljne s prodajom na festivalu?


Objavio: leonarda
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 21:32
franjica...ne zafrkavaj...treba samo paziti kako te uslikajuGeeksmile96, da vidjeti ih?...ma ljudi su doslovno slinili gledajuci ih....po mojem zakljucku...prodaja je bila odlicna.......a da i ne kazem za famozne staklene tanjure....razgrabili ih doslovce.....Tongue evo
ancica....fenomenalno..tri dana uzivanja


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk